Lietuviųlt
Orai
0

Proteus

Prekės kodas: Proteus

Kontaktinis ir sisteminis insekticidas žieminių ir vasarinių kviečių, miežių ir kvietrugių, avižų, rugių, žieminių ir vasarinių rapsų, kukurūzų, cukrinių ir pašarinių runkelių, valgomųjų burokėlių, bulvių ir kopūstų kenkėjams naikinti.

Tara: 5 l

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

Kontaktinis ir sisteminis insekticidas žieminių ir vasarinių kviečių, miežių ir kvietrugių, avižų, rugių, žieminių ir vasarinių rapsų, kukurūzų, cukrinių ir pašarinių runkelių, valgomųjų burokėlių, bulvių ir kopūstų kenkėjams naikinti.

Veikliosios medžiagos. 100 g/l tiakloprido bei 10 g/l deltametrino.

Pavidalas. Aliejinė koncentruota suspensija.

Registruota norma ir naudojimo laikas:

1. Žieminiai ir vasariniai kviečiai, žieminiai ir vasariniai miežiai, žieminiai ir vasariniai kvietrugiai, rugiai, avižos - amarai (Aphididae spp.), lemai (Oulema spp.), tripsai (Thysanoptera spp.), javų pjūkleliai (Pachynematus clitellatus), balniniai gumbauodžiai (Haplodiplosis marginata) - 0,6-0,75 l/ha. Galima purkšti daugiausia 1 kartą. Iki derliaus nuėmimo turi praeiti 30 d.

2. Žieminiai ir vasariniai rapsai - rapsų žiedinukai (Meligethes aeneus), paslėptastraubliai (Ceuthorhynchus quadridens, C. napi, C. pallidactylus, C. assimilis), ankštariniai gumbauodžiai (Dasyneurea brassicae), spragės (Phyllotreta spp.) - 0,6-0,75 l/ha. Galima purkšti daugiausia 2 kartus. Iki derliaus nuėmimo turi praeiti 45 d.

Veikimo būdas. PROTEUS 110 OD yra plataus veikimo spektro insekticidas, kurį sudaro 2 veikliosios medžiagos, skirtingai veikiančios kenkėjus (iš karto juos sunaikina ir ilgai nuo jų saugo).
Deltametrinas veikia kontaktiniu būdu, nupurškus augalus jis iš karto sunaikina kenkėjus, be to, slopina jų maitinimosi instinktą, todėl augalai ne taip intensyviai pažeidžiami. Ši veiklioji medžiaga veikia kenkėjų nervų sistemą.
Tiaklopridas veikia sistemiškai, jis prasiskverbia į lapų vidų ir juda augimo kryptimi. Į augalus jis taip pat patenka ir translaminariniu būdu, t. y. iš viršutinės lapų dalies tarpuląsčiais juda į apatinę. Ši veiklioji medžiaga veikia kenkėjų virškinimo sistemą ir elgseną. Dėl sisteminio tiakloprido poveikio priklausomai nuo kenkėjų rūšies ir intensyvumo PROTEUS 110 OD augalus saugo iki 3 savaičių.
PROTEUS 110 OD veiksmingas visais kenkėjų vystymosi tarpsniais. Dėl aliejinės suspensijos pavidalo jis geriau pasklinda ir laikosi ant augalų paviršiaus, taip pat mažesnė rizika, jog nusiplaus.
PROTEUS 110 OD rekomenduojama naudoti pasirodžius kenkėjams arba atsiradus pirmiesiems augalų pažeidimo požymiams.
Nuo spragių insekticidas saugo tik jau sudygusius rapsus, jis neapsaugos nuo kenkėjų augalų, sudygusių po purškimo.

Tirpalo kiekis. Lauko augalams vandens naudokite 200–300 l/ha.

Meteorologinės sąlygos purškiant. Praėjus 2 val. po purškimo lietus preparato veiksmingumo nebemažina.

Panašios prekės
Mavrik Mavrik
Kontaktinis insekticidas žieminių ir vasarinių rapsų, žieminių ir vasarinių..
Fastac 50 Fastac 50
Insekticidas, naudojamas žieminiuose kviečiuose, kvietrugiuose, miežiuose, ..
Plenum Plenum
Sisteminio veikimo insekticidas, skirtas žieminių ir vasarinių rapsų apsaug..
Sluxx Sluxx
Labai efektyvus moliuskocidas, naudojamas lauko pasėlių, uogynų, lauko ir u..
Poleci Forte Poleci Forte
Sintetinių piretroidų cheminės grupės kontaktinio ir vidinio veikimo insekt..
Naujienos
Įspėjama apie plintantį naują kenkėją
2020 06 05
Įspėjama apie plintantį naują kenkėją
LAMMC LŽI mokslininkų parengtame straipsnyje rašoma apie naujų kenkėjų plitimą Lietuvos pasėliuose. Daugybę įrodančių studijų galima rasti apie kenkėjų judėjimą iš pietinių regionų link šiaurinių ir puikią jų adaptaciją. Aktyvūs prekybiniai ryšiai tarp įvairių šalių taip pat prisideda prie kenkėjų judėjimo iš vienų regionų į kitus. Didelė konkurencija grūdų rinkose jų eksportuotojus verčia ieškoti naujų partnerių įvairiose pasaulio šalyse, taikytis su grūdus superkančiose šalyse galiojančiais reikalavimais, kurie nebūtinai sutampa su Europoje taikomais ir gali būti gana specifiniai. Vienas iš į kai kurias šalis eksportuojamiems grūdams keliamų reikalavimų – juose neturi būti vėžliablakių (Eurygaster).
Plačiau
Pasėlių būklės apžvalga ir artimiausios REKOMENDACIJOS
2020 05 22
Pasėlių būklės apžvalga ir artimiausios REKOMENDACIJOS
Labūnava, Kėdainių r. 2020 m. gegužės 20 d. Praėję lietūs labai teigiamai paveikė visų rūšių pasėlius. Šiemet pasėlių būklė yra nepalyginamai geresnė nei praėjusiais 2019 metais.
Plačiau
Vasarinių miglinių javų augimo ir vystymosi ypatumai 2020 m. gegužę
2020 05 13
Vasarinių miglinių javų augimo ir vystymosi ypatumai 2020 m. gegužę
2020 metų pavasaris buvo vienas ankstyviausių šalies istorijoje. Tai atspindėjo ir vasario pabaigoje prasidėjusi žiemkenčių pasėlių pavasarinė vegetacija. Pietinėje Lietuvoje buvo ūkių, kurie jau kovo mėnesį užbaigė sėti vasarinius miglinius javus. Vis tik didesnė ūkininkų dalis buvo atsargesnė ir sėjos kovo mėnesį atsisakė. Kurie buvo teisūs, parodys javapjūtės rezultatai. O šįkart aptarsime dabartinę vasarinių miglinių javų pasėlių būklę ir jų vystymosi prognozes iki gegužės pabaigos.
Plačiau
Žieminių javų pasėlių priežiūros darbai 2020 m. gegužės mėnesį
2020 05 12
Žieminių javų pasėlių priežiūros darbai 2020 m. gegužės mėnesį
Lietuvoje augančių žieminių javų pasėlių būklė šių metų gegužės pradžioje yra geresnė, palyginti su pernai metų geguže. Žiemos metu buvo galima stebėti, kaip pamažu vyksta augalų vystymosi procesas, o pavasarį jis smarkiai suintensyvėjo. Pasėlių priežiūros darbai šiuo metu atitinka klasikinius agronominius reikalavimus, o tai, kokius tręšimo bei purškimo darbus reikia atlikti ir kokias priemones tam pasirinkti, priklauso nuo pasėlių rūšies bei būklės.
Plačiau
2020 m. balandis: Žieminių rapsų pasėlių priežiūros darbai
2020 04 03
2020 m. balandis: Žieminių rapsų pasėlių priežiūros darbai
Vertinant vizualiai – žieminių rapsų pasėlių būklė „gera“. Dabar viskas priklausys nuo mūsų pačių gebėjimų pasėlių priežiūroje, nes prognozuotoss balandžio mėnesio sausros veikiausiai nebus, o lietaus pakaks. Šaltos naktys taip pat baigsis balandžio pirmosiomis dienomis. Sinoptikai prognozuoja normalius orus visam mėnesiui. Be abejo, su trumpalaikiais nukrypimais, kadangi Lietuvoje tai įprastas reiškinys.
Plačiau
„Skalauk teisingai“ – internetinė svetainė apie tinkamą augalų apsaugos produktų pakuočių skalavimą
2020 03 30
„Skalauk teisingai“ – internetinė svetainė apie tinkamą augalų apsaugos produktų pakuočių skalavimą
Beprasidedant pavasario darbams laukuose, siekdama skatinti ūkininkus tinkamai skalauti augalų apsaugos produktų pakuotes, Lietuvos augalų apsaugos asociacija (toliau – LAAA) parengė gerosios praktikos internetinę svetainę, skirtą ūkininkams ir visiems besidomintiems augalų apsaugos produktų pakuočių tvarkymu www.skalaukteisingai.lt.
Plačiau

Naršydami www.linasagro.lt puslapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų svetainės darbą.