„Linas Agro Group“ dalyvauja ERGO pensijų kaupimo programoje

2015 05 04

Europos bendrovė „ERGO Life Insurance“ Lietuvoje ir tarptautinei agroverslo įmonei AB „Linas Agro Group“ priklausanti pavaldžioji bendrovė AB „Linas Agro“ sudarė sutartį dėl AB „Linas Agro“ darbuotojų pensijų kaupimo programos iki pensinio amžiaus, 65 metų.

Nuo š.m. balandžio 1 d. „Linas Agro“ darbuotojai gali dalyvauti pensijų kaupimo programoje: sudaryti individualias sutartis, o jų darbdavys darbuotojams skirs analogišką įmokų sumą, tai yra, kaupiama 50 / 50 principu. Pagal pensijų kaupimo programą, įmonė savo lėšomis prisidės prie darbuotojų finansinio stabilumo.

„Mūsų įmonių grupės misija – ne tik kurti vertę klientams bei akcininkams, bet ir suteikti darbuotojams profesinio tobulėjimo galimybes aukštos vidinės kultūros organizacijoje, nes darbuotojai ir kuria tą vertę. Viena iš pamatinių mūsų įmonių grupės vertybių – ilgalaikė partnerystė. Todėl mums rūpi ne tik ilgalaikiai santykiais su klientais, bet ir su savo vidiniais partneriais – savo komanda. Prisidėdama prie darbuotojų finansinio stabilumo didinimo, įmonė savo darbuotojams siekia ilgalaikės naudos. Jeigu pensijų kaupimo programa pasiteisins ir patiks darbuotojams, įgyvendinsime ją ir kitose „Linas Agro Group“ valdomose įmonėse“, – sako AB „Linas Agro Group“ generalinis direktorius Darius Zubas.

„Jei prieš keletą metų savo darbuotojams pensijų kaupimo programas taikė daugiausiai užsienio bendrovės, tai dabar matome, kad daugėja jų pavyzdžiu sekančių lietuviškų įmonių. Darbdavys, sudarydamas pensijų kaupimo programą savo darbuotojams atskleidžia siekį užtikrinti darbuotojų lojalumą, socialinės atsakomybės principų laikymąsi. Be to, šalies ūkiui atsigavus po ekonominės krizės, verslas drąsiau investuoja į savo darbuotojus“, – teigė ERGO draudimo bendrovių Baltijos šalyse valdybos pirmininkas, ERGO Life Insurance SE generalinis direktorius dr. Kęstutis Bagdonavičius.

„Džiaugiamės, kad prie pensijų kaupimo programos savo darbuotojams prisijungė įmonė, kuri galvoja ne vien apie verslo plėtrą, bet ir apie darbuotojų ateitį. Tikimės, kad šių programų populiarumas kasmet augs,“ – sako sandoriui tarpininkavęs Juozas Sargūnas, draudimo brokerių bendrovės BALTO LINK Motyvavimo programų skyriaus vadovas.

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką