„Agrovizija 2022": „Linas Agro" stendo lankytojus pasitiko su specialiais pasiūlymais ir vandens arka

2022 07 04

„Agrovizija 2022": „Linas Agro" stendo lankytojus pasitiko su specialiais pasiūlymais ir vandens arka

Birželio 29 - liepos 1 d. Kėdainių rajone, netoli Akademijos miestelio, jau tryliktą kartą vyksta viena didžiausių žemės ūkio technikos ir technologijų parodų Lietuvoje, skirtų žemės ūkio verslo profesionalams -„Agrovizija 2022". Kas antri metai organizuojamas renginys įprastai sulaukia iki 7 tūkst. lankytojų.

„Agrovizija" - tai gyva paroda, kurioje po atviru dangumi realiomis lauko sąlygomis auginamos įvairių žemės ūkio augalų veislės, demonstruojami traktoriai, sėjamosios, savaeigiai purkštuvai ir kita galinga žemės ūkio technika. Parodoje pristatomi naujausi Lietuvos ir užsienio mokslininkų pasiekimai, naujausius standartus atitinkančios pažangiausios žemės ūkio mašinos ir aktualiausios žemės ūkiui temos.

Jau ne pirmus metus su stendu „Agrovizijoje" dalyvauja ir „Linas Agro" atstovai, tačiau šiais metais mūsų pasirodymas išskirtinis tuo, kad dalyvaujame dvigubai didesnėje sudėtyje ir dar labiau sustiprėję: daugiau nei 50 Lietuvos agronomų, regionų vadovai, produktų vadovai, ekologinio sektoriaus ir grūdų prekybos sektoriaus atstovai, „Dotnuva Seeds" produktų atstovai ir kt.

Lankytojus „Linas Agro" pasitiko su unikaliu, vandens tematikos stendu. Plieskiant 30 laipsnių karščiui, šie vandens vartai tapo atgaivos elementu nuo saulės pavargusiems parodos lankytojams.

Kaip komentuoja rinkodaros vadovė Aurimė Rinkevičiūtė, šis išskirtinis stendo atributas turi svarbią simbolinę reikšmę: „Praėjimo vandens arka simbolizuoja dvi upes: „Kauno Grūdų" ir „Linas Agro" - „Agrovizijoje" tampančias viena didele, sparčiai tekančia upe."

Savo lankytojus stende „Linas Agro" pasitiko su specialiais pasiūlymais ir staigmenomis.

„Už palankią kainą ūkininkams siūlėme įsigyti kelis technologinius paketus: skirtus žieminiams kviečiams ir žieminiams rapsams ir kaip paskatą, įsigijus kažkurį paketą, kvietėme sukti laimės ratą ir laimėti vieną iš mūsų įsteigtų prizų: termometrą, ledukų gaminimo aparatą, Kamado Bono kepsninę, grilio rinkinį. Taip pat, visi, įsigiję mūsų specialųjį paketą, dalyvavo loterijoje laimėti pagrindinį mūsų įsteigtą prizą - keturatį. Rinkodaros vadovės teigimu, akivaizdu, kad ši pardavimų kampanija ne tik pasiteisino, bet ir viršijo lūkesčius.

Nuotr. Rinkodaros vadovė Aurimė Rinkevičiūtė

„Agrovizija 2022": „Linas Agro" stendo lankytojus pasitiko su specialiais pasiūlymais ir vandens arka

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką