AB „Linas Agro“ – ekologiškų grūdų ir sėklų pirkėja

2017 04 03

AB „Linas Agro“ – ekologiškų grūdų ir sėklų pirkėja

Praėjusį savaitgalį Aleksandro Stulginskio universitete vykusioje tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi 2017“ AB „Linas Agro“ pristatė savo naujausią veiklą – įmonė nuo praėjusių metų tapo ekologiškų grūdų ir sėklų pirkėja. Parodoje dalyvavę įmonės ekologinio skyriaus specialistai susitiko su potencialiais klientais – ekologiškai ūkininkaujančiais žemdirbiais, kurie augina įvairius grūdus ir kitokią ekologišką augalininkystės produkciją. Norintieji galėjo sudaryti išankstines derliaus supirkimo sutartis.

Kaip sakė „Linas Agro“ prekybos vadovė, atsakinga už prekybą ekologiškais grūdais, Elvyra Zalatorienė, svarbiausias įmonės privalumas yra tas, kad ji superka praktiškai visų rūšių ekologiškus grūdus ir sėklas, turi stiprią infrastruktūrą ir gali pasiūlyti palankias sąlygas bei konkurencingas kainas.

„Linas Agro“ rinkoje dirba jau 26 metus, yra žinoma ir patikima ne tik mūsų šalyje, bet ir užsienyje. Mums parduoti derlių yra saugiau negu mažiems, menkai žinomiems supirkėjams, kurie ne visuomet dirba sėkmingai ir sąžiningai. „Linas Agro“ dirba su įvairiomis užsienio įmonėmis. Todėl galime supirkti įvairių rūšių ir įvairios kokybės ekologišką derlių. Jeigu paaiškėja, kad grūdai neatitinka maistinės kokybės, galima surasti, kas juos nupirktų pašarų gamybai. Taigi, ūkininkams galime pasiūlyti lanksčių ekologiško derliaus supirkimo sprendimų. Taip pat galime pasiūlyti dalinį kreditavimą, pakonsultuoti dėl paklausos“, - sako E. Zalatorienė.

AB „Linas Agro“ vadybininkai konsultuoja ūkininką ekologiško derliaus realizacijos klausimais.

Parodos metu kai kurie klientai jau sudarė išankstines ekologiško derliaus pardavimo sutartis. „Linas Agro“ superka 22 rūšių ekologišką produkciją. Tai – ekologiškos avižos, kviečiai, spelta kviečiai, rugiai, kvietrugiai, miežiai, pupos, žirniai, lubinai, kukurūzai, rapsai, linų sėmenys, kanapių sėklos, kmynai, grikiai, kalendros, garstyčios ir kitų rūšių ekologiškos sėklos. Visa produkcija eksportuojama į užsienį. Pasak E. Zalatorienės, šį sezoną numatoma didesnė ekologiškų kviečių, kmynų, maistinės kokybės rugių ir maistinės kokybės miežių paklausa. Pernai užsienio šalyse labai paklausios buvo ekologiškos avižos, todėl manoma, kad šiemet Europos ekologiniai ūkiai gali plėsti jų plotus, atitinkamai gali mažėti ir naujo jų derliaus kainos.

Norintieji sudaryti ekologiško derliaus supirkimo sutartis ar pasikonsultuoti dėl paklausos, gali kreiptis į „Linas Agro“ vadybininkus: Ernestą Karalį, mobil.: 8-686 54 273, Igną Ragaišį, mobil.: 8-612 19 719.

AB „Linas Agro“ informacija

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką