DK Extime H
Prekės kodas: DK Extime
Aukštas ir stabilus derliaus potencialas. Tinka ankstyvam sėjos laikui, labai geras žiemkentiškumas, tvirti stiebai - atsparūs išgulimui, aukštas atsparumas fomozei. Veislė atspari šviesmargei.
Tara: 1,5 mln. sėklų.
Veislės savybės
Derlinga. 2018 m. veislė buvo tirta Kauno ir Plungės AVTS. Kauno AVTS derlingumas buvo 114 proc. lyginant su standartu, Plungės AVTS – 119 proc. lyginant su standartu,
- tinka ankstyvam arba optimaliam sėjos laikui,
- kompaktiškas vystymasis rudenį,
- vidutinio ankstyvumo,
- labai geras žiemkentiškumas,
- augalai aukšti, vidutinis augalų aukštis 128 cm,
- tvirti stiebai, atspari išgulimui,
- aukštas atsparumas fomozei, turi RLM 7 geną,
- labai atspari ankštarų atsidarymui, turi ridiko geną,
- Veislė atspari šviesmargei,
- Selekcininkas Monsanto SAS, Prancūzija.
Panašios prekės
Naujienos

2020 06 19
Lauko dienose - galimybė įvertinti veisles ir technologinius sprendimus
Kaip kiekvienais metais, taip ir šiais, įmonė „Linas Agro“ žieminių rapsų ir kviečių veislių gamybines kolekcijas turi įrengusi įvairiose šalies vietose. Tiek kviečių, tiek ir rapsų veislių kolekcijose visi pasėlių priežiūros darbai atliekami taip pat, kaip ir kituose ūkių gamybiniuose plotuose. Tai leidžia įvertinti veisles būtent gamybinėmis sąlygomis. Tokiuose gamybiniuose bandymuose organizuojamos lauko dienos. Jų tikslas - supažindinti ūkius su augalų veislėmis, pademonstruoti jų savybes, siekiant pasirinkti tinkamiausias savo ūkiui.
Plačiau

2020 03 18
Sėjamųjų avižų auginimas Lietuvos ūkiuose: ką būtina žinoti
Pasak sėklininkystės ekspertų, avižos Lietuvoje niekada nebuvo dominuojančiu kultūriniu augalu. Šį vaidmenį atliko žieminiai rugiai, soros ir vasariniai miežiai, o dabar – žieminiai ir vasariniai kviečiai. Tačiau avižų pasėlių plotai visada užimdavo 4–5 vietą tarp šalyje auginamų grūdinių javų. Net ir per pastaruosius 10 metų vidutiniai avižų pasėlių plotai išsilaikė 65–75 tūkst. ha ribose. Mažiems ūkininkams avižos – itin vertingas kultūrinis augalas, o stambesni avižas augina todėl, kad jos auga ir nenašiose žemėse.
Plačiau