Cycocel 750 SL

Prekės kodas: Cycocel 750 SL
Prekė parduodama tik fiziniuose prekybos taškuose. Susisiekite su prekės vadybininku dėl prekių užsakymo
Turite klausimų?

Aprašymas

Aprašymas

Veiklioji medžiaga. 750 g/l chlormekvatchlorido.
Pavidalas. Koncentruotas skystis.

 

Registruotos normos ir naudojimo laikas:

  1. Žieminiai kviečiai - 1,0-1,5 l/ha, naudojama krūmijimosi tarpsniu (BBCH 25-30).
  2. Vasariniai kviečiai - 1,0 l/ha, naudojama krūmijimosi tarpsniu (BBCH 25-30).
  3. Vasariniai miežiai - 1,0 l/ha, naudojama krūmijimosi tarpsniu (BBCH 25-30).
  4. Žieminiai rugiai - 2 l/ha, naudojama pradėjus bamblėti (BBCH 31-32).

 

Veikimo būdas. CYCOCEL® 750 SL yra sistemiškai veikiantis augimo reguliatorius, naudojamas kviečiams, rugiams, kvietrugiams ir miežiams. Juo apdorojus javus storėja jų stiebo sienelės, apatiniai tarpubambliai būna trumpesni ir storesni, o šiaudas – trumpesnis, todėl jie mažiau išgula, būna sunkiau pažeidžiami stiebalūžės sukėlėjų. Tokiu būdu sustiprėja nuo stiebalūžės naudojamų fungicidų poveikis. CYCOCEL® 750 SL taip pat didina šaknų apimtį, todėl iš dirvos geriau pasisavinamos mitybinės medžiagos ir drėgmė. Preparatas gerina krūmijimąsi, didina produktyvių stiebų skaičių. Dėl trumpesnių stiebų lengviau imti derlių, mažėja džiovinimo išlaidos, derlius būna didesnis ir geresnės kokybės.

 

Rekomendacijos

Žieminiai kviečiai. Norma – 1–1,5 l/ha. Krūmijimosi viduryje – pradėjus bamblėti (BBCH 25–30). Galima maišyti su herbicidais ir fungicidais. Fungicidai gerina CYCOCEL® 750 SL poveikį. Galima purkšti tik 1 kartą.

Vasariniai kviečiai. Norma – 1 l/ha. Krūmijimosi viduryje – pradėjus bamblėti (BBCH 25–30). Galima maišyti su herbicidais (ARRAT® ir kt.). Galima purkšti tik 1 kartą.

Vasariniai miežiai. Norma – 1 l/ha. Krūmijimosi viduryje – pradėjus bamblėti (BBCH 25–30). Galima maišyti su herbicidais (ARRAT® ir kt.). Galima purkšti tik 1 kartą.

Žieminiai rugiai. Norma – 2 l/ha, purškiama pradėjus bamblėti (BBCH 31–32). Galima purkšti tik 1 kartą.

Maišymas. Galima maišyti su herbicidais arba fungicidais. Purškiant kartu su herbicidais naudojamos mažiausios rekomenduojamos normos, o purškimo laikas turi būti optimalus naudoti herbicidams. Nerekomenduojame vienu metu maišyti daugiau kaip 2-jų preparatų, jei oro sąlygos nėra palankios purkšti.

Tirpalo kiekis. Vandens rekomenduojama naudoti 200–400 l/ha.

Meteorologinės sąlygos purškiant. CYCOCEL® 750 SL galima naudoti prasidėjus javų vegetacijai, kai vidutinė paros temperatūra +5oC. Jis geriausiai veikia, kai yra geros sąlygos augalams augti (šilta, pakanka drėgmės, vidutinė paros temperatūra +10oC). Nerekomenduojama purkšti, jei prognozuojamos šalnos, iškart po šalnų, po stiprių liūčių ir vėjo ar kitais atvejais, kai pažeistas vaškinis augalų sluoksnis. Po purškimo 1 valandą neturėtų lyti.

Naudojimo apribojimai. Vėlai purkšdami žieminius kviečius ir miežius, naudokite mažiausias rekomenduojamas normas.

Nerekomenduojama naudoti vėliau nei antrojo bamblio tarpsniu.

Nepatartina naudoti netręštiems ir blogai besivystantiems pasėliams, taip pat auginamiems lengvoje priesmėlio dirvoje.

Panašios prekės
Orius Orius
Sisteminis fungicidas žieminių ir vasarinių kviečių, žieminių ir vasarinių ..
Terpal 460 Terpal 460
Žieminių rugių, žieminių kviečių ir vasarinių miežių augimo reguliatorius. ..
Juventus Juventus
Sisteminis fungicidas saugoti nuo grybinių ligų ir žieminių rapsų augimo re..
Caryx Caryx
Augalų augimo reguliatorius žieminiams ir vasariniams rapsams. Skirtas prof..
Optimus Optimus
OPTIMUS® yra augimo reguliatorius, apsaugantis nuo išgulimo žieminius i..
Medax Max Medax Max
Augimo reguliatorius, skirtas žieminiams ir vasariniams kviečiams, žieminia..
Naujienos
Kodėl pavasarį verta rinktis rapsų augimo reguliatorių Caryx
2021 04 29
Kodėl pavasarį verta rinktis rapsų augimo reguliatorių Caryx
Bandymų rezultatai naudojant Caryx ir lyginanama su kitais produktais. Rekomendacijos 2021 m. 
Plačiau
Įspėjama apie plintantį naują kenkėją
2020 06 05
Įspėjama apie plintantį naują kenkėją
LAMMC LŽI mokslininkų parengtame straipsnyje rašoma apie naujų kenkėjų plitimą Lietuvos pasėliuose. Daugybę įrodančių studijų galima rasti apie kenkėjų judėjimą iš pietinių regionų link šiaurinių ir puikią jų adaptaciją. Aktyvūs prekybiniai ryšiai tarp įvairių šalių taip pat prisideda prie kenkėjų judėjimo iš vienų regionų į kitus. Didelė konkurencija grūdų rinkose jų eksportuotojus verčia ieškoti naujų partnerių įvairiose pasaulio šalyse, taikytis su grūdus superkančiose šalyse galiojančiais reikalavimais, kurie nebūtinai sutampa su Europoje taikomais ir gali būti gana specifiniai. Vienas iš į kai kurias šalis eksportuojamiems grūdams keliamų reikalavimų – juose neturi būti vėžliablakių (Eurygaster).
Plačiau
Pasėlių būklės apžvalga ir artimiausios REKOMENDACIJOS
2020 05 22
Pasėlių būklės apžvalga ir artimiausios REKOMENDACIJOS
Labūnava, Kėdainių r. 2020 m. gegužės 20 d. Praėję lietūs labai teigiamai paveikė visų rūšių pasėlius. Šiemet pasėlių būklė yra nepalyginamai geresnė nei praėjusiais 2019 metais.
Plačiau
Vasarinių miglinių javų augimo ir vystymosi ypatumai 2020 m. gegužę
2020 05 13
Vasarinių miglinių javų augimo ir vystymosi ypatumai 2020 m. gegužę
2020 metų pavasaris buvo vienas ankstyviausių šalies istorijoje. Tai atspindėjo ir vasario pabaigoje prasidėjusi žiemkenčių pasėlių pavasarinė vegetacija. Pietinėje Lietuvoje buvo ūkių, kurie jau kovo mėnesį užbaigė sėti vasarinius miglinius javus. Vis tik didesnė ūkininkų dalis buvo atsargesnė ir sėjos kovo mėnesį atsisakė. Kurie buvo teisūs, parodys javapjūtės rezultatai. O šįkart aptarsime dabartinę vasarinių miglinių javų pasėlių būklę ir jų vystymosi prognozes iki gegužės pabaigos.
Plačiau
Žieminių javų pasėlių priežiūros darbai 2020 m. gegužės mėnesį
2020 05 12
Žieminių javų pasėlių priežiūros darbai 2020 m. gegužės mėnesį
Lietuvoje augančių žieminių javų pasėlių būklė šių metų gegužės pradžioje yra geresnė, palyginti su pernai metų geguže. Žiemos metu buvo galima stebėti, kaip pamažu vyksta augalų vystymosi procesas, o pavasarį jis smarkiai suintensyvėjo. Pasėlių priežiūros darbai šiuo metu atitinka klasikinius agronominius reikalavimus, o tai, kokius tręšimo bei purškimo darbus reikia atlikti ir kokias priemones tam pasirinkti, priklauso nuo pasėlių rūšies bei būklės.
Plačiau
Žieminių kviečių pasėlių priežiūra 2020 m. balandžio mėnesį
2020 04 09
Žieminių kviečių pasėlių priežiūra 2020 m. balandžio mėnesį
Lietuvoje itin neįprastas reiškinys, kad žieminių javų, taip pat ir žieminių kviečių, pavasarinė vegetacija prasidėtų kovo mėnesio viduryje. Nors jų pasėliai rudens metu ne tik tolygiai sudygo, bet ir suspėjo gausiai išsikrūmyti (4-5 šalutiniai ūgliai), tačiau nebuvo periodo, kuriuo vyktų užsigrūdinimas žiemai. Pasėliai žaliavo visu žiemos laikotarpiu, lapai buvo išsaugoję turgorinę būseną, tačiau krūmijimosi ir vystymosi procesai buvo sustoję. Šių metų pavasario kviečių augalų vegetacijos atsinaujinimo pradžioje nustatėme, jog fotosintezės proceso metu sausųjų medžiagų sintezė aiškiai viršijo augalų sąnaudas, kvėpavimo, fotosintezės ir šaknų renovacijos poreikius.
Plačiau
„Skalauk teisingai“ – internetinė svetainė apie tinkamą augalų apsaugos produktų pakuočių skalavimą
2020 03 30
„Skalauk teisingai“ – internetinė svetainė apie tinkamą augalų apsaugos produktų pakuočių skalavimą
Beprasidedant pavasario darbams laukuose, siekdama skatinti ūkininkus tinkamai skalauti augalų apsaugos produktų pakuotes, Lietuvos augalų apsaugos asociacija (toliau – LAAA) parengė gerosios praktikos internetinę svetainę, skirtą ūkininkams ir visiems besidomintiems augalų apsaugos produktų pakuočių tvarkymu www.skalaukteisingai.lt.
Plačiau
Susisiekite su mumis

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką