Išskirtinis pasiūlymas Nr.2

2020 11 04

Išskirtinis pasiūlymas Nr.2

Kviečiame jau dabar pasinaudoti vertingu pasiūlymu, įsigyti ypač efektyvias, aukštos kokybės mikroelementų trąšas javų ir rapsų pasėlių priežiūrai ir sutaupyti, nes vertingas boro trąšas Oligo Born įsigysite vos už 0,01 EUR/l!

Akcijos sąlygos: Perkant Oligo Brava 20l + Oligo Ranau 20l, 20l kiekiui Oligo Boron kaina tik 0,01 EUR/l. Lengvai maišomi ir ypač efektyvūs chelatų formos mikroelementai javų ir rapsų augalams!

 

Olandiška Van Iperen tręšimo per lapus technologija: Oligo Brava (javams) ir Oligo Ranau + Oligo Boron (rapsams) privalumai pasėlių priežiūrai:

  • Aprūpina augalus reikalingiausiais elementais, svarbiausiais jų augimo periodais;

  • Labai greitai patenka į augalą;

  • Chelatų formos elementai lengvai juda augale ir visada yra pernešami ten, kur jų labiausiai reikia;

  • Apsaugoti nuo reakcijos su kitais elementais, todėl be rizikos galima maišyti su įvairiais kitais produktais;

  • Skatina svarbiausias augalo gyvybines funkcijas: šaknų gyvybingumą, fotosintezės intensyvumą, mineralinių medžiagų įsavinimą ir jų įjungimą į organinius junginius, kokybinį augalų vystymąsi ir intensyvų jų augimą;

  • Tai tikslinė chelatų formos mikroelementų dozė, kuri veikia labai efektyviai ir tiksliai ten kur augalui yra labiausiai reikalingi;

  • Užtikrina didelio ir kokybiško derliaus formavimą.

Intensyvus augalų augimas priklauso nuo kokybiško ir subalansuoto pasėlių tręšimo. Pavasarį intensyvaus augalų augimo periodas, kuomet yra suformuojama pagrindinė augalų biomasė ir būsimas derlius yra gana trumpas. Todėl labai svarbu užtikrinti, kad augalams tuo periodu nepritrūktų svarbiausių elementų užtikrinančių gyvybiškai svarbias augale vykstančias biochemines reakcijas, kurių dėka vyksta augalų augimas.

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką