SU Hylux

Prekės kodas: Hylux
Prekė parduodama tik fiziniuose prekybos taškuose. Susisiekite su prekės vadybininku dėl prekių užsakymo
Turite klausimų?

Aprašymas

Aprašymas:

 • Hibridinė,
 • Maistinio tipo,
 • Grūdai atitinka II-I kokybės klasės reikalavimus,
 • aukšto ir stabilaus derlingumo, 2008-2015 m. tyrimų duomenimis, SU Hylux veislės kviečių derlingumas buvo 105,0 proc. didesnis lyginant su linijinėmis veislėmis, esant ypatingai nepalankioms augimo sąlygoms, SU Hylux veislės derlingumas gali būti didesnis net iki 30 proc.,
 • grūdai stambūs, pasižymi geromis kepimo savybės, aukštu baltymų kiekiu ir dideliu kritimo skaičiumi,
 • ankstyva,
 • augalai vidutinio aukščio,
 • labai atspari išgulimui,
 • žiemkentiška,
 • labai gausiai krūmijasi,
 • atspari ligoms, ypač miltligei, rudosioms rūdims, lapų septoriozei ir fuzariozei,
 • turi labai stiprią šaknų sistemą, todėl gerai auga mažo našumo ar lengvose dirvose, gerai toleruoja trumpalaikes sausras ar drėgmės perteklių, bei kitas nepalankias augimui sąlygas. Tinka auginti atsėliuojant, naudojant minimalų žemės dirbimą ar sėjant į skustas dirvas,
 • auginant SU Hylux veislės kviečius gaunami puikūs rezultatai, ypač mažai derlingose žemėse, kur kviečiai įprastai auga blogai ir tais metais, kai augalų derlingumą apriboja nepalankūs orai,
 • Hylux - labai anksti subręstantis hibridas su labai dideliu derliaus potencialu. Tinka ankstyvai sėjai. Galima auginti lengvose ar mažesnio našumo dirvose, dirvose linkusiose išdžiūti arba kur kviečiai yra atsėliuojami. SU Hylux veislės kviečiai anksti subręsta, todėl puikiai tinka kaip priešsėlis žieminių rapsų augalams.

Hibridinių kviečių auginimo patirtis Jungtinėje Karalystėje: lengvose žemėse ir esant sausoms augimo sąlygoms, hibridiniai kviečiai nuolat pakelia viso ūkio grūdų derlingumo vidurkį. Esant sudėtingoms augalų augimui vietoms, kai hibridiniai kviečiai auginami smėlio dirvose ar išdžiūti linkusiose dirvose, kokios įprastai yra Rytų Anglijos dalyje arba labai kalvoto reljefo laukuose kaip Jorkšyro Worlds dalyje, kuriuose įprastai kviečių grūdų vidutinis derlingumas būna mažesnis kaip 9 t/ha, auginant hibridines kviečių veisles grūdų derlingumas viršijo 14 t/ha. Net gruodžio mėnesį pasėti hibridinių kviečių pasėliai užaugino daugiau kaip 9,5 t/ha grūdų derlių Suffolk regiono smėlio dirvose.

 

Kas yra hibridiniai kviečiai?

 • Hibridiniai kviečiai yra sukryžminti iš dviejų, kruopščiai atrinktų, linijinių veislių, todėl kiekviena hibridinė kviečių veislė turi genus iš abiejų tėvų veislių;
 • Hibridinių kviečių veislių pranašumas arba heterozės efektas gaunamas, kai augalų augimo metu išryškėja stipriausios abiejų tėvinių veislių stipriosios savybės.
Panašios prekės
Ada Ada
Labai ankstyva, žiemkentiška, gerų kepamųjų savybių lietuviška veislė...
Kena DS Kena DS
Žiemkentiška, derlinga. Maistinio tipo, grūdai atitinka Ekstra-I kokyb..
Balitus Balitus
Labai ankstyva, labai žiemkentiška, derlinga žieminių kviečių veislė. Ta..
Etana Etana
NAUJIENA: išbandykite žieminių kviečių veislės ETANA sėklas, apdo..
Emil KWS Emil KWS
Maistinio tipo. Labai derlinga. Grūdai atitinka II-I kokybės klasės reikala..
Nauja
SU Hymalaya SU Hymalaya
Nauja hibridinė kviečių veislė. Atspari ligoms, žiemkentiška, tolerantiška ..
Nauja
Lakaja DS Lakaja DS
Vidutinio ankstyvumo, augalai vidutinio aukščio, labai atspari išgulim..
Nauja
Asory Asory
Vidutinio ankstyvumo, augalai vidutinio aukščio, atspari išgulimui 7,7..
Nauja
Hallfreda Hallfreda
Vidutinio vėlyvumo, augalai aukšti, atspari išgulimui 7,9 balo, žiemke..
Naujienos
Vasarojaus sėja: kada sertifikuotos sėklos atneša pelno?
2021 04 15
Vasarojaus sėja: kada sertifikuotos sėklos atneša pelno?
Sėjos laikas. Lietuvoje prasidėjo vasarojaus sėja. Balandį sėjami visų rūšių (migliniai ir pupiniai) vasariniai javai, cukriniai runkeliai, vasariniai rapsai, kukurūzai bei įvairios žolės, sodinamos bulvės. Lengvesnėse dirvose vasarojaus sėja prasidėjo dar kovo pabaigoje, kai vidutinė oro temperatūra pakilo iki 8-140C. Ilgalaikės orų prognozės rodo, kad visą balandį dienomis vyraus nuosaikiai šilti (8-15 0C), o naktimis vėsūs orai. Bus ir kritulių, ir šalnų, stipresnės sausros nelaukiama. Teoriškai tokie orai yra tinkamiausi vasarojaus sėjai.
Plačiau
Žieminių kviečių produktyvumas: kokios įtakos turi naujos veislės ir sertifikuotos sėklos?
2020 12 01
Žieminių kviečių produktyvumas: kokios įtakos turi naujos veislės ir sertifikuotos sėklos?
Didžiausią įtaką sparčiam augalų derlingumo padidėjimui per pastarąjį dešimtmetį padarė auginimo technologijų modernizacija, sėjos darbų ir sėklų kokybės gerėjimas, sparti naujų produktyvių veislių pasiūla, dirvožemių našumo išsaugojimas arba net didėjimas. Tai – duomenys, gauti apsilankius ūkiuose ar telefonu apklausus ūkininkus, kurie atskleidžia ir augančią sėklų kokybės bei veislių svarbą augalininkystėje. Todėl šįkart kviečiame susipažinti su žieminių kviečių veislių ir sertifikuotų sėklų naudojimo aktualijomis ūkiuose.
Plačiau
Lauko dienose - galimybė įvertinti veisles ir technologinius sprendimus
2020 06 19
Lauko dienose - galimybė įvertinti veisles ir technologinius sprendimus
Kaip kiekvienais metais, taip ir šiais, įmonė „Linas Agro“ žieminių rapsų ir kviečių veislių gamybines kolekcijas turi įrengusi įvairiose šalies vietose. Tiek kviečių, tiek ir rapsų veislių kolekcijose visi pasėlių priežiūros darbai atliekami taip pat, kaip ir kituose ūkių gamybiniuose plotuose. Tai leidžia įvertinti veisles būtent gamybinėmis sąlygomis. Tokiuose gamybiniuose bandymuose organizuojamos lauko dienos. Jų tikslas - supažindinti ūkius su augalų veislėmis, pademonstruoti jų savybes, siekiant pasirinkti tinkamiausias savo ūkiui. 
Plačiau
Veislių tyrimai 2020: žieminiai kviečiai (VIDEO)
2020 06 10
Veislių tyrimai 2020: žieminiai kviečiai (VIDEO)
Nustatyta, kad selekcijos ir naujų veislių įtaka derliaus padidėjimui sudaro nuo 1 iki 2 proc. Tačiau labai svarbu atsirinkti veisles, tinkančias Lietuvos klimatinėms sąlygoms. Šiuo tikslu esame įrengę tiksliuosius veislių bandymus. Šiame reportaže pasakojame apie "Linas Agro" ir "Dotnuva SEEDS" žieminių kviečių veislių tyrimų tikslus, sąlygas, vertinimo kriterijus.
Plačiau
Susisiekite su mumis

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką