Naujasis „Linas Agro“ prekybinis filialas – ir darbuotojui, ir klientui

2023 01 27

Naujasis „Linas Agro“ prekybinis filialas – ir darbuotojui, ir klientui

Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo „Linas Agro“ Lietuvos prekybos vadovas Sigitas Rymko (kairėje) ir bendrovės Pietų Lietuvos regiono vadovas Giedrius Bakas.

Siekiant užtikrinti geresnes darbo sąlygas darbuotojams ir pasiūlyti dar patogesnes paslaugas ūkininkams, praėjusį penktadienį Šakiuose, adresu Kęstučio g. 54, oficialiai atidarytas „Linas Agro“ prekybinis filialas.

„Tai mūsų mini agrocentras, su didžiausia regione agronomų komanda. Tai sakau ne be reikalo – daugiau agronomų reiškia didesnį dėmesį kiekvienam mūsų klientui, geresnę aptarnavimo kokybę. Mums svarbu, kad būtume pasiekiami klientams, kada jiems to beprireiktų. O dabar tai bus dar paprasčiau, nes į prekybinį filialą klientai galės atvykti ir patys“, – sveikindamas susirinkusiuosius kalbėjo Pietų Lietuvos regiono vadovas Giedrius Bakas.

Agroverslo bendrovės „Linas Agro“ Lietuvos prekybos vadovas Sigitas Rymko šakiečiams negailėjo gerų žodžių ir pabrėžė, jog Šakių komanda visada buvo viena geriausių komandų „Linas Agro“ bendrovėje, mat ją sudaro tikri savo srities profesionalai, ilgametę darbo patirtį savo srityje sukaupę agronomai Linas Kriaučiūnas, Aidas Liudžius, Algimantas Daugėla ir Nerijus Kaminskas, tad dėkojo už atsidavimą ir linkėjo aukštai iškeltą kartelę laikyti ir toliau.

„Mums svarbu, kad mūsų darbuotojai turėtų geras darbo sąlygas, kad jiems dirbti būtų patogu. Be abejo, svarbus ir mūsų klientų komfortas. Norime, kad, atvykę į mūsų prekybinius filialus, jie jaustųsi gerai, patogiai. Prekybinius filialus pamažu atnaujiname visoje Lietuvoje. Rudenį atidarėme naujas patalpas Ukmergėje, vėliau – Panevėžyje, o štai dabar galime pasidžiaugti nauju gražiu prekybiniu filialu čia, Šakiuose. Ir čia tikrai nesustosime“, – patikino S. Rymko.

Pasak G. Bako, bene labiausiai darbuotojus naujose patalpose džiugina erdvė susitikimams, mat bendravimas su klientais yra svarbiausia agronomų darbo dalis. Taip pat svarbu tai, kad visas paslaugas klientai nuo šiol gaus po vienu stogu.

„Mes ir iki šiol Šakiuose vykdėme mikroelementų, augalų apsaugos priemonių, lengvųjų sėklų sandėliavimą, tačiau tai darėme atskirose patalpose. O dabar visas veiklas perkeliame po vienu stogu. Klientų patogumui į šį pastatą persikėlė ir „Kauno Grūdų“ pašarų mažmeninės prekybos parduotuvė, iki šiol veikusi kitoje gatvės pusėje“, – aprodydamas naujai įrengtas patalpas pasakojo Pietų Lietuvos regiono vadovas Giedrius Bakas.

Jis dėkojo ir UAB „Greičio forma“, išnuomojusiai šias patalpas.

„Tikrai ačiū, nes atėjome į griuvėsius, bet kompanija priėmė iššūkį ir sako – sakykit, kaip reikia, padarysime“, – džiaugėsi G. Bakas.

Kalbėdamas apie agronomų veiklą, jis patikino, kad iš principo ji nesikeis – kaip žmonės dirbo, taip ir dirbs, kaip paslaugos buvo užtikrinamos, taip viskas vyks ir toliau.

„Ir toliau teiksime paslaugą, kad produkciją iš sandėlio galime pristatyti į ūkininko kiemą per dvi valandas. Gali paskambinti telefonu, atvažiuoti lengvuoju automobiliu. Jeigu pesticidų ar mikroelementų reikia iš Kauno ar Šiaulių sandėlių, tai paslaugą užtikriname per parą“, – apie paslaugas kalbėjo G. Bakas.

Žinoma, javapjūtės metu agronomus bus galima rasti ir Lukšiuose – prie vienintelio „Linas Agro“ elevatoriaus Šakių rajone. Per metus šiame moderniame elevatoriuje superkama apie 50 tūkst. tonų grūdų. Pietų Lietuvoje iš viso bendrovė turi penkis elevatorius, be Lukšių, jie yra ir Vilkaviškyje, Pilviškiuose, Alytuje bei Jungėnuose. Tad viliamasi, kad stabiliai, profesionaliai ir užtikrintai darbas šiame regione vyks ir toliau.

Kaip žinia, 2021 m. liepą „Linas Agro Group“ įsigijus „KG Group“ įmones, šiais metais į AB „Linas Agro“ perkelta AB „Kauno Grūdai“ augalininkystės padalinio veikla kartu su visa jo infrastruktūra. Po šio susijungimo įmonės tinklą sudaro 28 gamybiniai objektai Lietuvoje ir Latvijoje, juose dirba daugiau kaip 240 darbuotojų. Iš „Kauno Grūdų“ į AB „Linas Agro“ perkeltos ne tik su grūdų supirkimu susijusios veiklos, bet ir prekių bei paslaugų žemdirbiams paslaugos.

Straipsnio autorius: Gintarė Martinaitienė, Šakių rajono laikraščio „Draugas" redaktorė

Nuotraukos: Darius Pavalkis

Galerija
Naujasis „Linas Agro“ prekybinis filialas – ir darbuotojui, ir klientui Naujasis „Linas Agro“ prekybinis filialas – ir darbuotojui, ir klientui Naujasis „Linas Agro“ prekybinis filialas – ir darbuotojui, ir klientui Naujasis „Linas Agro“ prekybinis filialas – ir darbuotojui, ir klientui Naujasis „Linas Agro“ prekybinis filialas – ir darbuotojui, ir klientui Naujasis „Linas Agro“ prekybinis filialas – ir darbuotojui, ir klientui Naujasis „Linas Agro“ prekybinis filialas – ir darbuotojui, ir klientui Naujasis „Linas Agro“ prekybinis filialas – ir darbuotojui, ir klientui Naujasis „Linas Agro“ prekybinis filialas – ir darbuotojui, ir klientui Naujasis „Linas Agro“ prekybinis filialas – ir darbuotojui, ir klientui Naujasis „Linas Agro“ prekybinis filialas – ir darbuotojui, ir klientui Naujasis „Linas Agro“ prekybinis filialas – ir darbuotojui, ir klientui Naujasis „Linas Agro“ prekybinis filialas – ir darbuotojui, ir klientui Naujasis „Linas Agro“ prekybinis filialas – ir darbuotojui, ir klientui

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką