Lietuviųlt
Orai

Priaxor

Prekės kodas: Priaxor

Sisteminis fungicidas, pasižymintis apsauginiu ir gydomuoju veikimu.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

Sisteminis fungicidas, pasižymintis apsauginiu ir gydomuoju veikimu, naudojamas žieminiuose ir vasariniuose kviečiuose, kvietrugiuose, rugiuose, miežiuose ir avižose.

Veikliosios medžiagos: fluksapiroksadas 75 g/l, piraklostrobinas 150 g/l.

Pavidalas. Koncentruota emulsija. 

Registruotos normos ir naudojimo laikas:

Augalai Ligos Norma l/ha  Naudojimas
Žieminiai kviečiai ir vasariniai kviečiai, kvietrugiai Lapų ir varpų septoriozė, kviečių dryžligė, geltonosios rūdys, rudosios rūdys, miltligė 0,75–1,5  Pasėliai sezono metu purškiami profilaktiškai arba pasirodžius pirmiesiems ligų požymiams, nuo krūmijimosi vidurio iki žydėjimo pabaigos (BBCH 25-69).
Rugiai Rudosios rūdys, geltonosios rūdys, rinchosporiozė, miltligė 0,75–1,5 Pasėliai sezono metu purškiami profilaktiškai arba pasirodžius pirmiesiems ligų požymiams, nuo krūmijimosi vidurio iki žydėjimo pabaigos (BBCH 25-69).
Žieminiai miežiai ir vasariniai miežiai Tinkliškoji dryžligė, rinchosporiozė, ramularija, geltonosios rūdys, rudosios rūdys, miltligė 0,75–1,5 Pasėliai sezono metu purškiami profilaktiškai arba pasirodžius pirmiesiems ligų požymiams, nuo krūmijimosi vidurio iki žydėjimo pabaigos (BBCH 25-69). 
Avižos Avižų dryžligė 0,75–1,5 Pasėliai sezono metu purškiami profilaktiškai arba pasirodžius pirmiesiems ligų požymiams, nuo krūmijimosi vidurio iki žydėjimo pabaigos (BBCH 25-69).

Vikimo būdas. Priaxor pasižymi labai plačiu veikimo spektru prieš pagrindines javų ligas ir išskirtinai geru gydomuoju veikimu bei ilgalaike apsauga. Priaxor sudarytas iš dviejų veikliųjų medžiagų – piraklostrobino ir fluksapiroksado. Abiejų veikliųjų medžiagų yra labai didelė koncentracija litre, todėl pilnoje normoje Priaxor yra beveik du fungicidai. Veiklioji medžiaga piraklostrobinas yra apsauginis fungicidas, turintis ir gydomųjų savybių nuo rūdžių, kviečių dryžligės, tinkliškosios dryžligės ir rinchosporiozės. Jis yra lokaliai sisteminis ir translaminarinis arba dalinai sisteminis. Piraklostrobino fiziologinis poveikis, kuris dar vadinamas AgCelence efektu, padeda augalui geriau pasisavinti dirvoje esantį azotą. Augalai, nupurkšti su piraklostrobinu tampa atsparesni abiotiniam stresui, tokiam kaip sausra, kaitra ar saulės radiacija. Augalų lapai ilgiau išlieka žalesni, lėtėja senėjimo procesas, ir dėl to didėja derlius bei gerėja grūdų kokybė. Fluksapiroksadas yra plataus spektro, apsauginį ir gydomąjį veikimą turintis turintis fungicidas, labai efektyvus nuo lapų ir varpų septoriozės, rūdžių, miežių dryžligių, Fungicidas 148 rinchosporiozės, kviečių dryžligės, ramularijos, miltligės, stiebalūžės. Skirtingai nuo kitų SDHI cheminės grupės, fluksapiroksadas yra sisteminis fungicidas, kuris patekęs į augalą, juda akropetaliai (iš apačios į viršų), taip pat pernešamas į naujai išaugusius lapus. Priaxor sumažina vandens garavimą iš augalo lapų. Pakankamos vandens atsargos itin svarbios grūdų užsipildymui bei geresniam derliui gauti. Priaxor sustiprina miežių šiaudus, tokį poveikį patvirtina tiek BASF atlikti, tiek nepriklausomi bandymai. Unikali produkto forma užtikrina labai gerą atsparumą lietui.

Priaxor rekomenduojamas naudoti mišiniuose su triazolų grupės fungicidais tokiais kaip Curbatur®3 0,4–0,5 l/ha, Juventus 0,5 l/ha, Maredo 0,5 l/ha.

Didžiausias purškimų skaičius purškiant 1,5 l/ha – 1, arba purškiant du kartus 21 dienos intervalu po 0,75 l/ha – didžiausias purškimų skaičius – 2.

Paskutinis purškimas iki derliaus nuėmimo – 35 dienos.

Maišymas. Priaxor galima maišyti su herbicidais Arrat ir Biathlon 4D, augimo reguliatoriais Medax Max, Terpal (Terpal į mišinius pilamas paskutinis), incekticidu Fastac 50, įvairiais fungicidais, tokiais kaip Curbatur®3, Juventus, Maredo ir kt., taip pat su kokybiškomis mikroelementinėmis trąšomis.

Vandens kiekis – 100–300 l/ha. Laikotarpis be lietaus 1 val.

Panašios prekės
Orius Orius
Sisteminis fungicidas žieminių ir vasarinių kviečių, žieminių ir vasarinių ..
Leander Leander
Sisteminis fungicidas, skirtas žieminių ir vasarinių kviečių bei žieminių i..
Maredo Maredo
Efektyvus sisteminis fungicidas, pasižymintis ilgalaikiu apsauginiu ir gydo..
Juventus Juventus
Sisteminis fungicidas saugoti nuo grybinių ligų ir žieminių rapsų augimo re..
Signum Signum
Sisteminio poveikio fungicidas, skirtas kopūstų, morkų, porų, salotų, žirni..
Librax Librax
Sisteminis fungicidas su apsauginiu ir gydomuoju veikimu, apsaugai nuo..
Cantus Gold Cantus Gold
Sisteminio veikimo fungicidas apsaugai nuo baltojo (sklerotinio) puvinio, j..
Globaztar 250 SC Globaztar 250 SC
Plataus veikimo spektro fungicidas, naudojamas žieminių ir vasarinių kvieči..
Priaxor Power Pack Priaxor Power Pack
Fungicidų Priaxor ir Curbatur®3 pakuotė. Abu fungicidai naudojami ..

Naršydami www.linasagro.lt puslapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų svetainės darbą.