Parodoje „Agrovizija“ pristatytos karštos naujienos

2015 07 03

Liepos pradžioje Akademijoje, Kėdainių r., vyko jubiliejinė – 10-oji žemės ūkio technologijų paroda „Agrovizija 2015″. AB „Linas Agro“ ir UAB „Dotnuvos projektai“ vienoje ekspozicijoje pristatė karščiausias naujienas bei pačias populiariausias augalų veisles.

„Parodoje pristatome visas esamas ir planuojamas turėti netolimoje ateityje perspektyviausias žemės ūkio augalų veisles. Šiemet yra tikrai labai gerų veislių tiek žieminių, tiek vasarinių kultūrų“, – komentavo „Linas Agro“ technologijų plėtros ir sėklų prekybos vadovas Andrius Lukoševičius.

Tačiau didžiausias parodos lankytojų dėmesys buvo nukreiptas į „Linas Agro“ ekspozicijoje išrikiuotas lentynas, kuriose buvo sudėti keli šimtai ką tik išspausdintos knygos „Praktinė augalininkystė: javai ir rapsai“ egzempliorių. „Linas Agro“ – šios knygos mecenatė. Parodoje apsilankę „Linas Agro“ partneriai knygą galėjo gauti su autoriaus – ASU profesoriaus emerito Albino Šiuliausko autografu.

„Idėją išleisti knygą brandinome ne vienus metus. Mes norime būti naudingi savo klientams ne tik juos aprūpindami sėklomis, augalų apsaugos produktais, trąšomis ar supirkdami užaugintą derlių. Knyga – didelė vertybė, nes joje sukaupta ne vieno dešimtmečio darbo praktinė patirtis ir teorinės žinios. Šis leidinys skirtas esamiems ir būsimiems mūsų parteriams. Mūsų įmonės tikslai ilgalaikiai, todėl norime kurti pridėtinę vertę ir savo klientams“ – sakė AB „Linas Agro“ Augalininkystės skyriaus vadovas Nerijus Liukenskis.

UAB „Dotnuvos projektai “ parodoje akcentavo savaeigius purkštuvus „Agrifac“ – dalyvavo purkštuvų šou.

„Savaeigiai purkštuvai rinkoje yra palyginti seniai, tačiau pastaraisiais metais jie išgyvena tikrą populiarumo bumą. Paklauskite bet kurio ūkininko ar žemės ūkio bendrovės, kokį žemės ūkio padargą jie planuoja įsigyti artimiausiu metu, ir esu tikras, didžioji jų dalis paminės savaeigį purkštuvą“, – sakė UAB „Dotnuvos projektai“ produktų vadybininkas Algimantas Gyvis.

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką