Lietuviųlt
Orai
0

Ema DS

Prekės kodas: Ema DS

Tai vidutinio ankstyvumo, intensyviai besikrūmijantis, pašarinio tipo vasarinių miežių veislė. 

Tara: 500 kg

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

Augalai vidutinio aukščio, pasižymi labai aukštu atsparumu išgulimui.

2O1O-2O12 m. Lietuvos augalų veislių tyrimo skyriuose vidutinis derlingumas buvo 7,16 t/ha. Didžiausias jų derlius išaugintas 2O15 m. Pasvalio AVT skyriuje - 1O,9 t/ha. Ema DS tinkama auginti ekologinuose ūkiuose ir mažesnio našumo dirvose, nes atspari išgulimui, gerai stelbia piktžoles, intensyviai krūmijasi. Veislė atspari miltligei, vidutiniškai atspari dryžligei, rinchosporiozei ir ramularijai. 

Panašios prekės
Milford Milford
Stambių grūdų, derlinga, pašarinio tipo vasarinių miežių veislė. Sukurta &b..
Laureate Laureate
Salyklinio tipo vasarinių miežių veislė, vidutinio ankstyvumo, labai stambi..
Naujiena
KWS Fantex KWS Fantex
Salyklinio tipo, vidutinio ankstyvumo, stambių grūdų vasarinių miežių veisl..
Naujienos
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
2020 04 20
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
Šiais ūkiniais metais turėjome ne tik šilčiausią žiemą per visą Lietuvos istoriją, bet ir turime daugiausiai geros kokybės žiemkenčių pasėlių – apie 1,2 mln. ha. O svarbiausia – džiaugiamės realia galimybe anksčiausiai užbaigti vasarojaus sėją. Dar kovo viduryje prasidėjo šie lauko darbai: vasarojaus sėjai skirtų dirvų purenimas, žieminių kviečių, miežių bei kvietrugių pasėlių pavasarinis akėjimas, siekiant sumažinti drėgmės išgaravimą iš žemės. Be to, skubėjome tręšti žiemkenčius ir dirvas vasarojaus sėjai bei daugiamečius žolynus.
Plačiau
 Sėjamųjų avižų auginimas Lietuvos ūkiuose: ką būtina žinoti
2020 03 18
Sėjamųjų avižų auginimas Lietuvos ūkiuose: ką būtina žinoti
Pasak sėklininkystės ekspertų, avižos Lietuvoje niekada nebuvo dominuojančiu kultūriniu augalu. Šį vaidmenį atliko žieminiai rugiai, soros ir vasariniai miežiai, o dabar – žieminiai ir vasariniai kviečiai. Tačiau avižų pasėlių plotai visada užimdavo 4–5 vietą tarp šalyje auginamų grūdinių javų. Net ir per pastaruosius 10 metų vidutiniai avižų pasėlių plotai išsilaikė 65–75 tūkst. ha ribose. Mažiems ūkininkams avižos – itin vertingas kultūrinis augalas, o stambesni avižas augina todėl, kad jos auga ir nenašiose žemėse.
Plačiau

Naršydami www.linasagro.lt puslapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų svetainės darbą.