Lietuviųlt
Orai
Sluxx

Sluxx

Prekės kodas: Sluxx

Labai efektyvus moliuskocidas, naudojamas lauko pasėlių, uogynų, lauko ir uždaro grunto daržovių, bei dekoratyvinių augalų apsaugai nuo šliužų, sraigių.

Tara: 10 kg

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

SLUXX yra labai efektyvus moliuskocidas, naudojamas lauko pasėlių, uogynų, lauko ir uždaro grunto daržovių, bei dekoratyvinių augalų apsaugai nuo šliužų, sraigių. Skirta profesionaliam naudojimui.

Veiklioji medžiaga: geležies (III) fosfatas 29,7g/kg.

Pavidalas: Jauko granulės (GR).

Naudojimo normos. Sluxx geriausiai naudoti tuoj pat po sėjos ar sodinimo.

  • Profilaktiškai prieš dirvinių šliužų ar sraigių pasireiškimą - 4,0-5,0 kg/ha;
  • Pastebėjus dirvinių šliužų ar sraigių pakenkimus - 7,0 kg/ha;

Esant palankioms sąlygoms dirvinių šliužų arba sraigių pasireiškimui vienkartinio naudojimo gali nepakakti, tokiais atvejais rekomenduojama pakartoti naudojimą, tačiau ne daugiau kaip 4 kartus.

Labai geri rezultatai yra naudojant daržovių, žieminių ir vasarinių rapsų plotuose.

Dirviniai šliužai ir sraigės įsisavina jį kaip maistą ir tuoj pat nustoja maitintis ir žūsta. Produktas yra atsparus lietaus poveikiui ir neturi neigiamo poveikio sliekams, žygiams ir ežiams.

Naudojimo būdai. Sluxx galima paskleisti naudojant mineralinių trąšų barstytuvus. Daržovių, dekoratyvinių augalų, uždaro grunto plotuose Sluxx paskleisti reikia tarpuvagiuose arba tarp eilučių, naudojant tarpueilių tręštuvus.

Pastaba. Sluxx nerekomenduojama maišyti su mineralinėmis trąšomis, kadangi granulės yra nevienodo dydžio, produktas pasiskleis netolygiai. Daržovių, dekoratyvinių augalų plotuose, uogynuose ir uždarame grunte Sluxx nerekomenduojama naudoti virš augalų vagų arba eilučių, todėl, kad produkto granulės gali likti ant augalų.

Saugos priemonės. Prieš valgį, geriant ar rūkant ir po darbo plauti rankas ir neuždengtą odą. Naudojant nevalgyti, negerti ir nerūkyti. Vengti tiesioginio kontakto su produktu – prieš naudojimą perskaityti instrukciją.

Sandėliavimo sąlygos. Laikyti originaliose pakuotėse, saugioje vietoje. Laikyti užrakintą. Saugoti nuo vaikų. Laikyti atskirai nuo maisto produktų, gėrimų ir pašarų. Nenaudoti tuščių pakuočių kitiems tikslams.

Panašios prekės
Proteus Proteus
Kontaktinis ir sisteminis insekticidas žieminių ir vasarinių kviečių, mieži..
Mavrik Mavrik
Kontaktinis insekticidas žieminių ir vasarinių rapsų, žieminių ir vasarinių..
Fastac 50 Fastac 50
Insekticidas, naudojamas žieminiuose kviečiuose, kvietrugiuose, miežiuose, ..
Plenum Plenum
Sisteminio veikimo insekticidas, skirtas žieminių ir vasarinių rapsų apsaug..

Naršydami www.linasagro.lt puslapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų svetainės darbą.