Terpal 460

Prekės kodas: Terpal 460
Prekė parduodama tik fiziniuose prekybos taškuose. Susisiekite su prekės vadybininku dėl prekių užsakymo
Turite klausimų?

Aprašymas

Aprašymas

Veikliosios  medžiagos. 305 g/l mepikvatchlorido bei 155 g/l etefono.

Pavidalas. Koncentruotas skystis.

 

Registruotos normos ir naudojimo laikas:

  1. Žieminiai kviečiai - 1-1,5 l/ha. Nuo antrojo bamblio tarpsnio - kol sustorėja lapamakštė (BBCH 32-47);
  2. Žieminiai rugiai - 1-1,5 l/ha. Nuo antrojo bamblio tarpsnio - kol pasirodo paskutinysis lapas (BBCH 32-37);
  3. Vasariniai miežiai - 1 l/ha. Nuo antrojo bamblio tarpsnio - kol pasirodo paskutinysis lapas (BBCH 32-37).

 

Veikimo būdas. TERPAL ® 460  yra augalų augimo reguliatorius, dėl kurio poveikio viršutiniai tarpubambliai būna trumpesni ir stipresni, javai neišgula, o stiebai ir varpos nelūžta, stiprėja šaknų sistema. Jis taip pat skatina augalus žydėti ir bręsti. Preparatas patenka į augalą per žaliąsias jo dalis ir pasiskirsto. Geriausiai veikia, kai pasėliai gausiai patręšti, oras šiltas (nuo +12 iki +20 oC) ir drėgnas. Plintant pasėlių ligoms kartu galima naudoti fungicidų. Maišomo su fungicidais TERPAL® 460  normą galima mažinti iki 0,75 l/ha.

 

Rekomendacijos

Žieminiai kviečiai. Norma – 1–1,5 l/ha. Naudokite nuo antrojo bamblio tarpsnio iki lapamakštės sustorėjimo (BBCH 32–47). Purkškite tik tankius ilgašiaudžių veislių pasėlius, auginamus gerai patręštame dirvožemyje.

 

TERPAL® 460 SL ir CYCOCEL 750® SL naudojimas. 1–1,5 l/ha CYCOCEL® 750 SL naudokite nuo krūmijimosi pradžios iki pabaigos (BBCH 21–30). Toliau nuo antrojo bamblio tarpsnio iki lapamakštės sustorėjimo (BBCH 32–47) naudokite 0,5–1 l/ha TERPAL® 460 . Žieminius kviečius TERPAL® 460  purkškite ir tuo atveju, jei purškiant CYCOCEL® 750 SL vyravo vėsus oras, nes vėsiu oru javai auga lėčiau, todėl CYCOCEL® 750 SL veikia silpniau.

 

Jei CYCOCEL® 750 SL nenaudojote, naudokite didesnę TERPAL® 460  normą – 1–1,5 l/ha, purkškite nuo antrojo bamblio tarpsnio iki lapamakštės sustorėjimo (BBCH 32–47).

 

Žieminiai rugiai. Norma – 1–1,5 l/ha. Purkškite nuo antrojo bamblio tarpsnio iki pasirodant paskutiniajam lapui (BBCH 32–37). Žieminiai rugiai paprastai turi ilgus ir silpnus šiaudus, dažnai išgula, todėl prastėja grūdų kokybė ir mažėja derlius. Jei TERPAL® 460  naudojamas kartus su CYCOCEL® 750 SL, kuris purškiamas krūmijimosi pabaigoje – bamblėjimo pradžioje (BBCH 30–32), tuomet TERPAL® 460  naudojama 1 l/ha, nuo bamblėjimo pabaigos, kol pasirodo pirmieji akuotai (BBCH 37–47).

 

Vasariniai miežiai. Norma – 1 l/ha. Purkškite nuo antrojo bamblio tarpsnio, kol pasirodo paskutinysis lapas (BBCH 32–37). Naudokite tik toms veislėms, kurios turi ilgus bei silpnus šiaudus ir yra linkusios išgulti. Naudokite tik tankiems pasėliams, kai sąlygos palankios augti. Galima purkšti tik 1 kartą.

 

Maišymas. Galima maišyti su fungicidais ALLEGRO® SUPER, TANGO® SUPER, CORBEL®, FLEXITY®, OPERA®, OPERA® N. Maišomas su fungicidais TERPAL® 460 SL į tirpalą pilamas paskutinis. Nemaišykite su herbicidais!

 

Tirpalo kiekis. Vandens rekomenduojama naudoti 200–400 l/ha.

 

Meteorologinės sąlygos purškiant. TERPAL® 460  nenaudokite vidurdienį kaitinant saulei. Geriau purkšti ryte arba vakare. Nepurkškite, jei prognozuojamos šalnos. Po purškimo 4–6 valandas turėtų nelyti.

Panašios prekės
Orius Orius
Sisteminis fungicidas žieminių ir vasarinių kviečių, žieminių ir vasarinių ..
Cycocel 750 SL Cycocel 750 SL
Žieminių kviečių, rugių, kvietrugių, vasarinių kviečių ir miežių augimo reg..
Juventus Juventus
Sisteminis fungicidas saugoti nuo grybinių ligų ir žieminių rapsų augimo re..
Caryx Caryx
Augalų augimo reguliatorius žieminiams ir vasariniams rapsams. Skirtas prof..
Optimus Optimus
OPTIMUS® yra augimo reguliatorius, apsaugantis nuo išgulimo žieminius i..
Medax Max Medax Max
Augimo reguliatorius, skirtas žieminiams ir vasariniams kviečiams, žieminia..
Naujienos
Kodėl pavasarį verta rinktis rapsų augimo reguliatorių Caryx
2021 04 29
Kodėl pavasarį verta rinktis rapsų augimo reguliatorių Caryx
Bandymų rezultatai naudojant Caryx ir lyginanama su kitais produktais. Rekomendacijos 2021 m. 
Plačiau
Įspėjama apie plintantį naują kenkėją
2020 06 05
Įspėjama apie plintantį naują kenkėją
LAMMC LŽI mokslininkų parengtame straipsnyje rašoma apie naujų kenkėjų plitimą Lietuvos pasėliuose. Daugybę įrodančių studijų galima rasti apie kenkėjų judėjimą iš pietinių regionų link šiaurinių ir puikią jų adaptaciją. Aktyvūs prekybiniai ryšiai tarp įvairių šalių taip pat prisideda prie kenkėjų judėjimo iš vienų regionų į kitus. Didelė konkurencija grūdų rinkose jų eksportuotojus verčia ieškoti naujų partnerių įvairiose pasaulio šalyse, taikytis su grūdus superkančiose šalyse galiojančiais reikalavimais, kurie nebūtinai sutampa su Europoje taikomais ir gali būti gana specifiniai. Vienas iš į kai kurias šalis eksportuojamiems grūdams keliamų reikalavimų – juose neturi būti vėžliablakių (Eurygaster).
Plačiau
Pasėlių būklės apžvalga ir artimiausios REKOMENDACIJOS
2020 05 22
Pasėlių būklės apžvalga ir artimiausios REKOMENDACIJOS
Labūnava, Kėdainių r. 2020 m. gegužės 20 d. Praėję lietūs labai teigiamai paveikė visų rūšių pasėlius. Šiemet pasėlių būklė yra nepalyginamai geresnė nei praėjusiais 2019 metais.
Plačiau
Vasarinių miglinių javų augimo ir vystymosi ypatumai 2020 m. gegužę
2020 05 13
Vasarinių miglinių javų augimo ir vystymosi ypatumai 2020 m. gegužę
2020 metų pavasaris buvo vienas ankstyviausių šalies istorijoje. Tai atspindėjo ir vasario pabaigoje prasidėjusi žiemkenčių pasėlių pavasarinė vegetacija. Pietinėje Lietuvoje buvo ūkių, kurie jau kovo mėnesį užbaigė sėti vasarinius miglinius javus. Vis tik didesnė ūkininkų dalis buvo atsargesnė ir sėjos kovo mėnesį atsisakė. Kurie buvo teisūs, parodys javapjūtės rezultatai. O šįkart aptarsime dabartinę vasarinių miglinių javų pasėlių būklę ir jų vystymosi prognozes iki gegužės pabaigos.
Plačiau
Žieminių javų pasėlių priežiūros darbai 2020 m. gegužės mėnesį
2020 05 12
Žieminių javų pasėlių priežiūros darbai 2020 m. gegužės mėnesį
Lietuvoje augančių žieminių javų pasėlių būklė šių metų gegužės pradžioje yra geresnė, palyginti su pernai metų geguže. Žiemos metu buvo galima stebėti, kaip pamažu vyksta augalų vystymosi procesas, o pavasarį jis smarkiai suintensyvėjo. Pasėlių priežiūros darbai šiuo metu atitinka klasikinius agronominius reikalavimus, o tai, kokius tręšimo bei purškimo darbus reikia atlikti ir kokias priemones tam pasirinkti, priklauso nuo pasėlių rūšies bei būklės.
Plačiau
Žieminių kviečių pasėlių priežiūra 2020 m. balandžio mėnesį
2020 04 09
Žieminių kviečių pasėlių priežiūra 2020 m. balandžio mėnesį
Lietuvoje itin neįprastas reiškinys, kad žieminių javų, taip pat ir žieminių kviečių, pavasarinė vegetacija prasidėtų kovo mėnesio viduryje. Nors jų pasėliai rudens metu ne tik tolygiai sudygo, bet ir suspėjo gausiai išsikrūmyti (4-5 šalutiniai ūgliai), tačiau nebuvo periodo, kuriuo vyktų užsigrūdinimas žiemai. Pasėliai žaliavo visu žiemos laikotarpiu, lapai buvo išsaugoję turgorinę būseną, tačiau krūmijimosi ir vystymosi procesai buvo sustoję. Šių metų pavasario kviečių augalų vegetacijos atsinaujinimo pradžioje nustatėme, jog fotosintezės proceso metu sausųjų medžiagų sintezė aiškiai viršijo augalų sąnaudas, kvėpavimo, fotosintezės ir šaknų renovacijos poreikius.
Plačiau
„Skalauk teisingai“ – internetinė svetainė apie tinkamą augalų apsaugos produktų pakuočių skalavimą
2020 03 30
„Skalauk teisingai“ – internetinė svetainė apie tinkamą augalų apsaugos produktų pakuočių skalavimą
Beprasidedant pavasario darbams laukuose, siekdama skatinti ūkininkus tinkamai skalauti augalų apsaugos produktų pakuotes, Lietuvos augalų apsaugos asociacija (toliau – LAAA) parengė gerosios praktikos internetinę svetainę, skirtą ūkininkams ir visiems besidomintiems augalų apsaugos produktų pakuočių tvarkymu www.skalaukteisingai.lt.
Plačiau
Susisiekite su mumis

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką