Biomas PROTECT

Prekės kodas: BIOMAS protect
Prekė parduodama tik fiziniuose prekybos taškuose. Susisiekite su prekės vadybininku dėl prekių užsakymo
Turite klausimų?

Aprašymas

Fungicidai augalui – kaip vaistai žmogui: jie gydo arba slopina simptomus. Tačiau jei žmogaus imuninė sistema stipri, vaistų apskritai nereikia vartoti, nes tiesiog nesergama. Augalai taip pat turi imunitetą. Jie suserga, kai nebeapsigina nuo puolančių patogenų, o neapsigina todėl, kad bakterijų, atsakingų už gynybą, yra per mažai arba jos per silpnos. Dėl sumenkusios mikrofloros pasėliai tampa pažeidžiami, neatsparūs ligoms ir abiotiniams veiksniams – sausrai, šalčiui, karščiui ir t. t. Kaip ir žmonėms, augalams geras imunitetas yra stiprios sveikatos pagrindas. Jei augalo sveikata stipri, jis gebės pats atsispirti daugeliui ligų ir bus pasirengęs kovoti su nepalankiais aplinkos veiksniais.

Biomas PROTECT paskirtis:

  • Natūrali augalų apsauga
  • Augalų imuniteto didinimas
  • Dirvožemio fitosanitarinių savybių gerinimas

Biomas PROTECT nauda:

  • Augalai apsaugomi nuo plataus spektro grybinių patogenų
  • Palaikomos optimalios dirvožemio fitosanitarinės savybės
  • Stimuliuoja augalo genus atsakingus už natūralią imuninę sistemą

Naudojimas

Sėklų apdorojimui

Galima naudoti mišinyje su cheminiais beicais. Neįtakoja sėklų daigumo. Norma – 0,1 l/t.

Pasėlių purškimui

Galima maišyti su skystomis trąšomis ir augalų apsaugos priemonėmis. Norma 0,1 l/ha. Maišyti su 100-200 l vandens.

Ekonomiška transportuoti ir naudoti

100 ha reikės tik 10 l produkto. Sufasuota po 1 l.

Kaip „Biomas PROTECT“ didina augalų imunitetą ligoms

Bacillus ir Paenibacillus spp. rūšies mikroorganizmai išsiskiria priešgrybiniu aktyvumu. Bakterijos greitai įsitvirtina rizosferoje ir išskiria įvairius junginius: ląstelės sienelę ardančius fermentus (chitinazes, gliukanazes ir proteazes), peptidus, lakiuosius organinius junginius, kurie slopina patogenus.

Trijų rūšių bakterijos, esančios „Protect“ sudėtyje, padeda augalui apsisaugoti nuo patogenų. Greitai dalindamosi bakterijos kolonizuojasi šaknų zonoje ir gali patekti į augalą kaip endofitai, t. y. gali gyventi augale ne tik nesukeldamos neigiamo poveikio, bet ir atlikdamos apsauginę funkciją. Bakterijos išskiria sideroforus, todėl augalas lengviau pasisavina geležį, o patogenams jos ima stigti ir jų augimas nuslopinamas.

Priklausomai nuo gyvenamosios aplinkos ir sąlygų, bakterijos sudaro bioplėveles. Šios gali pagerinti maistinių medžiagų ir deguonies įsisavinimą, mažinti biologinių, cheminių ir fizinių pažeidimų poveikį. Ant augalų šaknų įsitvirtinę ir bioplėveles suformavę mikroorganizmai veikia kaip biologiniai patogenų slopintojai, kadangi užima jų įsitvirtinimo vietą rizosferoje.

„Protect“ pasižymi augalų ligas sukeliančių grybų slopinimu ir yra naudojamas ligų prevencijai dirvožemyje. Išskiria medžiagas, kurios stimuliuoja augalo genus, atsakingus už natūralią imuninę sistemą, ir didina augalo atsparumą abiotiniams veiksniams – sausrai, šalčiui, karščiui ir t. t.

Registruotas naudoti ekologiniuose ūkiuose.

Panašios prekės
Biomas GROW Biomas GROW
Dviejų rūšių bakterijų sporų suspensija „Biomas GROW“ skirta ma..
Biomas ORGANIC Biomas ORGANIC
Mikroskopinių grybų suspensija Organic skirta efektyvesniam visų tipų augal..
Naujienos
Ekologiški pasėliai taip pat gali būti derlingi
2021 05 20
Ekologiški pasėliai taip pat gali būti derlingi
Dirvožemio gerinimas organinės trąšomis. Dirvožemio gerinimas mikroorganizmais bei augalų augimo skatinimas. Intensyvi fotosintezė – gausus derlius.  
Plačiau
Tarptautinė konferencija „Ekologinio ūkininkavimo šiandiena ir perspektyvos“.
2021 02 17
Tarptautinė konferencija „Ekologinio ūkininkavimo šiandiena ir perspektyvos“.
Vasario 26 d. AB „Linas Agro“ ir UAB „Dotnuva Baltic“ organizuoja tarptautinę konferenciją „Ekologinio ūkininkavimo šiandiena ir perspektyvos“. Į konferenciją kviečiame registruotis nuorodoje: https://linas-agro.eu
Plačiau
Tręšimo praktika Lietuvos ūkiuose 2016–2020 metais: kaip pasiekėme puikių rezultatų?
2020 12 08
Tręšimo praktika Lietuvos ūkiuose 2016–2020 metais: kaip pasiekėme puikių rezultatų?
Paskutinis penkmetis augalininkystės versle buvo bene derlingiausias per visą Nepriklausomybės atkūrimo laikotarpį. Nepaisant perteklinio kritulių kiekio 2016–2017 metais ir vėliau sekusio drėgmės deficito bei gamtos kataklizmų, šio laikotarpio pasiekimai žemės ūkyje ir augalininkystėje įspūdingi. Vidutinis metinis visų grūdų derlius per dešimtmetį padidėjo beveik dvigubai. Ypač geras produktyvumas augalininkystėje pasiektas šiemet. Todėl norime su jumis aptarti auginimo technologijų pokyčius, kurie padėjo pasiekti šiuos rezultatus.
Plačiau
Lauko dienose - galimybė įvertinti veisles ir technologinius sprendimus
2020 06 19
Lauko dienose - galimybė įvertinti veisles ir technologinius sprendimus
Kaip kiekvienais metais, taip ir šiais, įmonė „Linas Agro“ žieminių rapsų ir kviečių veislių gamybines kolekcijas turi įrengusi įvairiose šalies vietose. Tiek kviečių, tiek ir rapsų veislių kolekcijose visi pasėlių priežiūros darbai atliekami taip pat, kaip ir kituose ūkių gamybiniuose plotuose. Tai leidžia įvertinti veisles būtent gamybinėmis sąlygomis. Tokiuose gamybiniuose bandymuose organizuojamos lauko dienos. Jų tikslas - supažindinti ūkius su augalų veislėmis, pademonstruoti jų savybes, siekiant pasirinkti tinkamiausias savo ūkiui. 
Plačiau
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
2020 04 20
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
Šiais ūkiniais metais turėjome ne tik šilčiausią žiemą per visą Lietuvos istoriją, bet ir turime daugiausiai geros kokybės žiemkenčių pasėlių – apie 1,2 mln. ha. O svarbiausia – džiaugiamės realia galimybe anksčiausiai užbaigti vasarojaus sėją. Dar kovo viduryje prasidėjo šie lauko darbai: vasarojaus sėjai skirtų dirvų purenimas, žieminių kviečių, miežių bei kvietrugių pasėlių pavasarinis akėjimas, siekiant sumažinti drėgmės išgaravimą iš žemės. Be to, skubėjome tręšti žiemkenčius ir dirvas vasarojaus sėjai bei daugiamečius žolynus.
Plačiau
Susisiekite su mumis

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką