Extra Clean

Prekės kodas:Extra Clean
Prekė parduodama tik fiziniuose prekybos taškuose. Susisiekite su prekės vadybininku dėl prekių užsakymo
Turite klausimų?

Aprašymas

Subalansuotas, skystas purkštuvų ploviklis, kurio sudėtyje yra neutralizuojančių ir lipniųjų medžiagų. Tinka plauti purkštuvus po įvairių augalų apsaugos produktų panaudojimo.

Priemonė yra saugi, bekvapė, mažai putojanti, paprasta naudoti.

Naudojimo rekomendacija

Bendro valymo poreikis – 250 ml priemonės atskieskite 100 litrų vandens. Sulfonilurėjos (B grupės) ir kartentrazon-etilo (G grupės) herbicidų, lipnių junginių likučiams šalinti ir valyti reikia naudoti 500 ml priemonės, atskiedus su 100 litrų vandens.

Purkštuvo plovimas

  1. Baigę purkšti, išleiskite visą talpoje likusį skystį iš žarnų, vamzdžio ir pačios talpos. Bet kokius nešvarumų likučius ant purškimo įrangos išorės plaukite šviežiai paruoštu priemonės Extra Clean ir vandens tirpalu (50 ml priemonės 10 litrų vandens).
  2. Gerai išplaukite visą talpos vidų švariu vandeniu, kad neliktų jokių likučių ir išleiskite bent 1/10 talpos tūrio per žarnas ir vamzdį. Iš talpos išleiskite visą skystį.
  3. Pripildykite pusę talpos paruoštu vandens ir priemonės Extra Clean mišiniu (pasirinktu santykiu). Įjunkite maišytuvą ir trumpam paleiskite skystį bėgti per žarnas ir vamzdį tol, kol jis pradės purkšti per visus antgalius. Tuomet pripildykite visą talpą ir palikite 15 minučių veikti kartu su įjungtu maišytuvu. Dar kartą išleiskite skystį per žarnas ir išpurkškite visą skystį per vamzdį, kad talpa liktų tuščia.

-          Pastaba: jeigu talpos negalima visiškai ištuštinti, prieš atlikdami 4-ame punkte aprašytus veiksmus, pakartokite 3-o žingsnio veiksmus.

-          Kai purkštuvai yra labai dideli ir su vidiniais purkštukais, nebūtina pripildyti visą talpą. Leiskite valymo priemonei ant lalpos vidinių paviršių veikti nuo 15 iki 30 minučių su įjungtu maišytuvu ir veikiančiais purkštukais.

-          Kai reikia išvalyti ypač lipnius derinius, palikite priemonę veikti 24 valandas, taip likučius galėsite šalinti dar veiksmingiau. Jei manote, kad tiek žarnos, tiek purškikliai yra labai užteršti, galite palikti valymo tirpalą veikti iki 48 valandų. Pakeiskite senas ir sugedusias žarnas.

  1. Antgalius, tinklelius ir filtrus reikia valyti šviežiai paruoštu Extra Clean ploviklio ir vandens (50 ml priemonės 10 litrų vandens) mišiniu.
  2. Išskalaukite talpą švariu vendeniu ir paleiskite vadnenį per žarnas ir vamzdį. Visiškai ištuštinkite talpą.
  3. Po skalavimo talpoje likusį skystį išpurkškite ant pasėlių, ant kurių galima jį naudoti.
Panašios prekės
Sluxx Sluxx
Labai efektyvus moliuskocidas, naudojamas lauko pasėlių, uogynų, lauko ir u..
GO-pH GO-pH
Parūgštintojas, tirpalas, turintis fosforo rūgšties, azoto trąšų ir alkohol..
Ironmax Pro Ironmax Pro
Ironmax Pro – moliuskocidas, skirtas apsaugoti javus, pupas, žirnius,..
Naujienos
Įspėjama apie plintantį naują kenkėją
2020 06 05
Įspėjama apie plintantį naują kenkėją
LAMMC LŽI mokslininkų parengtame straipsnyje rašoma apie naujų kenkėjų plitimą Lietuvos pasėliuose. Daugybę įrodančių studijų galima rasti apie kenkėjų judėjimą iš pietinių regionų link šiaurinių ir puikią jų adaptaciją. Aktyvūs prekybiniai ryšiai tarp įvairių šalių taip pat prisideda prie kenkėjų judėjimo iš vienų regionų į kitus. Didelė konkurencija grūdų rinkose jų eksportuotojus verčia ieškoti naujų partnerių įvairiose pasaulio šalyse, taikytis su grūdus superkančiose šalyse galiojančiais reikalavimais, kurie nebūtinai sutampa su Europoje taikomais ir gali būti gana specifiniai. Vienas iš į kai kurias šalis eksportuojamiems grūdams keliamų reikalavimų – juose neturi būti vėžliablakių (Eurygaster).
Plačiau
Pasėlių būklės apžvalga ir artimiausios REKOMENDACIJOS
2020 05 22
Pasėlių būklės apžvalga ir artimiausios REKOMENDACIJOS
Labūnava, Kėdainių r. 2020 m. gegužės 20 d. Praėję lietūs labai teigiamai paveikė visų rūšių pasėlius. Šiemet pasėlių būklė yra nepalyginamai geresnė nei praėjusiais 2019 metais.
Plačiau
Vasarinių miglinių javų augimo ir vystymosi ypatumai 2020 m. gegužę
2020 05 13
Vasarinių miglinių javų augimo ir vystymosi ypatumai 2020 m. gegužę
2020 metų pavasaris buvo vienas ankstyviausių šalies istorijoje. Tai atspindėjo ir vasario pabaigoje prasidėjusi žiemkenčių pasėlių pavasarinė vegetacija. Pietinėje Lietuvoje buvo ūkių, kurie jau kovo mėnesį užbaigė sėti vasarinius miglinius javus. Vis tik didesnė ūkininkų dalis buvo atsargesnė ir sėjos kovo mėnesį atsisakė. Kurie buvo teisūs, parodys javapjūtės rezultatai. O šįkart aptarsime dabartinę vasarinių miglinių javų pasėlių būklę ir jų vystymosi prognozes iki gegužės pabaigos.
Plačiau
Žieminių javų pasėlių priežiūros darbai 2020 m. gegužės mėnesį
2020 05 12
Žieminių javų pasėlių priežiūros darbai 2020 m. gegužės mėnesį
Lietuvoje augančių žieminių javų pasėlių būklė šių metų gegužės pradžioje yra geresnė, palyginti su pernai metų geguže. Žiemos metu buvo galima stebėti, kaip pamažu vyksta augalų vystymosi procesas, o pavasarį jis smarkiai suintensyvėjo. Pasėlių priežiūros darbai šiuo metu atitinka klasikinius agronominius reikalavimus, o tai, kokius tręšimo bei purškimo darbus reikia atlikti ir kokias priemones tam pasirinkti, priklauso nuo pasėlių rūšies bei būklės.
Plačiau
„Skalauk teisingai“ – internetinė svetainė apie tinkamą augalų apsaugos produktų pakuočių skalavimą
2020 03 30
„Skalauk teisingai“ – internetinė svetainė apie tinkamą augalų apsaugos produktų pakuočių skalavimą
Beprasidedant pavasario darbams laukuose, siekdama skatinti ūkininkus tinkamai skalauti augalų apsaugos produktų pakuotes, Lietuvos augalų apsaugos asociacija (toliau – LAAA) parengė gerosios praktikos internetinę svetainę, skirtą ūkininkams ir visiems besidomintiems augalų apsaugos produktų pakuočių tvarkymu www.skalaukteisingai.lt.
Plačiau
Susisiekite su mumis

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką