N-ERGY

Prekės kodas:
Prekė parduodama tik fiziniuose prekybos taškuose. Susisiekite su prekės vadybininku dėl prekių užsakymo
Turite klausimų?

Aprašymas

Gamintojas: AGRONUTRITION, Prancūzija

Amino rūgščių ir jūros dumblių ekstrakto tirpalas apsaugantis augalus nuo neigiamo pesticidų ir aplinkos veiksnių poveikio

Aukštos koncentracijos skystos azoto (S), kalio (K) trąšos su specializuotomis augalo stresą mažinančiomis amino rūgštimis ir jūros dumblių ekstraktu, skirtos augalų stresui mažinti tręšiant per lapus kartu su purškiamais herbicidais ar kitais pesticidais. Taip pat siekiant sumažinti augalų patiriamą stresą dėl nepalankių aplinkos veiksnių.

APIBŪDINIMAS

N-ERGY sudėtyje yra unikalus 5 amino rūgščių kompleksas pagerinantis augalų medžiagų apykaitos aktyvumą. Pagerina šaknų augimą, padidina augalų osmosinį slėgį, sumažina augalų stresą ir suaktyvina azoto apykaitos procesą, bei fotosintezės intensyvumą. Jūros dumblių ekstraktas suaktyvina kiekvienos amino rūgščių efektyvumą, taip dar labiau paskatindamas augalų šaknų ir antžeminės dalies augimą, maisto medžiagų apykaitą, fotosintezę, atsparumą stresui dėl naudojamų pesticidų ar nepalankių aplinkos veiksnių (drėgmės trūkumo). N-ERGY naudojant su herbicidais išvengiama bet kokio, net trumpalaikio neigiamo poveikio augalams, kartu apsaugoma ir nuo neigiamo aplinkos veiksnių poveikio.

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS

  • Didžiausia koncentracija – 1,0 %.
  • Rapsai: 2 kartai, pradedant pukšti nuo 2–3 lapų iki skrotelės tarpsnio (BBCH 12-19), antrą kartą purškiama nuo stiebo ilgėjimo iki žalio butono tarpsnio (BBCH 31-53), norma – 1 l/ha.
  • Javai, kiti augalai: 3 kartai, pirmą kartą nuo sudygimo iki krūmijimosi pabaigos (BBCH 0-29), antra kartą nuo pirmojo iki antrojo bamblio tarpsnio (BBCH 30-32), trečią kartą nuo vėliavinio lapo išsikleidimo iki žydėjimo (BBCH 39-61), norma – 1 l/ha.
  • Žirniai, pupos: 1–2 purškimai nuo 5–6 lapų tarpsnio iki žydėjimo pradžios, norma – 1 l/ha.
  • Kukurūzai: 1–2 kartai, 4–6 lapų tarpsnyje ir 8–12 lapų tarpsnyje, norma – 1 l/ha.
  • Cukriniai runkeliai: tręšiama viso ciklo metu nuo 6 lapų tarpsnio (BBCH 16) su kiekvienu purškimu augalų apsaugos produktais ar trąšomis, norma – 1 l/ha.
  • Bulvės: 3–4 purškimai ciklo laikotarpiu pradėjus didėti gumbams (BBCH 45), norma – 1 l/ha.
  • Galima maišyti su daugeliu augalų apsaugos produktų (prieš maišymą rekomenduojama pabandyti nedideliame vandens kiekyje)
Panašios prekės
PROTIFERT Zinc PROTIFERT Zinc
Natūralios organinės mikroelemento cinko trąšos, kurių pagrindą sudaro amin..
PROTIFERT Manganese PROTIFERT Manganese
Natūralios organinės mikroelemento mangano trąšos, kurių pagrindą sudaro am..
ZM-GROW ZM-GROW
Mangano, cinko ir sieros mikroelementų mišinys. Apsaugo augalus nuo mikroel..
EKO Boron EKO Boron
Skystos vienanarės mikroelemento boro trąšos, skirtos augalų profilaktiniam..
Sodui, daržui
N
Microfert Microfert
Natūralios organinės trąšos ir biostimuliantas, kurio pagrindą sudaro amino..
NATURAMIN Plus NATURAMIN Plus
Koncentruotas tirpalas..
Naujienos
Ekologiški pasėliai taip pat gali būti derlingi
2021 05 20
Ekologiški pasėliai taip pat gali būti derlingi
Dirvožemio gerinimas organinės trąšomis. Dirvožemio gerinimas mikroorganizmais bei augalų augimo skatinimas. Intensyvi fotosintezė – gausus derlius.  
Plačiau
Tarptautinė konferencija „Ekologinio ūkininkavimo šiandiena ir perspektyvos“.
2021 02 17
Tarptautinė konferencija „Ekologinio ūkininkavimo šiandiena ir perspektyvos“.
Vasario 26 d. AB „Linas Agro“ ir UAB „Dotnuva Baltic“ organizuoja tarptautinę konferenciją „Ekologinio ūkininkavimo šiandiena ir perspektyvos“. Į konferenciją kviečiame registruotis nuorodoje: https://linas-agro.eu
Plačiau
Tręšimo praktika Lietuvos ūkiuose 2016–2020 metais: kaip pasiekėme puikių rezultatų?
2020 12 08
Tręšimo praktika Lietuvos ūkiuose 2016–2020 metais: kaip pasiekėme puikių rezultatų?
Paskutinis penkmetis augalininkystės versle buvo bene derlingiausias per visą Nepriklausomybės atkūrimo laikotarpį. Nepaisant perteklinio kritulių kiekio 2016–2017 metais ir vėliau sekusio drėgmės deficito bei gamtos kataklizmų, šio laikotarpio pasiekimai žemės ūkyje ir augalininkystėje įspūdingi. Vidutinis metinis visų grūdų derlius per dešimtmetį padidėjo beveik dvigubai. Ypač geras produktyvumas augalininkystėje pasiektas šiemet. Todėl norime su jumis aptarti auginimo technologijų pokyčius, kurie padėjo pasiekti šiuos rezultatus.
Plačiau
Kada ir kaip tręšti bundančius augalus: vaismedžių, uogakrūmių, šiltnamio ir daržo augalų maitinimas
2020 05 07
Kada ir kaip tręšti bundančius augalus: vaismedžių, uogakrūmių, šiltnamio ir daržo augalų maitinimas
Žinoma, kad norinti iš augalo paimti derlių, jam reikia duoti ir pakankamai maistinių medžiagų, nes niekas iš niekur neatsiranda. Kalbant paprasčiau – būtina tręšti. Tačiau taip pat negalima persistengti ir supainioti laikotarpių, nes, pavyzdžiui, rudenį didelis azotinių trąšų, kurios skatina augimą, kiekis vaismedžiui ar kitam daugiamečiui augalui gali būti pražūtingas, rašoma pranešime. „Kai po žiemos atsinaujina augalo vegetacija, jam reikia didelio kiekio fosforo, kuris būtinas, kad geriau vystytųsi šaknų sistema, augtų šakniaplaukiai ir augalas greičiau įsitvirtintų, nes geriau įsisavina maisto medžiagas ir vandenį. Ši taisyklė liečia sodą – vaiskrūmius, vaismedžius ir kitus daugiamečius augalus. Netgi veją. 
Plačiau
Žieminių kviečių pasėlių priežiūra 2020 m. balandžio mėnesį
2020 04 09
Žieminių kviečių pasėlių priežiūra 2020 m. balandžio mėnesį
Lietuvoje itin neįprastas reiškinys, kad žieminių javų, taip pat ir žieminių kviečių, pavasarinė vegetacija prasidėtų kovo mėnesio viduryje. Nors jų pasėliai rudens metu ne tik tolygiai sudygo, bet ir suspėjo gausiai išsikrūmyti (4-5 šalutiniai ūgliai), tačiau nebuvo periodo, kuriuo vyktų užsigrūdinimas žiemai. Pasėliai žaliavo visu žiemos laikotarpiu, lapai buvo išsaugoję turgorinę būseną, tačiau krūmijimosi ir vystymosi procesai buvo sustoję. Šių metų pavasario kviečių augalų vegetacijos atsinaujinimo pradžioje nustatėme, jog fotosintezės proceso metu sausųjų medžiagų sintezė aiškiai viršijo augalų sąnaudas, kvėpavimo, fotosintezės ir šaknų renovacijos poreikius.
Plačiau
Susisiekite su mumis

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką