Derliaus supirkimo įkarštyje „Linas Agro“ Grūdų centro Pasvalio elevatorių aplankė svečiai

2017 08 31

Derliaus supirkimo įkarštyje „Linas Agro“ Grūdų centro Pasvalio elevatorių aplankė svečiai

Rugpjūčio 29-31 dienomis Lietuvoje ir Latvijoje vyko tradicinis renginys „Baltijos derliaus turas 2017“. Svečiai iš 20-ties pasaulio šalių – įmonių, užsiimančių tarptautine grūdų ir jų produktų prekyba, atstovai – vakar aplankė ir UAB „Linas Agro“ Grūdų centras KŪB Pasvalio elevatorių.

„Baltijos derliaus turas“ yra tradicinis kasmetis renginys, kurį organizavo įmonė „Skovskorn“. Jo metu grūdų prekyba besiverčiančių įmonių atstovai konferencijoje apžvelgia derliaus įvairiose šalyse rezultatus, produkcijos kokybę. Be to, organizuojami vizitai į įvairias grūdų prekybos bei perdirbimo įmones, kuriose susipažįstama su jų veikla, gaminama produkcija, jos eksporto galimybėmis ir pan.

Šiemet renginio dalyviai iš 20-ties šalių lankėsi dviejose įmonėse Latvijoje ir dviejose Lietuvoje. Konferencija apie šiųmetį derlių vyko Panevėžyje. Kaimyninėje šalyje apžiūrėta grūdų supirkimo ir perdirbimo įmonė „Dobele Dzirnavnieks“ bei rapsų supirkimo įmonė „Latraps“.

Lietuvoje aplankyta Panevėžyje veikianti įmonė „Amilina“ ir „Linas Agro“ Pasvalio elevatorius. Į jį atvykę turo dalyviai pamatė, kaip derliaus nuėmimo ir supirkimo įkarštyje vyksta grūdų priėmimas, sandėliavimas, paruošimas eksportui ir pan. Domėjosi šių metų derliaus kokybe ir kitais prekybai aktualiais klausimais.

Kaip žinome, šį sezoną Lietuvoje užaugintas rekordinis derlius, grūdų ir rapsų kokybė irgi gana gera. Todėl didelis derliaus kiekis, kurio nereikia vietos rinkai, bus eksportuotas į įvairias užsienio šalis. 

AB „Linas Agro“ informacija

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką