Biomas GROW

Prekės kodas:BIOMAS grow
Prekė parduodama tik fiziniuose prekybos taškuose. Susisiekite su prekės vadybininku dėl prekių užsakymo
Turite klausimų?

Aprašymas

Dviejų rūšių bakterijų sporų suspensija „Biomas GROW“ skirta maistinių medžiagų dirvožemyje įsisavinimui ir trąšų efektyvumui didinti. „Grow“ prie besivystančių augalo šaknų tirpdo šiaip netirpius dirvožemyje esančius fosforą bei kalį ir fiksuoja atmosferinį azotą paversdamas šiuos elementus „judriaisiais“ – augalo pasisavinamais. Į dirvožemį patekusios bakterijų sporos pabunda ir ima sparčiai daugintis. Fosforas yra vienas pagrindinių augimą lemiančių maistinių elementų, kuris, kitaip nei azotas, nėra atmosferinis ir biologiškai prieinamas resursas. Specifinės „Grow“ bakterijos padidina fosforo prieinamumą augalams mineralizuodamos organinį fosforą dirvožemyje ar tirpindamos kalcio, geležies ar aliuminio „užblokuotus“ fosfatus.

Biomas GROW paskirtis:

  • Maistinių medžiagų prieinamumui didinti
  • Naudojamų trąšų efektyvumo didinimui
  • Augalo šaknų sistemos didinimui

Biomas GROW nauda:

  • Ne mažiau kaip 20 kg/ha atmosferinio azoto fiksavimas iš aplinkos
  • Ne mažiau 20 kg/ha mineralinio azoto fiksavimas dirvožemyje
  • Netirpių fosforo ir kalio elementų atpalaidavimas
  • 21 % mažesnis azoto išsiplovimas
  • Didesnė šaknų masė ir plaukuotumas
  • Didesnis augalų produktyvumas

Naudojimas

Pasėlių purškimui

Galima maišyti su skystomis trąšomis ir augalų apsaugos priemonėmis. Norma 0,1 l/ha. Maišyti su 100-200 l vandens.

Sėklų apdorojimui

Galima naudoti mišinyje su cheminiais beicais. Neįtakoja sėklų daugumo. Norma - 0,1 l/t.

Ekonomiška transportuoti ir naudoti

100 ha reikės tik 10 l produkto. Sufasuota po 1 l.

Pasėlius atgaivinsite greičiau

Jei rudenį įterpėte bakterijas apdorodami sėklas ar purkšdami sudygusius pasėlius, tęskite technologiją pavasarį ir išpurkškite pasėlius „Biomas GROW“ pavasarį su pirmo purkštuvo važiavimu. Jei neįterpėte bakterijų rudenį, tuomet ankstyvasis pavasarinis purškimas atsibundančių augalo šaknų sistemoje padės suformuoti taip reikalingų fosforą ir kalį atpalaiduojančių ir atmosferinį azotą fiksuojančių bakterijų kolonijas. Ūkių duomenimis, kai iš rudens nebuvo įterpiama bakterijų, derliaus prieaugis buvo +4%/ha.

„Biomas GROW“ galima naudoti mišinyje su skystomis trąšomis (KAS, srutomis, mikroelementais ir kt.) arba augalų apsaugos priemonėmis.

Produktas registruotas naudoti ekologiniuose ūkiuose.

Naujienos
Ekologiški pasėliai taip pat gali būti derlingi
2021 05 20
Ekologiški pasėliai taip pat gali būti derlingi
Dirvožemio gerinimas organinės trąšomis. Dirvožemio gerinimas mikroorganizmais bei augalų augimo skatinimas. Intensyvi fotosintezė – gausus derlius.  
Plačiau
Tarptautinė konferencija „Ekologinio ūkininkavimo šiandiena ir perspektyvos“.
2021 02 17
Tarptautinė konferencija „Ekologinio ūkininkavimo šiandiena ir perspektyvos“.
Vasario 26 d. AB „Linas Agro“ ir UAB „Dotnuva Baltic“ organizuoja tarptautinę konferenciją „Ekologinio ūkininkavimo šiandiena ir perspektyvos“. Į konferenciją kviečiame registruotis nuorodoje: https://linas-agro.eu
Plačiau
Tręšimo praktika Lietuvos ūkiuose 2016–2020 metais: kaip pasiekėme puikių rezultatų?
2020 12 08
Tręšimo praktika Lietuvos ūkiuose 2016–2020 metais: kaip pasiekėme puikių rezultatų?
Paskutinis penkmetis augalininkystės versle buvo bene derlingiausias per visą Nepriklausomybės atkūrimo laikotarpį. Nepaisant perteklinio kritulių kiekio 2016–2017 metais ir vėliau sekusio drėgmės deficito bei gamtos kataklizmų, šio laikotarpio pasiekimai žemės ūkyje ir augalininkystėje įspūdingi. Vidutinis metinis visų grūdų derlius per dešimtmetį padidėjo beveik dvigubai. Ypač geras produktyvumas augalininkystėje pasiektas šiemet. Todėl norime su jumis aptarti auginimo technologijų pokyčius, kurie padėjo pasiekti šiuos rezultatus.
Plačiau
Lauko dienose - galimybė įvertinti veisles ir technologinius sprendimus
2020 06 19
Lauko dienose - galimybė įvertinti veisles ir technologinius sprendimus
Kaip kiekvienais metais, taip ir šiais, įmonė „Linas Agro“ žieminių rapsų ir kviečių veislių gamybines kolekcijas turi įrengusi įvairiose šalies vietose. Tiek kviečių, tiek ir rapsų veislių kolekcijose visi pasėlių priežiūros darbai atliekami taip pat, kaip ir kituose ūkių gamybiniuose plotuose. Tai leidžia įvertinti veisles būtent gamybinėmis sąlygomis. Tokiuose gamybiniuose bandymuose organizuojamos lauko dienos. Jų tikslas - supažindinti ūkius su augalų veislėmis, pademonstruoti jų savybes, siekiant pasirinkti tinkamiausias savo ūkiui. 
Plačiau
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
2020 04 20
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
Šiais ūkiniais metais turėjome ne tik šilčiausią žiemą per visą Lietuvos istoriją, bet ir turime daugiausiai geros kokybės žiemkenčių pasėlių – apie 1,2 mln. ha. O svarbiausia – džiaugiamės realia galimybe anksčiausiai užbaigti vasarojaus sėją. Dar kovo viduryje prasidėjo šie lauko darbai: vasarojaus sėjai skirtų dirvų purenimas, žieminių kviečių, miežių bei kvietrugių pasėlių pavasarinis akėjimas, siekiant sumažinti drėgmės išgaravimą iš žemės. Be to, skubėjome tręšti žiemkenčius ir dirvas vasarojaus sėjai bei daugiamečius žolynus.
Plačiau
Susisiekite su mumis

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką