DOTNUVA 24

Prekės kodas:
Turite klausimų?

Aprašymas

Šie mišiniai sudaryti iš žemų, į tankų kilimą suaugančių, ir aukštesnių varpinių bei ankštinių žolių rūšių. Pjaunant pradeda dominuoti aukštesnės varpinės žolės, o ganant - velėną sustiprina žemosios varpinės bei ankštinės žolės.

Lietuviškų ir daniškų veislių žolių mišinys, kurio pagrindą sudaro daugiametės svidrės ir baltieji dobilai. Tinka ganymui ir siloso gamybai.

SUDĖTIS:

28 %     daugiamečių svidrių 4n
25 %     daugiamečių svidrių 4n
13 %     pašarinių motiejukų 
10 %     tikrųjų eraičinų 
10 %     baltųjų dobilų 
  7 %     baltųjų dobilų 
  7 %     pievinių miglių 
    
    Sėklos norma: 25-30 kg/ha

Panašios prekės
N
DOTNUVA 1 DOTNUVA 1
Lietuviškų ir daniškų veislių žolių mišinys, kurio pagrindą sudaro žiemojim..
N
DOTNUVA 21 DOTNUVA 21
Populiariausias lietuviškų ir daniškų veislių žolių mišinys su dobilai..
N
DOTNUVA L1 DOTNUVA L1
Lietuviškų veislių žolių mišinys, kurios pagrindą sudaro liucernos. Geriau ..
N
Baltieji dobilai RIVENDEL Baltieji dobilai RIVENDEL
Daugiametės, liemenšaknės, labai geros pašarinės vertės, pagrindinės ganykl..
N
DOTNUVA 2 DOTNUVA 2
Lietuviškų veislių žolių mišinys, kurio pagrindą sudaro motiejukai. Puikiai..
Naujienos
 Ieškote kokybiškų vejų sėklų ir sodo-daržo prekių?
2024 02 19
Ieškote kokybiškų vejų sėklų ir sodo-daržo prekių?
Užsukite į AB „Linas Agro“ parduotuvę Vilniuje, Kirtimų g. 2! Čia rasite platų prekių asortimentą, kuris padės Jums sukurti ir puoselėti nuostabų sodą, daržą ar veją.
Plačiau
Planuojantiems iš anksto – „Dotnuva Seeds“ pašarinių žolių mišiniams AKCIJA!
2024 02 05
Planuojantiems iš anksto – „Dotnuva Seeds“ pašarinių žolių mišiniams AKCIJA!
Planuojantiems iš anksto – „Dotnuva Seeds“ pašarinių žolių mišiniams AKCIJA! Užsisakykite nuo vasario 5 d. iki kovo 8 d. ir gaukite 10% žolėms, o kukurūzų sėkloms - 3% nuolaidas!
Plačiau
Ko reikia kokybiškai vejai: pagrindiniai priežiūros darbai
2023 04 12
Ko reikia kokybiškai vejai: pagrindiniai priežiūros darbai
Vis labiau šylant orams ir daugiau laiko praleidžiant namuose, nuosavų namų gyventojai skuba mėgautis uždaru kiemu ir žaliuojančiomis vejomis. Norintiems turėti išpuoselėtą žolyną prie savo namų, pagrindinius priežiūros darbus reikėtų pradėti jau dabar. AB „Linas Agro“ vejų produkto vadybininkas Vilmantas Petrauskas pasakoja, kokie yra pagrindiniai vejos prižiūrėjimo darbai ir ko reikia kokybiškai vejai?
Plačiau
Vasarojaus sėja: kada sertifikuotos sėklos atneša pelno?
2021 04 15
Vasarojaus sėja: kada sertifikuotos sėklos atneša pelno?
Sėjos laikas. Lietuvoje prasidėjo vasarojaus sėja. Balandį sėjami visų rūšių (migliniai ir pupiniai) vasariniai javai, cukriniai runkeliai, vasariniai rapsai, kukurūzai bei įvairios žolės, sodinamos bulvės. Lengvesnėse dirvose vasarojaus sėja prasidėjo dar kovo pabaigoje, kai vidutinė oro temperatūra pakilo iki 8-140C. Ilgalaikės orų prognozės rodo, kad visą balandį dienomis vyraus nuosaikiai šilti (8-15 0C), o naktimis vėsūs orai. Bus ir kritulių, ir šalnų, stipresnės sausros nelaukiama. Teoriškai tokie orai yra tinkamiausi vasarojaus sėjai.
Plačiau
NAUDINGA vaismedžiams, vaiskrūmiams, gėlynams ir kitiems dekoratyviniams augalams!
2020 05 21
NAUDINGA vaismedžiams, vaiskrūmiams, gėlynams ir kitiems dekoratyviniams augalams!
Šių metų pavasario gamtinės sąlygos augalams sudėtingos, vyraujančios žemos temperatūros ar net šalnos neleidžia jiems augti ir vystytis. Vandenyje tirpstančios trąšos - tai pirmoji pagalba silpniems augalams. Laistant ar purškiant juos per lapus, užtikrinamas efektyvus augalo maitinimas.
Plačiau
Kada ir kaip tręšti bundančius augalus: vaismedžių, uogakrūmių, šiltnamio ir daržo augalų maitinimas
2020 05 07
Kada ir kaip tręšti bundančius augalus: vaismedžių, uogakrūmių, šiltnamio ir daržo augalų maitinimas
Žinoma, kad norinti iš augalo paimti derlių, jam reikia duoti ir pakankamai maistinių medžiagų, nes niekas iš niekur neatsiranda. Kalbant paprasčiau – būtina tręšti. Tačiau taip pat negalima persistengti ir supainioti laikotarpių, nes, pavyzdžiui, rudenį didelis azotinių trąšų, kurios skatina augimą, kiekis vaismedžiui ar kitam daugiamečiui augalui gali būti pražūtingas, rašoma pranešime. „Kai po žiemos atsinaujina augalo vegetacija, jam reikia didelio kiekio fosforo, kuris būtinas, kad geriau vystytųsi šaknų sistema, augtų šakniaplaukiai ir augalas greičiau įsitvirtintų, nes geriau įsisavina maisto medžiagas ir vandenį. Ši taisyklė liečia sodą – vaiskrūmius, vaismedžius ir kitus daugiamečius augalus. Netgi veją. 
Plačiau
Dėmesio: samanos vejoje!
2020 04 29
Dėmesio: samanos vejoje!
Pirmiausia samanotos vejos priežastis yra dirvožemio rūgštingumas, jeigu dirvožemio pH yra žemiau negu 5,5, veja aktyviai retėja, nes augalai nepaima iš dirvos maisto medžiagų ir žolės tarpuose pradeda augti samanos. Samanos vejoje auga ir tada, kai trūksta maisto medžiagų, ypač, kai vejos yra netręšiamos azotinėmis trąšomis arba trąšos visai nenaudojamos.
Plačiau
Sėjame veją: kaip pasirinkti tinkamiausias sėklas
2020 04 23
Sėjame veją: kaip pasirinkti tinkamiausias sėklas
Vejos įrengimas nėra paprastas procesas, kaip gali pasirodyti iš pradžių, nes padarius klaidą jai ištaisyti gali prireikti metų. Sėjant veją labai svarbu išsirinkti tinkamiausias sėklas, nes nuo jų priklausys būsimos vejos kokybė ir paskirtis. Specialistas atsako į pagrindinius klausimus apie teisingą sėklų pasirinkimą ir naujausias tendencijas.  
Plačiau
Vejos atgaivinimas po žiemos: ko trūksta žolei
2020 04 17
Vejos atgaivinimas po žiemos: ko trūksta žolei
Nors žiema šiemet nebuvo labai atšiauri, tačiau vejų atgaivinimas po šio laikotarpio reikalauja nemažai laiko ir pastangų. Anot AB „Linas Agro“ vejų produkto vadybininko Vilmanto Petrausko, svarbu veją prižiūrėti ne tik po žiemos, bet ir tinkamai ją paruošti šaltajam sezonui. Specialistas dalinasi rekomendacijomis, kaip reikia teisingai po žiemos atgaivinti ir pagražinti veją.
Plačiau
Susisiekite su mumis

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką