Vienuoliktą kartą „Linas Agro“ apdovanojo Panevėžio 5-osios gimnazijos pilietiškiausius moksleivius

2015 02 17

Tradicinio Panevėžio 5-osios gimnazijos ir AB „Linas Agro“ organizuoto konkurso „Mokyklos pilietis“ nugalėtojai buvo apdovanoti švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Konkursas „Mokyklos pilietis“, kuriame renkami moksleivių lyderiai ir puikiai besimokantys visuomeniniai aktyvistai, tapo vienu populiariausių renginių Panevėžio 5-ojoje gimnazijoje. „Mokyklos piliečio“ rinkimai kasmet rengiami dviem etapais – pirmiausia lyderius siūlo ir renka balsuodami gimnazistai bei mokytojai, antrajame etape laureatus išrenka komisija, sudaryta iš gimnazijos ir AB „Linas Agro“ atstovų.

Šiemet „Mokyklos piliečiais“ tapo Tadas Vanagas (I vieta), Emilija Rudzinskaitė (II vieta) ir Viktorija Mačiulytė (III vieta). Ketvirtąją vietą laimėjo ir gimnazijos direktoriaus apdovanojimą gavo Gintarė Gruodytė.

Geriausieji Panevėžio 5-osios gimnazijos abiturientai buvo apdovanoti „Mokyklos piliečio 2015“ diplomais bei piniginėmis premijomis.

Bendrovė AB „Linas Agro“ kaip ir kasmet buvo pagrindinė renginio rėmėja ir įsteigė piniginius prizus-stipendijas: už I vietą – 1450 eurų, už II – 870 eurų, už III – 580 eurų.

Apdovanojimus nugalėtojams įteikė gimnazijos direktorius Antanas Doniela ir AB „Linas Agro“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Andrius Pranckevičius.

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką