Orai
0

KWS Collada

Prekės kodas: KWS Collada

Tai ankstyva, labai derlinga, stambių grūdų ir aukštų kokybinių parametrų veislė

Tara: 500 kg

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

Veislė sukurta Vokietijoje, „KWS Lochow“ sėklininkystės įmonėje. Lietuvoje registruota 2013 m. Šios veislės grūdai yra maistinio tipo ir atitinka Extra - I kokybės klasės reikalavimus.

Veislės 2011 ir 2012 tyrimo metais derlingumas buvo 101 proc. (6,87 t/ha) lyginant su standartu. Didžiausias „KWS Collada“ veislės kviečių derlingumas buvo gautas 2012 m. Kauno AVT skyriuje - 9,32 t/ha. Grūdai stambūs, 1000 grūdų vidutinė masė – 44,65 g. Grūduose nustatyta: baltymų 10,0–14,2 proc., glitimo – 17,5 –32,1 proc.. „KWS Collada“ veislės augalai yra vidutinio aukščio – 85 cm. Labai atspari išgulimui, kuris įvertintas 8,5 balo. Vegetacijos periodo vidutinė trukmė – 86 dienos, t. y. 4 dienomis trumpesnė už standartinių veislių „Tybalt“ ir „Triso“. Veislė atspari miltligei ir varpų fuzariozei.    

Panašios prekės
Quintus Quintus
Labai derlinga, akuotuota, nereikli augimo sąlygoms veislė. Tara: 5..
Naujiena
Flippen Flippen
Maistinio tipo vasarinių kviečių veislė. Labai derlinga, grūdai ati..
Naujienos
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
2020 04 20
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
Šiais ūkiniais metais turėjome ne tik šilčiausią žiemą per visą Lietuvos istoriją, bet ir turime daugiausiai geros kokybės žiemkenčių pasėlių – apie 1,2 mln. ha. O svarbiausia – džiaugiamės realia galimybe anksčiausiai užbaigti vasarojaus sėją. Dar kovo viduryje prasidėjo šie lauko darbai: vasarojaus sėjai skirtų dirvų purenimas, žieminių kviečių, miežių bei kvietrugių pasėlių pavasarinis akėjimas, siekiant sumažinti drėgmės išgaravimą iš žemės. Be to, skubėjome tręšti žiemkenčius ir dirvas vasarojaus sėjai bei daugiamečius žolynus.
Plačiau
 Sėjamųjų avižų auginimas Lietuvos ūkiuose: ką būtina žinoti
2020 03 18
Sėjamųjų avižų auginimas Lietuvos ūkiuose: ką būtina žinoti
Pasak sėklininkystės ekspertų, avižos Lietuvoje niekada nebuvo dominuojančiu kultūriniu augalu. Šį vaidmenį atliko žieminiai rugiai, soros ir vasariniai miežiai, o dabar – žieminiai ir vasariniai kviečiai. Tačiau avižų pasėlių plotai visada užimdavo 4–5 vietą tarp šalyje auginamų grūdinių javų. Net ir per pastaruosius 10 metų vidutiniai avižų pasėlių plotai išsilaikė 65–75 tūkst. ha ribose. Mažiems ūkininkams avižos – itin vertingas kultūrinis augalas, o stambesni avižas augina todėl, kad jos auga ir nenašiose žemėse.
Plačiau

Naršydami www.linasagro.lt puslapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų svetainės darbą.