Naujiena! Skaitmeninė žemės ūkio valdymo sistema „Geoface“

2022 08 19

Naujiena! Skaitmeninė žemės ūkio valdymo sistema „Geoface“

„Geoface“ yra skaitmeninė žemės ūkio valdymo sistema ūkininkams, žemės ūkio įmonėms ir jų agronomams. Ji pasirūpina nesudėtingu ir efektyviu jūsų ūkio valdymu bei dar paprastesniu užtikrintų sprendimų priėmimu. Sistemą galima pritaikyti kiekvienam ūkiui individualiai pagal jūsų nurodytus duomenis.

Suprantame, jog ne visada turite pakankamai laiko apžiūrėti visus savo laukus. „Geoface“ suteikia galimybę bet kuriuo paros metu, nuotoliniu būdu stebėti pasėlių būklę,  įvertinti problemines lauko vietas, planuoti tręšimą ir purškimą ir taip efektyviau atlikti kasdienius darbus.

Šios išmaniosios sistemos sukurtas algoritmas padeda paskirstyti azoto trąšas laukuose, o išsamius kintamos azoto trąšų normos žemėlapius sistemoje galima sukurti per kelias minutes. Tokiu būdu yra taupomos trąšos ir mažinamos išlaidos, o kartu - saugoma gamta.

„Geoface“ sistema - sukurta Lietuvoje, ir specialiai pritaikyta šio krašto ūkiams.  Sistemoje galite rasti pateikiamus Lietuvoje registruotų augalų apsaugos produktus ir rekomenduojamas jų normos, bei stebėti melioracijos žemėlapius savo laukuose.

Sistemą nuolat kuriame ir tobuliname. Šiuo metu dirbame su keliais naujais sprendimais ir vienas iš jų - darbų planavimo funkcija.

Mūsų tikslas – kiekvienam Lietuvos ūkiui suteikti galimybę ūkininkauti efektyviai, planuoti ūkio darbus lengvai ir paprastai naudoti išmaniąsias technologijas savo ūkyje.

 

Pasėlių stebėjimas

Sunku prižiūrėti visų pasėlių augimą? Jums nereikia važiuoti į lauką - su Geoface sistema galite vienu metu stebėti visų savo laukų augimą vienu metu bei aptikti problemines lauko vietas.

Azoto tręšimo žemėlapių formavimas

Ar Jums iki šiol buvo reikalingas agronomas, kad galėtumėte tręšti pasėlius kintama norma? Su Geoface neturėdami jokių agronominių žinių galite susikurti kintamos normos azoto tręšimo žemėlapius vos per kelias sekundes.

Melioracijos žemėlapių peržiūra

Jums nereikia gaišti laiko ieškant laukų melioracijos žemėlapių - Geoface sistemoje juos galite pasiekti vos dviem paspaudimais.

Ūkio finansai

Analizuokite savo laukų pelningumą ir pastebėkite nuostolingus laukus

AAP ir trąšų žurnalų siuntimas į ŽUIKVC

Žymint atliktus darbus Geoface, automatiškai generuojami AAP ir trąšų panaudojimo žurnalai. Pasirinktus įrašus lengvai galite eksportuotis PDF formatu arba siųsti tiesiai į VIC sistemą!

 

Daugiau informacijos apie programą ieškokite čia: https://www.geoface.com/kontaktai/

Naujiena! Skaitmeninė žemės ūkio valdymo sistema „Geoface“

Galerija
Naujiena! Skaitmeninė žemės ūkio valdymo sistema „Geoface“ Naujiena! Skaitmeninė žemės ūkio valdymo sistema „Geoface“

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką