Orai

Extra Clean

Prekės kodas: Extra Clean

Subalansuotas, skystas purkštuvų ploviklis, kurio sudėtyje yra neutralizuojančių ir lipniųjų medžiagų. Tinka plauti purkštuvus po įvairių augalų apsaugos produktų panaudojimo.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

Subalansuotas, skystas purkštuvų ploviklis, kurio sudėtyje yra neutralizuojančių ir lipniųjų medžiagų. Tinka plauti purkštuvus po įvairių augalų apsaugos produktų panaudojimo.

Priemonė yra saugi, bekvapė, mažai putojanti, paprasta naudoti.

Naudojimo rekomendacija

Bendro valymo poreikis – 250 ml priemonės atskieskite 100 litrų vandens. Sulfonilurėjos (B grupės) ir kartentrazon-etilo (G grupės) herbicidų, lipnių junginių likučiams šalinti ir valyti reikia naudoti 500 ml priemonės, atskiedus su 100 litrų vandens.

Purkštuvo plovimas

  1. Baigę purkšti, išleiskite visą talpoje likusį skystį iš žarnų, vamzdžio ir pačios talpos. Bet kokius nešvarumų likučius ant purškimo įrangos išorės plaukite šviežiai paruoštu priemonės Extra Clean ir vandens tirpalu (50 ml priemonės 10 litrų vandens).
  2. Gerai išplaukite visą talpos vidų švariu vandeniu, kad neliktų jokių likučių ir išleiskite bent 1/10 talpos tūrio per žarnas ir vamzdį. Iš talpos išleiskite visą skystį.
  3. Pripildykite pusę talpos paruoštu vandens ir priemonės Extra Clean mišiniu (pasirinktu santykiu). Įjunkite maišytuvą ir trumpam paleiskite skystį bėgti per žarnas ir vamzdį tol, kol jis pradės purkšti per visus antgalius. Tuomet pripildykite visą talpą ir palikite 15 minučių veikti kartu su įjungtu maišytuvu. Dar kartą išleiskite skystį per žarnas ir išpurkškite visą skystį per vamzdį, kad talpa liktų tuščia.

-          Pastaba: jeigu talpos negalima visiškai ištuštinti, prieš atlikdami 4-ame punkte aprašytus veiksmus, pakartokite 3-o žingsnio veiksmus.

-          Kai purkštuvai yra labai dideli ir su vidiniais purkštukais, nebūtina pripildyti visą talpą. Leiskite valymo priemonei ant lalpos vidinių paviršių veikti nuo 15 iki 30 minučių su įjungtu maišytuvu ir veikiančiais purkštukais.

-          Kai reikia išvalyti ypač lipnius derinius, palikite priemonę veikti 24 valandas, taip likučius galėsite šalinti dar veiksmingiau. Jei manote, kad tiek žarnos, tiek purškikliai yra labai užteršti, galite palikti valymo tirpalą veikti iki 48 valandų. Pakeiskite senas ir sugedusias žarnas.

  1. Antgalius, tinklelius ir filtrus reikia valyti šviežiai paruoštu Extra Clean ploviklio ir vandens (50 ml priemonės 10 litrų vandens) mišiniu.
  2. Išskalaukite talpą švariu vendeniu ir paleiskite vadnenį per žarnas ir vamzdį. Visiškai ištuštinkite talpą.
  3. Po skalavimo talpoje likusį skystį išpurkškite ant pasėlių, ant kurių galima jį naudoti.
Panašios prekės
Foam-Fighter Foam-Fighter
Putų nusėsdintojas. Preparatas, skirtas putų susidarymo purkštuvuose p..
GO-pH GO-pH
Parūgštintojas, tirpalas, turintis fosforo rūgšties, azoto trąšų ir alkohol..
Naujienos
„Skalauk teisingai“ – internetinė svetainė apie tinkamą augalų apsaugos produktų pakuočių skalavimą
2020 03 30
„Skalauk teisingai“ – internetinė svetainė apie tinkamą augalų apsaugos produktų pakuočių skalavimą
Beprasidedant pavasario darbams laukuose, siekdama skatinti ūkininkus tinkamai skalauti augalų apsaugos produktų pakuotes, Lietuvos augalų apsaugos asociacija (toliau – LAAA) parengė gerosios praktikos internetinę svetainę, skirtą ūkininkams ir visiems besidomintiems augalų apsaugos produktų pakuočių tvarkymu www.skalaukteisingai.lt.
Plačiau

Naršydami www.linasagro.lt puslapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų svetainės darbą.