MINER

Prekės kodas:KSED_1017_LTU
Prekė parduodama tik fiziniuose prekybos taškuose. Susisiekite su prekės vadybininku dėl prekių užsakymo

Kontaktai:

Vilmantas Petrauskas

Daugiau informacijos apie produktą
Tel.: 8 698 188 72
El.p.: [email protected]


Turite klausimų?

Aprašymas

Sėjos laikas: nuo liepos pradžios iki rugpjūčio pabaigos.

Sėklos norma: 6-8 kg/ha

Sėjos gylis:  2–3 cm

Paskirtis: tinkami auginti kaip posėlinis augalas

Valgomieji (šakniniai) ridikai pasižymi greitu šaknies augimu. Išaugina 2–5 cm skersmens šaknį, kuri gali įsiskverbti į dirvą net iki 70 cm. Agresyviai augančios šaknys skverbiasi gilyn suardydamos arimo padą, mažina dirvos suslėgimą, giliai supurena dirvožemį pagerindami jo struktūrą, papildo dirvą dideliu organinių medžiagų kiekiu. Žiemą dirvinių ridikų šaknys sušąla, palikdamos dirvoje skyles, dėl to gerėja dirvos oro laidumas, vandens rėžimas. Ridikai ilgomis šaknimis pasiekia giliai dirvoje esančias maisto medžiagas, neleidžia joms išsiplauti į gilesnius sluoksnius, jas sukaupia ir per žiemą išlaiko pavasarį auginamiems augalams. Nušalus ridikams gausi lapija, uždengia dirvos paviršių, taip stelbiamos piktžolės, mažinama dirvožemio erozija. Moksliniais tyrimais yra nustatyta, kad valgomieji (šakniniai) ridikai yra atsparūs šaknų gumbui. Todėl šių ridikų genai yra naudojami siekiant išvesti šaknų gumbui atsparias rapsų veisles.

 

Naujienos
 Ieškote kokybiškų vejų sėklų ir sodo-daržo prekių?
2024 02 19
Ieškote kokybiškų vejų sėklų ir sodo-daržo prekių?
Užsukite į AB „Linas Agro“ parduotuvę Vilniuje, Kirtimų g. 2! Čia rasite platų prekių asortimentą, kuris padės Jums sukurti ir puoselėti nuostabų sodą, daržą ar veją.
Plačiau
Planuojantiems iš anksto – „Dotnuva Seeds“ pašarinių žolių mišiniams AKCIJA!
2024 02 05
Planuojantiems iš anksto – „Dotnuva Seeds“ pašarinių žolių mišiniams AKCIJA!
Planuojantiems iš anksto – „Dotnuva Seeds“ pašarinių žolių mišiniams AKCIJA! Užsisakykite nuo vasario 5 d. iki kovo 8 d. ir gaukite 10% žolėms, o kukurūzų sėkloms - 3% nuolaidas!
Plačiau
Augalinės bei gyvūninės kilmės trąšos - priemonė užkeisti dalį mineralinių trąšų šiuolaikiniame ūkyje
2022 07 15
Augalinės bei gyvūninės kilmės trąšos - priemonė užkeisti dalį mineralinių trąšų šiuolaikiniame ūkyje
Norint sumažinti ŠESD emisiją agrotechnologijose bei siekti tvaraus ūkininkavimo pagrindo, kad galėtume ūkiuose subalansuotai tręšti yra privalu išmanyti ne tik augalų fiziologiją, dirvos mikrobiologiją, agrotechnologijos sudedamųjų dalių privalumus ir trūkumus, bet ir pačias naujausias žemės ūkio technikos galimybes, jų rentabilų išnaudojimą ūkiuose.
Plačiau
Vasarojaus sėja: kada sertifikuotos sėklos atneša pelno?
2021 04 15
Vasarojaus sėja: kada sertifikuotos sėklos atneša pelno?
Sėjos laikas. Lietuvoje prasidėjo vasarojaus sėja. Balandį sėjami visų rūšių (migliniai ir pupiniai) vasariniai javai, cukriniai runkeliai, vasariniai rapsai, kukurūzai bei įvairios žolės, sodinamos bulvės. Lengvesnėse dirvose vasarojaus sėja prasidėjo dar kovo pabaigoje, kai vidutinė oro temperatūra pakilo iki 8-140C. Ilgalaikės orų prognozės rodo, kad visą balandį dienomis vyraus nuosaikiai šilti (8-15 0C), o naktimis vėsūs orai. Bus ir kritulių, ir šalnų, stipresnės sausros nelaukiama. Teoriškai tokie orai yra tinkamiausi vasarojaus sėjai.
Plačiau
Susisiekite su mumis

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką