Orai
BIOMAS protect

BIOMAS protect

Prekės kodas: BIOMAS protect

Bakterijų preparatas skirtas gerinti dirvožemio fitosanitarines savybes ir didinti augalų atsparumą ligoms.

Tara: 1 l

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

Tai bakterijų preparatas skirtas gerinti dirvožemio fitosanitarines savybes ir didinti augalų atsparumą ligoms.

Preparate esantys Bacillus amyloliquefaciens mikroorganizmai išsiskiria savo aktyvumu. Vos tik patekę į dirvožemį ir šaknų sistemą, bakterijos ten greitai įsitvirtina. Apsigyvenusios sau tinkamoje vietoje preparate esančios bakterijos ima išskirti įvairias biologiškai aktyvias medžiagas, kurios stiprina augalą.
Taip pat naudojant produktą ryškiai pagerėja augalo atsparumas stresinėms situacijoms: sausra, šaltis, karštis ir pan. Produktą purškiant ant ligų pažeistų pasėlių, tirpalo sudėtyje esančios bakterijų išskirtos įvairios biologiškai aktyvios medžiagos iš karto stabdo patogenų plitimą ir apsaugo augalus.

BIOMAS protect nauda augalui:

  • Naudojant Biomas protect preparatą nustatytas iki 93% mažesnis patogenų gyvybingumas
  • Augalai apsaugomi nuo įvairių žalingų ligų
  • Palaikomos optimalios dirvožemio fitosanitarinės savybės
  • Didėja augalų atsparumas stresinėms situacijoms: sausrai, šalčiui, karščiui ir pan.

Sudėtis: skystas Bacillus amyloliquefaciens mikroorganizmų koncentratas.

Rekomenduojama norma: laukų purškimui - 100-300 ml ha-1 arba sėklos beicavimui - 100-300 ml t-1.  Purškiant laukus rekomenduojama skiesti su 100-300 l ha-1 vandens, beicuojant tirpalo kiekis pasirenkamas atsižvelgiant į augalo rūšį.

Preparatas skirtas įvairių lauko augalų sėklos beicavimui/apvėlimui. Apveltos sėklos turėtų būti pasėtos per 3-6 mėnesius. Galima naudoti su cheminiais beicais.

Įvairių žiemkenčių augalų (kviečiai, kvietrugiai, rugiai, miežiai, rapsai) pasėliai purškiami augalų vegetacijos metu rudenį ir anksti pavasarį augalų vegetacijai atsinaujinus.  Įvairūs vasarinių augalų pasėliai purškiami augalams sudygus pavasarį. 

Geriausi rezultatai naudojant Biomas protect pasiekiami, kai pasėliai minėtų preparatu nupurškiami vos augalams sudygus. Tuomet bakterijų veikimui yra ilgsnis periodas, todėl bakterijų ir augalo sinergija išnaudojama maksimaliai ir gaunamas geriausias rezultatas bei aukščiausiais derliau priedas.

Registruotas naudoti ekologiniuose ūkiuose.

Panašios prekės
BIOMAS universal BIOMAS universal
Bakterijų preparatas, skirtas gerinti dirvožemio struktūrą ir mineralinių m..
BIOMAS grow BIOMAS grow
Tai bakterijų preparatas, kuriame esančios unikalios bakterijos ne tik ..
BIOMAS organic BIOMAS organic
Preparatas, skirtas paskatinti organikos (šiaudų) skaidymą ir optimizuoti m..
Naujienos
2020 m. vasara: Kaip padidinti augalininkystės verslo pelningumą?
2020 03 26
2020 m. vasara: Kaip padidinti augalininkystės verslo pelningumą?
Lietuvoje dabar turime net 1,2 mln. hektarų puikios būklės žiemkenčių pasėlių – tokios kokybės dar nesame išgavę. Vasarojaus sėjai sąlygos geros, sėklinių grūdų pakanka ir jų sėja tikrai nevėluos. Kai kurie specialistai jau dabar prognozuoja aukštus žieminių rapsų ir javų būsimus derlingumo dydžius. Tad kokios gali būti abejonės dėl aukšto augalininkystės verslo ekonominio efektyvumo 2020 metais? Pasirodo, abejonių kilti gali.
Plačiau
Bakteriniai preparatai 2020 m. augalininkystėje
2020 03 17
Bakteriniai preparatai 2020 m. augalininkystėje
Šalies žemės ūkyje per pastaruosius 5–10 metų labai išplito įvairių biologinės kilmės preparatų vartojimas, tarp jų ir bakterinės kilmės. Pats terminas „bakterija“ atsirado dar prieš 192 metus, kai Christianas Gottfriedas Ehrenbergas pamatė bei aprašė sporas formuojančias lazdelės formos bakterijas. Vėliau, XIX amžiaus pabaigoje, buvo identifikuotos ir atmosferos azotą sugebančios įsisavinti „Rhizobium“ grupės gumbelinės bakterijos bei pasiūlytas jų praktinio naudojimo būdas. Mikrobiologiniai tyrimai įsibėgėjo ir dabar jų rūšių skaičius jau matuojamas tūkstančiais.
Plačiau
2020 metų pavasaris: kokios tręšimo tendencijos vyrauja šiemet
2020 02 12
2020 metų pavasaris: kokios tręšimo tendencijos vyrauja šiemet
Šiemet stebime nestandartinę žiemą – be sniego ir su teigiama temperatūra. Pasėliai labai vešlūs, dauguma jų sodriai žalios spalvos. Matant tokią situaciją, ūkininkams kyla daug klausimų, susijusių su žieminių javų ir rapsų pasėlių dabartine būkle. 
Plačiau

Naršydami www.linasagro.lt puslapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų svetainės darbą.