Išskirtinis pasiūlymas Nr.4

2020 11 04

Išskirtinis pasiūlymas Nr.4

Akcijos sąlygos: Perkant Biomas Universal 1l + Biomas Protect 1l, dovanojame net 50% nuolaidą Biomas Grow 1l produktui.

Dėmesio! Perkant visą išvardintą BIOMAS paketą, jums galioja speciali Biomas Organic kaina!

Dirvožemio dirvodaros procesai ir augalų mitybą per šaknis yra neatsiejama nuo dirvoje esančių mikroorganizmų. Būtent mikroorganizmų veikla formuoja dirvožemio struktūrą, humusingąjį sluoksnį, didina dirvožemio gyvybingumą, kartu mažina įvairių patogenų koncentraciją ir jų neigiamą poveikį augalams, įvairias mineralines medžiagas paverčia lengvai įsavinamas augalams, skatina šaknų sistemos formavimąsi,  ir užtikrina palankesnes augimo sąlygas. Ruošdamiesi vasarinių augalų sėjai, jau dabar galite pasirūpinti sprendimu, kuris padės pasiekti aukštesnių rezultatų investuojant mažiau.

Naudojamas mikroorganizmų mišinys Biomas Grow + Biomas Universal + Biomas Protect yra efektyviausias sprendimas vasarinių augalų sėklos beicavimui/apvėlimui, siekiant pagerinti šaknų sistemos vystymąsi, augalų mitybinę aplinką, augimo sąlygas, sumažinti ligų plitimą dirvoje ir ant augalų, sumažinti mineralinio azoto nuostolius. Mikroorganizmus naudojant sėklos beicavimui, mažiausiomis išlaidomis gauname didžiausią mikroorganizmų naudą ir derliaus priedą. Visi šie mikroorganizmų produktai yra registruoti naudoti ekologiniuose ūkiuose.

Minėtus mikroorganizmus galima išpurkšti ir ant pasėlių. Mikroorganizmų naudojimas purškiant ant pasėlių yra vienas paprasčiausių būdų subalansuoti žieminių ir vasarinių augalų mitybą ir augimą viso pavasario periodu, užtikrinant stabilų ir aukštą pasėlių derlių.

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką