„Linas Agro Group“ valdomos įmonės stiprina pozicijas sertifikuotų sėklų rinkoje

2018 05 28

„Linas Agro Group“ valdomos įmonės stiprina pozicijas sertifikuotų sėklų rinkoje

Gerbiami klientai ir verslo partneriai, dėkojame Jums už sėkmingą bendradarbiavimą ir ilgalaikę partnerystę su AB „Linas Agro Group“ valdomomis įmonėmis Baltijos šalyse.

Norime Jus tiesiogiai informuoti apie pasikeitimus AB „Linas Agro Group“  įmonėse nuo 2018 m. liepos 1 d. Iki šiol sertifikuotomis sėklomis Lietuvoje prekiavo abi įmonės – tiek AB „Linas Agro“, tiek UAB „Dotnuva Baltic“. Nusprendėme apjungti abiejų įmonių pajėgas prekių ir paslaugų žemdirbiams veikloje, todėl sėklų ir kitų augalininkystei skirtų produktų prekyba ateityje užsiims AB „Linas Agro”, tuo tarpu UAB „Dotnuva Baltic“ planuoja koncentruotis į sėklų gamybą ir naujų veislių vystymą, derybas ir sutarčių sudarymą su pagrindiniais Lietuvos ir užsienio šalių sėklų tiekėjais bei selekcininkais. Tokio pokyčio tikslas – stiprinti „Linas Agro Group“ sėklų ruošimo pajėgumus Lietuvoje.

Latvijoje UAB „Dotnuva Baltic“ ruošiamomis sėklomis prekiauja SIA „Linas Agro“, Estijoje – AS „Dotnuva Baltic“.

Kartu pranešame Jums, kad oficialiai registruojamas „Dotnuva Seeds“ prekės ženklas. Tarptautinis sėklų prekės ženklas padės klientui atpažinti patikimas, aukštos kokybės sertifikuotas sėklas Baltijos šalyse.

Šie pokyčiai sustiprins „Linas Agro Group“ pozicijas sertifikuotų sėklų rinkoje Baltijos šalyse ir padės užsitikrinti lyderystę agroverslo sektoriuje.

Įvykus šiems pasikeitimams, UAB „Dotnuva Baltic“ dar stipriau koncentruojasi į žemės ūkio technikos, atsarginių dalių, grūdų ir fermų įrangos pardavimus, serviso veiklos efektyvinimą ir paslaugų plėtrą, o AB „Linas Agro“ tampa dar stipriau orientuota į augalininkystę – klientui tiekianti trąšas, augalų apsaugos priemones, platų sėklų asortimentą, teikianti grūdų supirkimo bei sandėliavimo paslaugas.

Patikiname Jus, kad visi įsipareigojimai pagal anksčiau pasirašytas galiojančias sutartis su UAB „Dotnuva Baltic“ ir AB „Linas Agro“ nenutrūksta ir lieka galioti iki pilno jų įvykdymo. Iki liepos 1 d. svetainėse www.dotnuvabaltic.lt ir www.rapsai.lt bus paskelbti sėklų pardavėjų kontaktai Lietuvos regionuose.

Tikimės tolimesnio abipusiai naudingo ir sėkmingo bendradarbiavimo ateityje.

 

Su pagarba

Darius Zubas                                                         Darius Jaloveckas

AB „Linas Agro Group“                                         AB „Linas Agro“ Vykdantysis direktorius

Generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas     UAB „Dotnuva Baltic“ Generalinis direktorius

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką