Pokyčiai sėklų prekyboje Latvijoje : fokusas į klientą

2017 07 03

Pokyčiai sėklų prekyboje Latvijoje : fokusas į klientą

2017 m. liepos 1 d. SIA „Dotnuva Baltic“ sėklų prekybos veikla Latvijoje perduota įmonei SIA „Linas Agro“.

SIA „Linas Agro“ (Latvija) perima visą „Dotnuva Baltic“ sėklų asortimentą ir tampa atsakinga už sėklų prekybos strategijos vystymą ir įgyvendinimą Latvijoje bei visus su sėklų prekyba susijusius reikalus.

Tuo tarpu SIA „Dotnuva Baltic“ (Latvija) dar stipriau koncentruosis į naujos žemės ūkio technikos ir grūdų įrangos pardavimus, serviso efektyvinimą ir paslaugų plėtrą.

Nuo šiol už „Dotnuva Baltic“ sėklų asortimento prekybą Baltijos šalyse bus atsakingos šios įmonės: UAB „Dotnuva Baltic“ Lietuvoje, SIA „Linas Agro“ Latvijoje, AS „Dotnuva Baltic“ Estijoje.

 „Žemdirbiui patogiausia visą jam reikalingą produktų paketą gauti iš vienų rankų. Šiuo žingsniu mes fokusuojame pajėgas į atskirų veiklų stiprinimą Latvijoje: SIA „Linas Agro“ (Latvija) tampa dar stipriau orientuota į augalininkystę –  klientams tiekianti trąšas, augalų apsaugos priemones bei platų sėklų asortimentą. SIA „Dotnuva Baltic“ (Latvija) dar stipriau koncentruojasi į  naujos žemės ūkio technikos ir grūdų įrangos pardavimus, serviso efektyvinimą ir paslaugų plėtrą. O UAB „Dotnuva Baltic” (Lietuva) ir toliau lieka atsakinga už santykių su pagrindiniais sėklų tiekėjais bei selekcininkais palaikymą, už sėklų gamybos bei naujų veislių vystymą. Tikimės, kad šis pokytis sukurs didesnį patogumą mūsų klientui ir taip sustiprins Grupės pozicijas Latvijos rinkoje,“ – sako  AB „Linas Agro“ vykdantysis direktorius ir UAB „Dotnuva Baltic“ generalinis direktorius Darius Jaloveckas.

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką