Veiklos 20-metį „Linas Agro“ Grūdų centrai sutinka su didžiausiu elevatorių tinklu Baltijos šalyse

2022 06 20

Veiklos 20-metį „Linas Agro“ Grūdų centrai sutinka su didžiausiu elevatorių tinklu Baltijos šalyse

Nuotraukoje Joniškio grūdų elevatoriaus komanda.

UAB „Linas Agro“ Grūdų centrai, priklausanti akcinei bendrovei „Linas Agro“, praėjusį penktadienį Tautvydo dvare, Kėdainių raj., vykusiame iškilmingame renginyje minėjo savo 20 metų veiklos sukaktį. Būtent prieš du dešimtmečius Joniškyje buvo pastatytas pirmasis bendrovės grūdų elevatorius. Taip pat tai buvo ir pirmasis modernus komercinis elevatorius Lietuvoje, į šalies elevatorių ūkį atnešęs naują kokybės standartą.

Prieš 20 metų Joniškyje pastatę pirmąjį grūdų elevatorių ir taip pradėję grūdinių kultūrų paruošimo ir saugojimo verslą, negalėjome įsivaizduoti, kad tai kažkada išaugs į tokią didelę ir tvarią bendrovę, o šiais metais dar ir su didžiausia elevatorių infrastruktūra Baltijos šalyse. Sujungus „Kauno Grūdų“  ir „Linas Agro“ Grūdų centrai pajėgas, nuo liepos 1 dienos mūsų tinklą sudarys net 28 gamybiniai objektai Lietuvoje ir Latvijoje, kuriuose dirbs virš 240 darbuotojų“,- pasakoja UAB „Linas Agro“ Grūdų centrai direktorius Alvydas Ramanauskas.

Kaip teigia A. Ramanauskas, tikimasi, kad ūkininkai pokyčius dėl bendrovių elevatorių infrastruktūros sujungimo pajus tik iš teigiamos pusės.

„Perėmus „Kauno Grūdų“ Augalininkystės padalinio veiklą, darbuotojai, kurie elevatoriuose dirbo iki sujungimo, lieka čia dirbti ir toliau, tad mūsų klientai ir toliau bendraus su žmonėmis, prie kurių jau yra pripratę. Kas ūkininkams gali būti netikėta, tai pasikeitę gamybinių objektų pavadinimai. Net devynios „Kauno Grūdų“ supirkimo vietos: Kauno (Veiverių g. 51), Šeštokų (Sodų g. 17), Jonavos (Darbininkų g. 17), Kėdainių (Biochemikų g. 6a), Telšių (Mažeikių g. 21), Klaipėdos (Nemuno g. 2B), Radviliškio (Dariaus ir Girėno g. 117), Jurbarko (Barkūnų g. 29) ir Pilviškių (Geležinkelio g. 22) - prisijungia prie „Linas Agro“ Grūdų centrų. Tad artimiausiu metu pakeisime klientus pasitinkančias iškabas ir logotipus.

Ateityje pokyčiai bus susiję su bendro kokybės standarto visuose elevatoriuose užtikrinimu ir klientų patirties grūdų priėmimo punktuose gerinimu”, - sako „Linas Agro” Grūdų centrai direktorius A. Ramanauskas”.

Kaip pažymi „Linas Agro“ generalinis direktorius Tomas Pučkis, iš „Kauno Grūdų“ į AB „Linas Agro“ perkeliamos ne tik su grūdų supirkimu susijusios veiklos, bet ir prekių bei paslaugų žemdirbiams paslaugos.

„Šiuo metu Lietuvoje turime didžiausią skaičių regioninių agronomų, aptarnaujančių mūsų ūkininkus. Tai yra dvigubai daugiau nei turėjome iki susijungimo, ir tai reiškia, kad nuo šiol mūsų klientai gaus kur kas daugiau mūsų dėmesio, galėsime geriau įsigilinti į jų poreikius ir pasiūlyti labiausiai jų ūkiui tinkančius produktus, kurių ne tik asortimentas dabar platus kaip niekad, bet ir patys produktai leidžiantys sukurti didžiausią pridėtinę vertę mūsų ūkininkams: nuo trąšų, mikroelementų, augalų apsaugos priemonių, iki sertifikuotų sėklų“,- sako generalinis direktorius T. Pučkis.

„Esu laimingas ir dėkingas, kad šiandien „Linas Agro“ Grūdų centrai jubiliejų galime paminėti būdami stiprūs ir vieningi. Ačiū darbuotojams, kurių dėka ši bendrovė taip išaugo ir mūsų klientams, kurie yra didžiausia mūsų paskata judėti į priekį“, - dėkoja A. Ramanauskas.

Nuotraukoje AB „Linas Agro“ generalinis direktorius Tomas Pučkis ir UAB „Linas Agro“ Grūdų centrai direktorius Alvydas Ramanauskas.

Veiklos 20-metį „Linas Agro“ Grūdų centrai sutinka su didžiausiu elevatorių tinklu Baltijos šalyse

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką