Specialus pasiūlymas perkantiems Avoxa+Cleave

2021 04 01

Specialus pasiūlymas perkantiems Avoxa+Cleave

Perkantiems Avoxa + Cleave tam pačiam plotui Cycocel - tik po 1 €/l ! 

Javų herbicidai Avoxa + Cleave sunaikins ir atsparią dirvinę smilguolę! 

AVOXA – sisteminio veikimo herbicidas, priklausantis fenilpirazolinų ir triazolpirimidino sulfonamidų cheminėms grupėms, naudojamas vienskilčių ir dviskilčių piktžolių naikinimui žieminių kviečių, žieminių kvietrugių ir žieminių rugių pasėliuose. Skirtas profesionaliajam naudojimui. Visą infromaciją apie Avoxa rasite čia.

CLEAVE – javų herbicidas, kurio veiklioji medžiaga fluroksipiras yra sintetinis hormoninio tipo herbicidas, priklausantis priridino karboksirūgščių cheminei klasei. Jis veikia kaip augimo hormonas auksinas, sutrikdydamas ląstelių vystymąsi naujai besiformuojančiuose piktžolių ūgliuose bei lapuose ir sukelia šiai herbicidų grupei būdingus požymius. Poveikis jautrioms piktžolėms pastebimas, praėjus 1-2 dienoms po purškimo, - jos nustoja augusios, išsikraipo, deformuojasi bei sunyksta per 3-4 savaites. Fluroksipiras į piktžoles patenka per lapus, dirvinio poveikio neturi.

Veiklioji medžiaga florasulamas stabdo piktžolių amino rūgščių sintezę, iš pradžių sulėtindamas augimą ir palaipsniui sunaikindamas augalą. Išsamią informaciją apie Cleave rasite čia. 

CYCOCEL yra sistemiškai veikiantis augimo reguliatorius, naudojamas kviečiams, rugiams, kvietrugiams ir miežiams. Juo apdorojus javus storėja jų stiebo sienelės, apatiniai tarpubambliai būna trumpesni ir storesni, o šiaudas – trumpesnis, todėl jie mažiau išgula, būna sunkiau pažeidžiami stiebalūžės sukėlėjų. Tokiu būdu sustiprėja nuo stiebalūžės naudojamų fungicidų poveikis. CYCOCEL® 750 SL taip pat didina šaknų apimtį, todėl iš dirvos geriau pasisavinamos mitybinės medžiagos ir drėgmė. Preparatas gerina krūmijimąsi, didina produktyvių stiebų skaičių. Dėl trumpesnių stiebų lengviau imti derlių, mažėja džiovinimo išlaidos, derlius būna didesnis ir geresnės kokybės. Plačiau skaitykite čia. 

Norėdami pasinaudoti išskirtiniu pasiūlymu kreipkitės į mūsų regiono vadybininkus https://www.linasagro.lt/regionu-vadybininkai

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką