„Linas Agro“ specialistų išvyka į „Van Iperen“

2017 07 18

„Linas Agro“ specialistų išvyka į „Van Iperen“

AB „Linas Agro“ jau penktus metus bendradarbiauja su Olandijoje įsikūrusia kompanija „Van Iperen International“, gaminančia NPK ir mikroelementines trąšas lauko, sodo bei šiltnamių augalams. Lietuvos ūkininkams gerai žinomos vandenyje tirpios NPK trąšos Bratan Foliar, Yelia, Wilis, Ubinas, mikroelementinės trąšos javams ir rapsams Oligo Brava, Oligo Ranau.

Liepos 3-5 dienomis „Linas Agro“ pesticidų ir mikroelementinių trąšų prekybos vadovas Petras Kiseliovas bei regiono vadovas Šarūnas Urbas viešėjo Olandijoje, Roterdame. Čia vyko „Van Iperen International“ organizuotas tarptautinis renginys, skirtas įmonių, prekiaujančių šios kompanijos produkcija, atstovams. Iš viso renginyje dalyvavo daugiau kaip 100 specialistų iš 49 šalių, pradedant Brazilija ir baigiant Australija. Olandiškos aukštos kokybės trąšos, kurių gaminama daugiau kaip 150 pavadinimų, žinomos ir naudojamos visame pasaulyje, tiek lauko augalų pasėliuose, tiek soduose, šiltnamiuose.

Olandijoje vykusiame „Van Iperen International“ kompanijos renginyje dalyvavo daugiau kaip 100 žmonių iš 49 šalių.

Renginio metu vyko seminarai, diskusijos, ekskursijos gamykloje, partnerių soduose ir šiltnamiuose. „Van Iperen International“ surengė didelę lauko dieną, kurios metu buvo galima susipažinti su įvairiais bandymais, atliekamais su šios kompanijos produktais. Buvo pristatyti kompanijos specialistų sukurti inovatyvūs produktai, pavyzdžiui, gerinantys fosforo įsisavinimą augalams.

„Naujausius kompanijos sprendimus bei produktus planuojame išbandyti ir Lietuvoje, o efektyviausius jų netolimoje ateityje pasiūlysime ir savo partneriams – ūkininkams“, - sakė P. Kiseliovas, grįžęs iš kelionės į Olandiją.

Renginio dalyvių vizitas į didžiausią Olandijoje pomidorų auginimo kompaniją, turinčią 30 ha moderniausių šiltnamių.

Tręšnių sodas su dirbtiniu laistymu, kur augalams maitinti naudojamos „Van Iperen International“ trąšos.

AB „Linas Agro“ informacija

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką