Naujasis „Linas Agro” vadovas: lyderio kelias – būti arčiau kliento

2024 03 05

Naujasis „Linas Agro” vadovas: lyderio kelias – būti arčiau kliento

Nuo kovo  vienoje didžiausių agroverslo bendrovių Baltijos šalyse „Linas Agro“ keičiasi generalinis direktorius. Tomą Pučkį keičia įmonės finansų direktorius Jonas Bakšys. Jis AB Akola group, kuriai priklauso „Linas Agro“, dirba jau daugiau nei 20 metų.

„Ir toliau sieksime išlaikyti lyderystę žemės ūkio rinkoje, kurti ilgalaikę vertę ir būti arčiau savo kliento – žemdirbio ir jo ūkio. Esame dėkingi už jų pasitikėjimą, kurį bendradarbiaudami kūrėme dešimtmečiais, todėl šalia stabilios augimo krypties, nuolat ieškome naujų, inovatyvių sprendimų, kurie leistų žemės ūkio verslui plėtotis ir augti sparčiai bei tvariai. Skaitmenizacija ir inovacijos šioje rinkoje – būtinos, sėkmingam verslo ateities vystymui. Sieksime ir šioje srityje būti patikimiausiais žemdirbių partneriais“, - sako „Linas Agro“ generalinis direktorius Jonas Bakšys.

Didžioji Jono Bakšio profesinė patirtis AB Akola group susijusi su finansų sritimi ir verslo plėtra. Jis dirbo finansų direktoriumi Grupės įmonėje Ukrainoje, vėliau buvo atsakingas už „Linas Agro“ Baltijos šalių įmonių veiklą ir AB Akola group verslo plėtrą. Šiuo metu jis taip pat yra AB Akola group priklausančių bendrovių „Dotnuva Baltic“, „Dotnuva Seeds“ bei „Geoface“ generalinis direktorius.

Pastaruoju metu Jonas Bakšys daug dėmesio skiria išmaniosios žemdirbystės sistemos vystymui Lietuvoje ir Latvijoje, bei sėklų verslo plėtrai Baltijos šalyse.

Apie AB “Linas Agro“

 „Linas Agro“ – viena didžiausių Lietuvoje ir Baltijos šalyje agroverslo bendrovių, daugiau kaip 30 metų siūlanti žemės ūkio produktus ir paslaugas žemdirbiams bei užsiimanti prekyba žemės ūkio žaliavomis tarptautinėje rinkoje. Bendrovė užtikrina visą veiklos grandinę – nuo sėklų pardavimo, iki grūdų supirkimo AB „Linas Agro“ valdo 8 įmones Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje.

„Linas Agro“  priklauso AB Akola group kurios konsoliduotos 2022-2023 finansinių metų pajamos siekė 1,89 mlrd. Eur.

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką