Biomas ORGANIC

Prekės kodas: BIOMAS organic
Prekė parduodama tik fiziniuose prekybos taškuose. Susisiekite su prekės vadybininku dėl prekių užsakymo
Turite klausimų?

Aprašymas

„BIOMAS Organic" - mikroskopinių grybų suspensija Organic skirta efektyvesniam visų tipų augalų organinių liekanų (šiaudų, rąžienų) skaidymui - atstato natūralias dirvožemio savybes, didina humuso kiekį, neleidžia vystytis ant organinių liekanų likusiems patogenams. „Biomas ORGANIC" sudėtis - trijų Trichoderma mikroskopinių grybų sporos: reesei BVO5, longibrachiatum BVO7 ir asperellum BVO6.

Biomas ORGANIC paskirtis: 

  • Visų tipų augalų organinių liekanų skaidymui
  • Humusingumo didinimui
  • Ant šiaudų likusių ligų sukėlėjų slopinimui

Biomas ORGANIC nauda: 

  • Padidėja humuso kiekis 9%
  • 23 % mažesnis azoto išsiplovimas
  • Augalui prieinamų azoto, fosforo, kalio ir kitų elementų kiekio didėjimas
  • Dirvožemio gyvybingumo didėjimas 21 %
  • Teigiami dirvožemio struktūros pokyčiai

Naudojimas

Pasėlių purškimui

Galima maišyti su herbicidu, insekticidu (išskyrus fingicidais) ar skystomis trąšomis. Norma 0,1 l/ha, maišyti su 100-200 l vandens.

Ekonomiška transportuoti ir naudoti

100 ha reikės tik 10 l produkto. Sufasuota po 1 l.

Sporiniai mikroskopiniai grybai

Organines liekanas skaidantys ORGANIC grybai „aktyvuojasi“ dirvožemyje.

Atkuria maistinių medžiagų apykaitos ciklą

Organinės liekanos yra natūrali dirvožemio dalis. Šiaudai sukaupia maistinių medžiagų, kurias reikia grąžinti dirvai. Taip vyksta apykaitos ciklas. Dėl pažeistos bioįvairovės dirvožemyje trūksta reikalingų mikroorganizmų, kurie greitai ir, svarbiausia, efektyviai skaidytų šiaudus ir padėtų virsti jiems humusu – ciklas sutrinka.

Naudojant suspensiją „Organic“ organinių liekanų suskaidymas, priklausomai nuo aplinkos sąlygų, trunka apie 50–90 dienų. Šio proceso metu organinė medžiaga išskaidoma į daleles ir mažesnius junginius, kurie gali būti toliau smulkinami ir kitų organizmų. Dar „Organic“ neleidžia vystytis ant organinių liekanų esantiems patogenams.

Maistinių medžiagų apykaitos cikliškumas užtikrinamas skaidytojams perdirbant negyvus organinius junginius ir grąžinant juos į dirvožemį maisto medžiagų pavidalu. Tos medžiagos augalų po to naudojamos fotosintezei vykdyti.

Registruotas naudoti ekologiniuose ūkiuose.

Panašios prekės
Biomas GROW Biomas GROW
Dviejų rūšių bakterijų sporų suspensija „Biomas GROW“ skirta ma..
Biomas PROTECT Biomas PROTECT
Bakterijų preparatas skirtas gerinti dirvožemio fitosanitarines savybes ir ..
Naujienos
Ekologiški pasėliai taip pat gali būti derlingi
2021 05 20
Ekologiški pasėliai taip pat gali būti derlingi
Dirvožemio gerinimas organinės trąšomis. Dirvožemio gerinimas mikroorganizmais bei augalų augimo skatinimas. Intensyvi fotosintezė – gausus derlius.  
Plačiau
Tarptautinė konferencija „Ekologinio ūkininkavimo šiandiena ir perspektyvos“.
2021 02 17
Tarptautinė konferencija „Ekologinio ūkininkavimo šiandiena ir perspektyvos“.
Vasario 26 d. AB „Linas Agro“ ir UAB „Dotnuva Baltic“ organizuoja tarptautinę konferenciją „Ekologinio ūkininkavimo šiandiena ir perspektyvos“. Į konferenciją kviečiame registruotis nuorodoje: https://linas-agro.eu
Plačiau
Tręšimo praktika Lietuvos ūkiuose 2016–2020 metais: kaip pasiekėme puikių rezultatų?
2020 12 08
Tręšimo praktika Lietuvos ūkiuose 2016–2020 metais: kaip pasiekėme puikių rezultatų?
Paskutinis penkmetis augalininkystės versle buvo bene derlingiausias per visą Nepriklausomybės atkūrimo laikotarpį. Nepaisant perteklinio kritulių kiekio 2016–2017 metais ir vėliau sekusio drėgmės deficito bei gamtos kataklizmų, šio laikotarpio pasiekimai žemės ūkyje ir augalininkystėje įspūdingi. Vidutinis metinis visų grūdų derlius per dešimtmetį padidėjo beveik dvigubai. Ypač geras produktyvumas augalininkystėje pasiektas šiemet. Todėl norime su jumis aptarti auginimo technologijų pokyčius, kurie padėjo pasiekti šiuos rezultatus.
Plačiau
Lauko dienose - galimybė įvertinti veisles ir technologinius sprendimus
2020 06 19
Lauko dienose - galimybė įvertinti veisles ir technologinius sprendimus
Kaip kiekvienais metais, taip ir šiais, įmonė „Linas Agro“ žieminių rapsų ir kviečių veislių gamybines kolekcijas turi įrengusi įvairiose šalies vietose. Tiek kviečių, tiek ir rapsų veislių kolekcijose visi pasėlių priežiūros darbai atliekami taip pat, kaip ir kituose ūkių gamybiniuose plotuose. Tai leidžia įvertinti veisles būtent gamybinėmis sąlygomis. Tokiuose gamybiniuose bandymuose organizuojamos lauko dienos. Jų tikslas - supažindinti ūkius su augalų veislėmis, pademonstruoti jų savybes, siekiant pasirinkti tinkamiausias savo ūkiui. 
Plačiau
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
2020 04 20
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
Šiais ūkiniais metais turėjome ne tik šilčiausią žiemą per visą Lietuvos istoriją, bet ir turime daugiausiai geros kokybės žiemkenčių pasėlių – apie 1,2 mln. ha. O svarbiausia – džiaugiamės realia galimybe anksčiausiai užbaigti vasarojaus sėją. Dar kovo viduryje prasidėjo šie lauko darbai: vasarojaus sėjai skirtų dirvų purenimas, žieminių kviečių, miežių bei kvietrugių pasėlių pavasarinis akėjimas, siekiant sumažinti drėgmės išgaravimą iš žemės. Be to, skubėjome tręšti žiemkenčius ir dirvas vasarojaus sėjai bei daugiamečius žolynus.
Plačiau
Susisiekite su mumis

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką