AB „Linas Agro“ PADĖKOS renginys klientams

2017 02 02

AB „Linas Agro“ PADĖKOS renginys klientams

Vasario 1 dieną į Panevėžio rajone įsikūrusį Bistrampolio dvarą susirinko kelios dešimtys ūkininkų ir žemės ūkio bendrovių atstovų iš įvairių šalies rajonų. Visi jie – pernai spalio–gruodžio mėnesiais AB „Linas Agro“ organizuotos lojalumo akcijos “Išmaniosios Kalėdos” dalyviai ir laimėtojai. Jiems buvo įteiktos „išmaniosios“ dovanos: iPad planšetiniai kompiuteriai, naujausio modelio iPhone išmanieji telefonai ar išmanieji laikrodžiai. Ūkininkams už ilgametę partnerystę dėkojo „Linas Agro“ vadovai, taip pat rajonuose dirbantys vadybininkai-konsultantai.

„Linas Agro“ Augalininkystės skyriaus vadovas Nerijus Liukenskis pastebi, jog žemdirbiai aktyviai dalyvavo lojalumo akcijoje, nes tai buvo puiki galimybė iš anksto pasirūpinti prekėmis, kurių prireiks būsimam augalininkystės sezonui. Ūkininkai akcijos metu užsisakinėjo ir įsigijo azoto, fosforo ir kalio trąšų, taip pat įvairių formų mikroelementinių trąšų ir biostimuliatorių, efektyvių augalų apsaugos produktų, taip pat kokybiškų sertifikuotų įvairių rūšių vasarinių augalų sėklų. Visa, ko reikia siekiant efektyvios augalininkystės ir aukštų pasėlių derlingumo rezultatų.

Renginio metu ištikimus įmonės klientus sveikino AB „Linas Agro Group“ valdybos pirmininkas Darius Zubas. Jis tikisi, jog partnerystė abipusiai naudinga – tiek ūkiams, tiek įmonei. „Labai džiaugiamės bendradarbiavimu. Malonu matyti susirinkusius įmonės klientus. Nuoširdžiai stengiamės, kad tiek jūsų ūkių, tiek mūsų darbo rezultatai būtų naudingi ir sėkmingi. Tikiuosi mūsų partnerystė tęsis ir toliau“, - sakė D. Zubas, linkėdamas visiems palankios besibaigiančios žiemos, kad nebebūtų didelių šalčių ir žiemojantys pasėliai sėkmingai sulauktų pavasario, kad užaugtų gausus ir kokybiškas derlius. O palankiomis realizavimo galimybės pasirūpins „Linas Agro“.

Ši lojalumo akcija dar kartą patvirtino, koks svarbus yra įmonės ir ūkių bendradarbiavimas, siekiant efektyvios augalininkystės ir sėkmingų derliaus realizavimo rezultatų.

Seniau dirbome su keliomis įmonėmis, o dabar jau ne vienus metus bendradarbiaujame tik su „Linas Agro“. Su vienu tiekėju ir supirkėju dirbti daug lengviau ir efektyviau. Mūsų partnerystėje labai vertinu itin gerai dirbantį Lukšiuose esantį „Linas Agro“ grūdų elevatorių, į kurį pristatome derlių“, - sakė Šakių rajono ūkininkas Mantas Ižganaitis, kurį konsultuoja vadybininkas Algimantas Daugėla.

 

 

Su „Linas Agro“ įmone dirbame jau daug metų. Turime augalininkystės ūkį. Labai vertiname mūsų rajono vadybininkės-konsultantės Linos Mikaliūnaitės profesionalumą. Juk siekiant aukšto derlingumo svarbu naudingi ir efektą duodantys patarimai, žinios. Žinoma, derliui dar reikia ir palankių orų, - kalbėjo Radviliškio rajono ūkininkai Elena ir Feliksas Steponavičiai.

 

 

 

Norint sėkmingai ūkininkauti svarbiausia yra meilė darbui. Aišku, svarbu – ir derlingos veislės, ir trąšos, ir augalų apsauga. Viskas turi įtakos, - sakė Panevėžio rajone kartu su tėvais ūkininkaujantys broliai Raimondas ir Marius Kisieliai, jau daug metų bendradarbiaujantys su vadybininku-konsultantu Tomu Linkevičiumi.

 

 

 

Didžiausia nauda yra tuomet, kai konsultantai atvyksta į laukus, kai kartu su jais įvertiname pasėlių būklę ir pagal tai priimame tolesnės priežiūros sprendimus. Domimės naujovėmis, iš „Linas Agro“ kasmet įsigijame naujų veislių sertifikuotų sėklų. Visa tai padeda pasiekti gerų rezultatų, - tvirtino Joniškio rajono ūkininkas Antanas Galinis su žmona Asta. Jų vadybininkai-konsultatai Lina (dešinėje) ir Kęstutis Sauliai.

 

 

Dažnas žemdirbys ūkio priežiūros darbuose neišsiverčia be šiuolaikinio telefono, kompiuterio ar planšetės. Neatsitiktinai bendrovė „Linas Agro“ pernai pristatė mobiliąją aplikaciją telefonams ir planšetėms „Rapsai.LT technologijos“ – parankinę priemonę augalininkystės technologijų diegimui ir vystymui. Ši, įmonės specialistų sukurta, originali mobilioji programėlė greitai išpopuliarėjo – dabar ja naudojasi tūkstančiai žemdirbių iš visos Lietuvos. Mobiliosios programėlės naudotojų gretas, tikėtina, papildys ir „Išmaniųjų Kalėdų“ akcijos dalyviai, apdovanoti galingais planšetiniais kompiuteriais ir moderniais išmaniaisiais telefonais.

„Įmonė tikisi, kad šie prietaisai padės jums patogiau valdyti ūkius“, - įteikdamas dovanas sakė „Linas Agro Group“ valdybos pirmininkas D. Zubas.

Renginyje, kurį vedė žinomas aktorius Ramūnas Rudokas, koncertavo kompozitoriai ir atlikėjai Stano bei Deividas Zvonkus, netrūko geros nuotaikos ir smagių akimirkų.

Fotogalerijoje – renginio akimirkos: apdovanoti ūkininkai kartu su „Linas Agro“ vadovais bei vadybininkais-konsultantais.

 

 

AB „Linas Agro“ informacija

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką