Grūdų supirkimas

Ūkininko darbo rezultatas pamatuojamas derliumi, kurį subrandina visą sezoną jo puoselėti pasėliai. Tad grūdų pardavimas tampa bene svarbiausiu augalininkystės verslo procesu, apsprendžiančiu ūkio pelningumo rezultatus. 

Tris dešimtmečius dirbdami pasaulinėje grūdų rinkoje, turime svarios patirties patarti klientui dėl grūdų kainų svyravimo ir verslo grėsmių. Esame gerai žinomi tiek vietinėje, tiek tarptautinėje grūdų prekybos rinkoje, ir nuolat ieškome naujų lietuviškų bei latviškų grūdų realizavimo krypčių bei galimybių.  

Iš laukų surinktą derlių - maistinius ir pašarinius kviečius, rapsus, miežius, žirnius ir pupas, rugius, kvietrugius, avižas ir kukurūzus - klientai atveža į mūsų grūdų centrus ir partnerių elevatorius. Ten grūdai paruošiami iki reikiamų kokybės parametrų ir išgabenami laivais į tarptautinius prekybos vandenis. Turime motyvuotą profesionalų komandą, kuri yra atsakinga už tinkamą grūdų kokybės paruošimą eksporto rinkoms, todėl nuolatos stengiamės, kad lietuviški bei latviški grūdai būtų paklausūs ir konkurencingi milžiniškame grūdų vartotojų bei augintojų pasaulyje. Siekiame išlaikyti aukštą grūdų kokybę, todėl turime tarptautinei prekybai reikalingus GMP+, GTP, ISCC sertifikatus, taip pat esame GAFTA prekybinės asociacijos nariai, o tai įpareigoja laikytis itin griežtų reikalavimų.

„Linas Agro“ grupė valdo nuosavą 13 modernių grūdų saugyklų tinklą, kuris apima 10 grūdų saugyklų Lietuvoje ir 3 Latvijoje. Dirbame ir su partnerių elevatoriais, tad dėl geografinio išsidėstymo ūkininkams derlių pristatyti patogu bet kuriame šalies regione, o negalintiems pristatyti savo transportu esame pasiruošę grūdus paimti savo transportu. Esame socialiai atsakinga įmonė, todėl grūdus iš savo elevatorių į uostą stengiamės gabenti geležinkelio transportu, todėl CO2 taršos mažinimas yra mūsų prioritetas, sutampantis su Europos Sąjungos žaliuoju kursu.

Didelį dėmesį skiriame ekologiniuose ūkiuose užaugintos augalinės žemės ūkio produkcijos supirkimui. Šioje srityje specializuojasi  AB "Linas Agro" ekologiškų grūdų prekybos skyrius. 

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką