Ironmax® Pro - naujas produktas mūsų asortimente

2021 09 14

Ironmax® Pro - naujas produktas mūsų asortimente

Ironmax Pro – moliuskocidas, skirtas apsaugoti javus, pupas, žirnius, šparagines pupeles, rapsus, linus, garstyčias, saulėgrąžas, sojas, kanapes, kukurūzus, moliūgus, žiedinius, gūžinius, briuselinius kopūstus, brokolius, svogūnus, česnakus, salierus, porus, salotas, špinatus, morkas, ridikėlius, raudonuosius burokėlius, griežčius, ropes, cukrinius ir pašarinius runkelius, pievas nuo šliužų.

PRIVALUMAI:

  • Geras išbarstymas
  • Patrauklus masalas šliužams
  • Ilgo poveikio
  • Patikimas veikimas
  • Nekenksmingas sliekams
  • Užtenka vienos granulės trims šliužams sunaikinti

FORMULUOTĖ: granulės

SUDĖTIS: 24 g/kg (2,42% w/w) geležies ortofosfatas

VEIKIMO BŪDAS

Ironmax Pro sutrikdo kalcio metabolizmą ir tokiu būdu blokuoja virškinimo procesą. Šliužai įsisavina jį kaip maistą ir tuoj pat nustoja maitintis ir žūsta. Dėl geležies fosfato veikimo pobūdžio, masalo suvartoję šliužai žūsta po žeme, todėl negyvų šliužų beveik nesimato. Poveikis gali būti matomas ne iš karto.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

Naudojimo norma: 5–7 kg/ha. 5 kg norma naudojama, kai yra mažas išplitimas arba 4–5 šliužai m2, 6 kg norma naudojama, kai yra vidutinis išplitimas arba 6–23 šliužai m2, 7 kg norma naudojama, kai yra didelis išplitimas arba 24 ir daugiau šliužų m2.
Didžiausias naudojimų skaičius: 4.

APDOROJIMO BŪDAS

Ironmax Pro galima išbarstyti mechaniniu barstytuvu arba rankiniu būdu. Išbarstyti rankiniu būdu reikėtų tuomet, kai apdorojami nedideli plotai, pvz., augalai, auginami šiltnamiuose.

Barstydami, saugokite, kad granulės nepatektų ant augalų lapų ir žiedynų. Didesnes nei 25 kg pakuotes išbarstykite mechaniniais barstytuvais.

Dėl produkto įsigijimo kreipkitės į regiono vadybininkus: https://www.linasagro.lt/regionu-vadybininkai 

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką