EcoPlant humi

Prekės kodas:
Prekė parduodama tik fiziniuose prekybos taškuose. Susisiekite su prekės vadybininku dėl prekių užsakymo
Turite klausimų?

Aprašymas

Tai ypač koncentruotos augalinės kilmės granuliuotos organinės-mineralinės trąšos, pagamintos iš saulėgrąžų lukštų pelenų. Registruotos naudoti ekologiniuose ūkiuose. Be chloro, todėl tinka tręšti ir chlorui jautrius augalus, bulves, daržoves, salotas ir t.t.

EcoPlant humi trąšos yra turtingos augalams svarbiausiais elementais kaliu, fosforu, kalciu, magniu, siera, huminėmis rūgštimis ir įvairiais mikroelementais, kas užtikrina optimalias augimo sąlygas augalams bei didina jų derlingumą ir atsparumą nepalankioms augimo sąlygos. Trąšos EcoPlant humi skirtos tręšti žieminiams ir vasariniams javams, žieminiams ir vasariniams rapsams, cukriniams runkeliams, kukurūzams, pupiniams augalams, pievoms, bulvėms, daržovėms ir kt. augalams.

SUDĖTIS: %
Fosforas bendras (P2O5) 3 - 6
Kalis bendras (K2O) 25 - 31
Magnis (MgO) 7,2 - 11
Kalcis (CaO) 9 - 16
Siera (S) 6 – 9
Huminės rūgštys 2
Organinės medžiagos 5-7
Mikroelementai: mg/kg
Geležis (Fe) 900
Boras (B) 270
Cinkas (Zn) 54
Varis (Cu) 27
Manganas (Mn) 54
Molibdenas (Mo) 1,8
Kobaltas (Co) 1,8

Pastaba: produktas yra natūralus, augalinės kilmės, todėl sudėtis priklauso nuo žaliavos ir gali skirtis.
Granulių dydis: smulkios frakcijos 1-2 mm, vidutinės frakcijos 2-6 mm.

APIBŪDINIMAS:
EcoPlant humi trąšose yra ypač didelis kiekis kalio, kuris išlieka stabilus dirvoje, neišsiplauna ir aprūpina augalus kalio elementais visos vegetacijos periodu. Kalis yra ypač svarbus augalams, nes dalyvauja metabolizmo procesuose, reguliuoja osmosinį slėgį augaluose, kas lemia ir kitų elementų pasisavinamumą iš dirvos. Kalis didina augalų imunitetą ir atsparumą ligoms. Gerina derliaus kokybę, mažina sandėliavimo nuostolius, ypač vaisiams ir daržovėms. Esant jo trūkumui augalo lapuose susikaupia per daug mineralinio azoto, augalai būna mažiau atsparūs aplinkos pokyčiams ypač sausroms, jie anksčiau nuvysta, sutrinka medžiagų apykaita ir nukenčia derlius. Kalis pelenuose yra kalio karbonato arba kitaip vadinamo kalio potašo (K2CO3) formoje, todėl šis junginys tinka visiems, ypač chloro nemėgstantiems augalams.
Trąšose esantis fosforas užtikrina masyvios šaknų sistemos formavimą, gerą startinį augalų augimą. Vėliau tai nulemia tolygų pasėlio suformavimą, geresnį piktžolių stelbimą, geresnį augalo apsirūpinimą mineralais iš dirvos, bei atsparumą nepalankioms augimo sąlygoms. 
Lietuvoje vyrauja rūgštėti linkę dirvožemiai, todėl EcoPlant humi trąšose esantis kalcis yra reikalingas visų tipų dirvose, siekiant, kad augalai galėtų tinkamai augti. Naudojant šias trąšas gaunamas 30 % kalkinimo efektas, todėl tręšiant kasmet, nebereikia papildomai kalkinti dirvų. Kalcis gerina derliaus kokybę, didina dirvožemio gyvybingumą, dalyvauja formuojant dirvos struktūrą, tad yra reikalingas visiems augalams.
Siera augalams reikalinga visos vegetacijos periodu ir ypač jaunoms augančioms augalo dalims. Siera dalyvauja amino rūgščių gamybos cikle, todėl yra labai svarbi efektyviam azoto pasisavinimui ir panaudojimui augale. 
Trąšose esančios huminės rūgštys gerina dirvožemio būklę, dirvos struktūrą. Pagerėja drėgmės ir oro santykis dirvoje, padidėja augalams lengvai prieinamų maisto medžiagų. Suaktyvinamas augalų šaknų augimas, augalai būna stipresni, sveikesni, atsparesni nepalankioms augimo sąlygoms. Sudėtyje esantis didelis mikroelementų kiekis užtikrina jų poreikį net didelio mikroelementų kiekio reikalaujantiems augalams.
EcoPlant humi patręštuose dirvožemiuose padidėja mikroorganizmų aktyvumas (celiuliozės ardymas, durpžemių mineralizacija, nitrifikacijos procesai), padidėja mielių ir bakterijų kiekis. 
EcoPlant humi yra registruotos naudoti ekologiniuose ūkiuose, yra granuliuotos, patogios paskleisti, todėl šios trąšos yra puikus būdas užtikrinti didesnį ir aukštos kokybės įvairių augalų derlių. Trąšos yra lėtai tirpstančios, todėl išvengiama įvairių elementų išsiplovimo, pasiekiamas didesnis trąšų efektyvumas. 
Tinka pagrindiniam augalų tręšimui rudenį ir pavasarį.

Rekomenduojamos tręšimo normos:  
Žieminiai javai – 200-300 kg/ha;
Vasariniai javai – 150-250 kg/ha;
Žieminiai rapsai – 200-300 kg/ha;
Vasariniai rapsai – 150-300 kg/ha;
Žirniai, pupos – 200-350 kg/ha;
Kukurūzai – 300-400 kg/ha;
Cukriniai runkeliai – 400-600 kg/ha;
Bulvės – 300-600 kg/ha;
Daržovės – 300-500 kg/ha;
Vaiskrūmiai, vaismedžiai – 200-300 kg/ha;
Pievos, ganyklos – 200-300 kg/ha.

Taruotė: 600 kg

Naujienos
Ekologiški pasėliai taip pat gali būti derlingi
2021 05 20
Ekologiški pasėliai taip pat gali būti derlingi
Dirvožemio gerinimas organinės trąšomis. Dirvožemio gerinimas mikroorganizmais bei augalų augimo skatinimas. Intensyvi fotosintezė – gausus derlius.  
Plačiau
Tarptautinė konferencija „Ekologinio ūkininkavimo šiandiena ir perspektyvos“.
2021 02 17
Tarptautinė konferencija „Ekologinio ūkininkavimo šiandiena ir perspektyvos“.
Vasario 26 d. AB „Linas Agro“ ir UAB „Dotnuva Baltic“ organizuoja tarptautinę konferenciją „Ekologinio ūkininkavimo šiandiena ir perspektyvos“. Į konferenciją kviečiame registruotis nuorodoje: https://linas-agro.eu
Plačiau
Tręšimo praktika Lietuvos ūkiuose 2016–2020 metais: kaip pasiekėme puikių rezultatų?
2020 12 08
Tręšimo praktika Lietuvos ūkiuose 2016–2020 metais: kaip pasiekėme puikių rezultatų?
Paskutinis penkmetis augalininkystės versle buvo bene derlingiausias per visą Nepriklausomybės atkūrimo laikotarpį. Nepaisant perteklinio kritulių kiekio 2016–2017 metais ir vėliau sekusio drėgmės deficito bei gamtos kataklizmų, šio laikotarpio pasiekimai žemės ūkyje ir augalininkystėje įspūdingi. Vidutinis metinis visų grūdų derlius per dešimtmetį padidėjo beveik dvigubai. Ypač geras produktyvumas augalininkystėje pasiektas šiemet. Todėl norime su jumis aptarti auginimo technologijų pokyčius, kurie padėjo pasiekti šiuos rezultatus.
Plačiau
Susisiekite su mumis

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką