Lietuviųlt
Orai
0

SU Promotor

Prekės kodas: SU Promotor

Tai aukšto derliaus potencialo, gerai deranti lengvuose dirvožemiuose, intensyvaus krūmijimosi veislė. Derlius - aukštų kokybinių rodiklių, aukšto kritimų skaičiaus ir saiko svorio. Lengvai prisitaikanti prie nepalankių aplinkos sąlygų.

Tara: 500 kg, 40 kg

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

Veislės savybės

  • Hibridinė,
  • Lietuvoje tiriama nuo 2017 m., registruota Estijoje ir Lenkijoje,
  • vidutinio ankstyvumo,
  • augalai neaukšti pasižymintys geru atsparumu išgulimui,
  • pasižymi stabiliu kritimo skaičiumi,
  • tolerantiška miltligei ir rudosioms rūdims veislė,
  • labai žiemkentiška,
  • Selekcininkas „Hybro Saatzucht“, Vokietija.

Lietuvoje ši veislė pradėta tirti 2017 m. Su Promotor 2018 m. buvo registruota Estijoje. Pagal 2016- 2017 m. Estijos augalų veislių tyrimo duomenis šios veislės derlingumas buvo 119,5 proc. lyginant su standartu, žiemkentiškumas 100 proc. lyginant su standartu. Tai aukšto derliaus potencialo, gerai deranti lengvuose dirvožemiuose, intensyvaus krūmijimosi veislė. Derlius - aukštų kokybinių rodiklių, aukšto kritimų skaičiaus ir saiko svorio. Lengvai prisitaikanti prie nepalankių aplinkos sąlygų.

Panašios prekės
Elias Elias
Vidutinio ankstyvumo derlinga ir žiemkentiška žieminių rugių veislė. Tar..
Naujienos
Veislių tyrimai 2020: žieminiai kviečiai (VIDEO)
2020 06 10
Veislių tyrimai 2020: žieminiai kviečiai (VIDEO)
Nustatyta, kad selekcijos ir naujų veislių įtaka derliaus padidėjimui sudaro nuo 1 iki 2 proc. Tačiau labai svarbu atsirinkti veisles, tinkančias Lietuvos klimatinėms sąlygoms. Šiuo tikslu esame įrengę tiksliuosius veislių bandymus. Šiame reportaže pasakojame apie "Linas Agro" ir "Dotnuva SEEDS" žieminių kviečių veislių tyrimų tikslus, sąlygas, vertinimo kriterijus.
Plačiau
 Sėjamųjų avižų auginimas Lietuvos ūkiuose: ką būtina žinoti
2020 03 18
Sėjamųjų avižų auginimas Lietuvos ūkiuose: ką būtina žinoti
Pasak sėklininkystės ekspertų, avižos Lietuvoje niekada nebuvo dominuojančiu kultūriniu augalu. Šį vaidmenį atliko žieminiai rugiai, soros ir vasariniai miežiai, o dabar – žieminiai ir vasariniai kviečiai. Tačiau avižų pasėlių plotai visada užimdavo 4–5 vietą tarp šalyje auginamų grūdinių javų. Net ir per pastaruosius 10 metų vidutiniai avižų pasėlių plotai išsilaikė 65–75 tūkst. ha ribose. Mažiems ūkininkams avižos – itin vertingas kultūrinis augalas, o stambesni avižas augina todėl, kad jos auga ir nenašiose žemėse.
Plačiau

Naršydami www.linasagro.lt puslapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų svetainės darbą.