Orai
BIOMAS universal

BIOMAS universal

Prekės kodas: BIOMAS universal

Bakterijų preparatas, skirtas gerinti dirvožemio struktūrą ir mineralinių medžiagų įsisavinimą, didinti augalų atsparumą stresinėms situacijoms ir skatinti augalo fiziologinius procesus.

Tara: 1 l

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

Kontaktai:

Andrius Lukoševičius

Mob.: 8 686 56652
El. paštas: a.lukosevicius@linasagro.lt


Tai bakterijų preparatas, skirtas gerinti dirvožemio struktūrą ir mineralinių medžiagų įsisavinimą, didinti augalų atsparumą stresinėms situacijoms ir skatinti augalo fiziologinius procesus.

Preparatas išsiskiria savo universalumu. Produktas pasižymi savo poveikiu gerinant organikos skaidymo procesą dėl kurio žemė tampa lengviau dirbama, augalai geriau aprūpinami reikalingomis maisto medžiagomis.
Taip pat Bacillus subtilis bakterijos lengvai įsitvirtina šaknų sistemoje, išskiria daug biologiškai aktyvių medžiagų ir taip dirvožemyje mažėja patogenų gyvybingumas. Bakterijos dėl didelio jų aktyvumo sugeba subalansuoti ir išlaikyti didesnį drėgmės kiekį dirvoje. Tai ypač aktualu esant sausiems orams, kuomet jaučiamas drėgmės trūkumas dirvoje.

BIOMAS universal nauda augalui:

  • Pagerėja dirvožemio struktūra, atstatomos natūralios jo savybės
  • Palaikomos optimalios dirvožemio fitosanitarinės savybės
  • Mažėja patogenų gyvybingumas
  • Didėja augalų atsparumas stresinėms situacijoms: šaltis, sausra, karštis ir pan. 

Sudėtis: skystas Bacillus subtilis mikroorganizmų koncentratas.

Rekomenduojama norma: laukų purškimui - 100-300 ml ha-1 arba sėklos beicavimui - 100-300 ml t-1.  Purškiant laukus rekomenduojama skiesti su 100-300 l ha-1 vandens, beicuojant tirpalo kiekis pasirenkamas atsižvelgiant į augalo rūšį.

Preparatas skirtas įvairių lauko augalų sėklos beicavimui/apvėlimui. Apveltos sėklos turėtų būti pasėtos per 3-6 mėnesius. Galima naudoti su cheminiais beicais.

Įvairių žiemkenčių augalų (kviečiai, kvietrugiai, rugiai, miežiai, rapsai) pasėliai purškiami augalų vegetacijos metu rudenį ir anksti pavasarį augalų vegetacijai atsinaujinus. Įvairūs vasarinių augalų pasėliai purškiami augalams sudygus pavasarį. 

Geriausi rezultatai naudojant Biomas universal pasiekiami, kai pasėliai minėtų preparatu nupurškiami vos augalams sudygus. Tuomet bakterijų veikimui yra ilgsnis periodas, todėl bakterijų ir augalo sinergija išnaudojama maksimaliai ir gaunamas geriausias rezultatas bei aukščiausiais derliau priedas.

Registruotas naudoti ekologiniuose ūkiuose.

Panašios prekės
BIOMAS grow BIOMAS grow
Tai bakterijų preparatas, kuriame esančios unikalios bakterijos ne tik ..
BIOMAS organic BIOMAS organic
Preparatas, skirtas paskatinti organikos (šiaudų) skaidymą ir optimizuoti m..
BIOMAS protect BIOMAS protect
Bakterijų preparatas skirtas gerinti dirvožemio fitosanitarines savybes ir ..
Naujienos
2020 m. vasara: Kaip padidinti augalininkystės verslo pelningumą?
2020 03 26
2020 m. vasara: Kaip padidinti augalininkystės verslo pelningumą?
Lietuvoje dabar turime net 1,2 mln. hektarų puikios būklės žiemkenčių pasėlių – tokios kokybės dar nesame išgavę. Vasarojaus sėjai sąlygos geros, sėklinių grūdų pakanka ir jų sėja tikrai nevėluos. Kai kurie specialistai jau dabar prognozuoja aukštus žieminių rapsų ir javų būsimus derlingumo dydžius. Tad kokios gali būti abejonės dėl aukšto augalininkystės verslo ekonominio efektyvumo 2020 metais? Pasirodo, abejonių kilti gali.
Plačiau
Bakteriniai preparatai 2020 m. augalininkystėje
2020 03 17
Bakteriniai preparatai 2020 m. augalininkystėje
Šalies žemės ūkyje per pastaruosius 5–10 metų labai išplito įvairių biologinės kilmės preparatų vartojimas, tarp jų ir bakterinės kilmės. Pats terminas „bakterija“ atsirado dar prieš 192 metus, kai Christianas Gottfriedas Ehrenbergas pamatė bei aprašė sporas formuojančias lazdelės formos bakterijas. Vėliau, XIX amžiaus pabaigoje, buvo identifikuotos ir atmosferos azotą sugebančios įsisavinti „Rhizobium“ grupės gumbelinės bakterijos bei pasiūlytas jų praktinio naudojimo būdas. Mikrobiologiniai tyrimai įsibėgėjo ir dabar jų rūšių skaičius jau matuojamas tūkstančiais.
Plačiau
2020 metų pavasaris: kokios tręšimo tendencijos vyrauja šiemet
2020 02 12
2020 metų pavasaris: kokios tręšimo tendencijos vyrauja šiemet
Šiemet stebime nestandartinę žiemą – be sniego ir su teigiama temperatūra. Pasėliai labai vešlūs, dauguma jų sodriai žalios spalvos. Matant tokią situaciją, ūkininkams kyla daug klausimų, susijusių su žieminių javų ir rapsų pasėlių dabartine būkle. 
Plačiau

Naršydami www.linasagro.lt puslapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų svetainės darbą.