OrgaMax

Prekės kodas: OrgaMax
Prekė parduodama tik fiziniuose prekybos taškuose. Susisiekite su prekės vadybininku dėl prekių užsakymo
Turite klausimų?

Aprašymas

Tai visiškai augalinės kilmės granuliuotos organinės trąšos, pagamintos iš kukurūzų, tapijokos ir cukranendrių. Registruotos naudoti ekologiniuose ūkiuose. Be chloro (galimi pėdsakai), tinka tręšti visus azoto poreikį turinčius augalus.

Taruotė: 600 kg

OrgaMax trąšos yra 100 % augalinės kilmės, kurių sudėtyje yra išskirtinai didelis kiekis azoto, kuris yra svarbiausias elementas siekiant padidinti augalų derlingumą. Šių trąšų sudėtyje yra subalansuotas makro ir mikroelementų kiekis, bei biostimuliatoriai, kurie ne tik aprūpina augalus reikiamomis maisto medžiagomis, bet ir skatina jų šaknų ir antžeminės masės augimą ir vystymąsi, vos tik trąšos yra išberiamos ant dirvos. Visi elementai yra organinėje formoje, todėl apsaugoti nuo nuostolių dėl išsiplovimo, bet lengvai prieinami augalams. OrgaMax sudėtyje yra net 65 proc. organinių medžiagų, kurios pratutina dirvožemį, skatina mikroorganizmų dauginimąsi ir aktyvumą, skatina humuso formavimąsi, drėgmės išlaikymą ir svarbiausia aprūpina augalus įvairiais elementais kai augalai intensyviausiai auga.

SUDĖTIS: %
Azotas bendras (N) 13
Kalis bendras (K2O) 3
Siera (S) 21 - 30
Kalcis (CaO) 1
Magnis (MgO) 1
Mikroelementai 0,5
Amino rūgštys min. 8
Huminės rūgštys 20
Organinės medžiagos 65
Amino rūgščių vidutinė sudėtis: %
Glutaminas 10,88
Alaninas 2,06
Valinas 0,58
Kitos amino rūgštys 2,69
Viso: 16,21

Pastaba: produktas yra natūralus, augalinės kilmės, todėl sudėtis priklauso nuo žaliavos ir gali skirtis.
Granulių dydis: 2-5 mm. Galima plačiai paskleisti ant dirvos, pasėlių paviršiaus ar įtepti lokaliai sėjos metu.

APIBŪDINIMAS:
OrgaMax trąšose esantis didelis kiekis azoto, padeda lengviau padidinti tręšiamų augalų derlingumą. Azotas yra labiausiai augalų derlingumą įtakojantis elementas. 
Kalis aktyvina augalo metabolizmo procesus ir padeda augalui greičiau įjungti sukauptą azotą į organinius junginius, dėl ko augalai būna sveikesni ir geriau auga. Kalis didina augalų imunitetą ir atsparumą ligoms. Gerina derliaus kokybę, mažina sandėliavimo nuostolius, ypač vaisiams ir daržovėms.
Siera augalams reikalinga visos vegetacijos periodu ir ypač jaunoms augančioms augalo dalims. Siera dalyvauja amino rūgščių gamybos cikle, todėl yra labai svarbi efektyviam azoto pasisavinimui ir panaudojimui augale. 
Amino rūgštys yra lengvai augalų įsavinamos medžiagos, kurios ypač skatina įvairių fermentų aktyvumą, subalansuoja hormonų pusiausvyrą, didina augalų atsparumą nepalankioms augimo sąlygoms, skatina augalų ankstyvąjį augimą, šaknų formavimą ir dirvožemio gyvybingumą.
Trąšose esančios ypač didelis kiekis huminių rūgščių gerina dirvožemio būklę, dirvos struktūrą. Pagerėja drėgmės ir oro santykis dirvoje, padidėja augalams lengvai prieinamų maisto medžiagų. Suaktyvinamas augalų šaknų augimas, augalai būna stipresni, sveikesni, atsparesni nepalankioms augimo sąlygoms. Sudėtyje esantys mikroelementai užtikrina subalansuotą augalų augimą.
Kalcis ir magnis stiprina augalų imunitetą, skatina chlorofilo gamybą ir aktyvina fotosintezę.
Didelis kiekis organinių medžiagų yra puiki žaliava humuso formavimuisi, todėl padidėja mikroorganizmų aktyvumas ir bioįvairovė, drėgmės išlaikymas, gerėja dirvos struktūra, dirvos kokybė. Lengviau dirbama dirva, todėl sutaupomos išlaidos dirvos dirbimui. Augalai turi geresnes augimo sąlygas visos vegetacijos periodu ir mažiau yra veikiami neigiamų augimo sąlygų, kaip sausra, drėgmės perteklius ir pan.
OrgaMax yra registruotos naudoti ekologiniuose ūkiuose, yra granuliuotos, patogios paskleisti, todėl šios trąšos yra puikus būdas užtikrinti didesnį ir aukštos kokybės įvairių augalų derlių. Trąšose esantys elementai yra organinėje formoje, todėl lėčiau atpalaiduojamos, dėl to išvengiama įvairių elementų išsiplovimo, pasiekiamas didesnis trąšų efektyvumas. 
Tinka tręšti augalus rudenį ir pavasarį įterpiant į dirvą prieš sėją arba paskleidžiant ant dirvos augalams intensyviai augant.

Rekomenduojamos tręšimo normos:  
Javai, rapsai – 250-300 kg/ha;
Šakniavaisiai – 400-500 kg/ha;
Pievos, ganyklos – 200-300 kg/ha;
Vaismedžiai, salotos, daržovės – 400-800 kg/ha;

*Rekomenduojamos tręšimo normos priklauso nuo azoto poreikio augalams. Maksimali rekomenduojama azoto norma yra 100-120 kg/ha azoto veiklios medžiagos.

 

Panašios prekės
EcoPlant humi EcoPlant humi
Tai ypač koncentruotos augalinės kilmės granuliuotos organinės-mineralinės ..
Naujienos
Ekologiški pasėliai taip pat gali būti derlingi
2021 05 20
Ekologiški pasėliai taip pat gali būti derlingi
Dirvožemio gerinimas organinės trąšomis. Dirvožemio gerinimas mikroorganizmais bei augalų augimo skatinimas. Intensyvi fotosintezė – gausus derlius.  
Plačiau
Tarptautinė konferencija „Ekologinio ūkininkavimo šiandiena ir perspektyvos“.
2021 02 17
Tarptautinė konferencija „Ekologinio ūkininkavimo šiandiena ir perspektyvos“.
Vasario 26 d. AB „Linas Agro“ ir UAB „Dotnuva Baltic“ organizuoja tarptautinę konferenciją „Ekologinio ūkininkavimo šiandiena ir perspektyvos“. Į konferenciją kviečiame registruotis nuorodoje: https://linas-agro.eu
Plačiau
Tręšimo praktika Lietuvos ūkiuose 2016–2020 metais: kaip pasiekėme puikių rezultatų?
2020 12 08
Tręšimo praktika Lietuvos ūkiuose 2016–2020 metais: kaip pasiekėme puikių rezultatų?
Paskutinis penkmetis augalininkystės versle buvo bene derlingiausias per visą Nepriklausomybės atkūrimo laikotarpį. Nepaisant perteklinio kritulių kiekio 2016–2017 metais ir vėliau sekusio drėgmės deficito bei gamtos kataklizmų, šio laikotarpio pasiekimai žemės ūkyje ir augalininkystėje įspūdingi. Vidutinis metinis visų grūdų derlius per dešimtmetį padidėjo beveik dvigubai. Ypač geras produktyvumas augalininkystėje pasiektas šiemet. Todėl norime su jumis aptarti auginimo technologijų pokyčius, kurie padėjo pasiekti šiuos rezultatus.
Plačiau
Susisiekite su mumis

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką