Lietuviųlt
Orai
0

Grūdų supirkimas

Ūkininko darbo rezultatas pamatuojamas derliumi, kurį subrandina visą sezoną jo puoselėti pasėliai. Tad grūdų pardavimas tampa bene svarbiausiu augalininkystės verslo procesu, apsprendžiančiu ūkio pelningumo rezultatus. 

Tris dešimtmečius dirbdami pasaulinėje grūdų rinkoje, turime svarios patirties patarti klientui dėl grūdų kainų svyravimo ir verslo grėsmių. Esame gerai žinomi tarptautinėje grūdų prekybos rinkoje, ir nuolat ieškome naujų lietuviškų grūdų realizavimo krypčių bei galimybių.  

Iš laukų surinktą derlių - maistinius ir pašarinius kviečius, rapsus, miežius, žirnius ir pupas, rugius, kvietrugius - klientai atveža į mūsų grūdų centrus ir partnerių elevatorius. Ten grūdai paruošiami iki reikiamų kokybės parametrų ir išgabenami laivais į tarptautinius prekybos vandenis.

„Linas Agro“ grupė valdo nuosavą 13 modernių grūdų saugyklų tinklą, kuris apima 10 grūdų saugyklų Lietuvoje ir 3 Latvijoje. Dirbame ir su partnerių elevatoriais, tad dėl geografinio išsidėstymo ūkininkams derlių pristatyti patogu bet kuriame šalies regione. 

Didelį dėmesį skiriame ekologiniuose ūkiuose užaugintos augalinės žemės ūkio produkcijos supirkimui. Šioje srityje specializuojasi AB „Linas Agro“ ekologiškų grūdų prekybos skyrius. 

Naršydami www.linasagro.lt puslapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų svetainės darbą.