Lietuviųlt
Orai
0

Grūdų saugyklos

Kiekvienam ūkiui itin aktualus derliaus realizavimas. Javapjūtės metu grūdų supirkime svarbiausi du dalykai: greitis ir tikslumas. Klientas negali gaišti laiko ir tikisi greito bei objektyvaus derliaus kokybės nustatymo. Visuose „Linas Agro“ Grūdų centro elevatoriuose galime tai užtikrinti. Automatizuoti procesai laboratorijoje per trumpą laiką nustato derliaus kokybę. Kokybiniai atvežtų grūdų duomenys automatiškai pasiekia apskaitos programą. Taip išvengiame galimų klaidų ar netikslumų. Mūsų grūdų priėmimo punktai profesionaliai paruošia atvežtą derlių iki reikiamų kokybės parametrų ir saugo savo aruoduose, kol grūdai yra parduodami užsienio pirkėjams.

Jei ūkis paruošia grūdus iki atitinkamų parametrų savo ūkyje, jis gali pats pristatyti grūdus tiesiai į uostą. Uostuose taip pat esame modernizavę bei automatizavę grūdų priėmimą, tai padeda sklandžiai, operatyviai suvaldyti krovinių srautus ir pasiekti, kad ūkininkai sugaištų kuo mažiau laiko stovėdami eilėse.

„Linas Agro“ grupės valdomą nuosavą grūdų saugyklų tinklą sudaro 13 modernių elevatorių, 10 iš jų veikia Lietuvoje: Joniškyje, Kėdainiuose, Vilkaviškyje, Šiauliuose, Pasvalyje, Lukšiuose, Jungėnuose, Kartenoje, Kupiškyje (ŽŪK „Kupiškio grūdai“) ir kartu su partneriais – Panevėžio rajone, Gustonyse („Karčemos“ KB). Latvijoje veikia 3 grūdų saugyklos: ketvirtą sezoną ūkininkus aptarnauja Jekabpilio elevatorius, pernai atidaryti nauji elevatoriai Gruobinioje ir Rėzeknėje. 

Nuolatos didiname nuosavų grūdų saugyklų talpą, šiuo metu ji viršija 300 tūkst. tonų. Grupės grūdų saugojimo pajėgumai uostuose siekia beveik 200 tūkst. tonų.

Naršydami www.linasagro.lt puslapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų svetainės darbą.