Orai

Priaxor Power Pack

Prekės kodas: Priaxor Power Pack

Fungicidų Priaxor ir Curbatur®3 pakuotė. Abu fungicidai naudojami mišinyje, kuris pasižymi apsauginiu ir gydomuoju veikimu.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

Priaxor Power Pack pakuotė sudaryta iš dviejų fungicidų: Priaxor ir Curbatur®3. Abu fungicidai naudojami mišinyje. Šis mišinys pasižymi apsauginiu ir gydomuoju veikimu, naudojamas nuo žieminių ir vasarinių kviečių, žieminių ir vasarinių miežių, žieminių ir vasarinių kvietrugių, rugių ligų.

Priaxor Power Pack pakuotė skirta 10–12 ha plotui nupurkšti. Trijų veikliųjų medžiagų mišinys užtikrina labai platų veikimo spektrą.

Veikliosios medžiagos. 

  • Priaxor®:      fluksapiroksadas 75 g/l, piraklostrobinas 150 g/l; 
  • Curbatur®3: protiokonazolas 250 g/l.

Pavidalas. Koncentruota emulsija. 

Registruotos normos ir naudojimo laikas:

Augalai Ligos Norma l/ha Naudojimas
Vasariniai ir žieminiai kviečiai Lapų septoriozė, lapų ir varpų septoriozė, kviečių dryžligė, geltonosios rūdys, rudosios rūdys stiebalūžė, miltligė, varpų fuzariozė. Pakuotė 10–12 ha plotui arba Priaxor 0,4–0,5 l/ha Curbatur®3 0,4–0,5 l/ha Pasėliai sezono metu purškiami profilaktiškai arba pasirodžius pirmiesiems ligų požymiams, nuo bamblėjimo pradžios iki žydėjimo pabaigos (BBCH 30–69).
Vasariniai ir žieminiai miežiai Rinchosporiozė, dryžligės, smulkiosios rūdys, stiebalūžė, miltligė, ramularija, varpų fuzariozė.  Pakuotė 10–12 ha plotui arba Priaxor 0,4–0,5 l/ha Curbatur®3 0,4–0,5 l/ha Pasėliai sezono metu purškiami profilaktiškai arba pasirodžius pirmiesiems ligų požymiams, nuo bamblėjimo pradžios iki žydėjimo pabaigos (BBCH 30–69).
Vasariniai ir žieminiai kvietrugiai Lapų septoriozė, varpų septoriozė, geltonosios rūdys, stiebalūžė, miltligė, rudosios rūdys, rinchosporiozė, varpų fuzariozė. Pakuotė 10–12 ha plotui arba Priaxor 0,4–0,5 l/ha Curbatur®3 0,4–0,5 l/ha Pasėliai sezono metu purškiami profilaktiškai arba pasirodžius pirmiesiems ligų požymiams, nuo bamblėjimo pradžios iki žydėjimo pabaigos (BBCH 30–69)
Rugiai Rinchosporiozė rudosios rūdys, miltligė, stiebalūžė. Pakuotė 10–12 ha plotui arba Priaxor 0,4–0,5 l/ha Curbatur®3 0,4–0,5 l/ha Pasėliai sezono metu purškiami profilaktiškai arba pasirodžius pirmiesiems ligų požymiams, nuo bamblėjimo pradžios iki žydėjimo pabaigos (BBCH 30–69).


Vikimo būdas. Priaxor pasižymi labai plačiu veikimo spektru prieš pagrindines javų ligas ir išskirtinai geru gydomuoju veikimu bei ilgalaike apsauga.

Priaxor sudarytas iš dviejų veikliųjų medžiagų – piraklostrobino ir fluksapiroksado. Abiejų veikliųjų medžiagų yra labai didelė koncentracija litre, todėl pilnoje normoje Priaxor yra beveik du fungicidai.

Veiklioji medžiaga piraklostrobinas yra apsauginis fungicidas, turintis ir gydomųjų savybių nuo rūdžių, kviečių dryžligės, tinkliškosios dryžligės ir rinchosporiozės. Jis Fungicidas 150 yra lokaliai sisteminis ir translaminarinis arba dalinai sisteminis. Piraklostrobino fiziologinis poveikis, kuris dar vadinamas AgCelence efektu, padeda augalui geriau įsisavinti dirvoje esantį azotą. Augalai, nupurkšti su piraklostrobinu tampa atsparesni abiotiniam stresui, tokiam kaip sausra, kaitra ar saulės radiacija. Augalų lapai ilgiau išlieka žalesni, lėtėja senėjimo procesas, ir dėl to didėja derlius bei gerėja grūdų kokybė.

Fluksapiroksadas yra plataus spektro, apsauginį ir gydomąjį veikimą turintis fungicidas, labai efektyvus nuo lapų septoriozės, lapų ir varpų septoriozės, rūdžių, miežių dryžligių, rinchosporiozės, kviečių dryžligės, ramularijos, miltligės, stiebalūžės. Skirtingai nuo kitų SDHI chemininės grupės, fluksapiroksadas yra sisteminis fungicidas, kuris patekęs į augalą, juda akropetaliai (iš apačios į viršų), taip pat pernešamas į naujai išaugusius lapus.

Priaxor sumažina vandens garavimą iš augalo lapų. Pakankamos vandens atsargos itin svarbios grūdų užsipildymui bei geresniam derliui gauti.

Unikali produkto forma užtikrina labai gerą atsparumą lietui.

Curbatur®3 sudėtyje esanti veiklioji medžiaga protiokonozolas priklauso triazolų grupei. Curbatur®3 yra ilgo veikimo, sisteminis fungicidas, pasižymintis apsauginiu ir gydomuoju veikimu. Jis efektyviai naikina daugumą javų ligų sukėlėjų, ardydamas patogenų ergosterolių biosintezę. Jis efektyviai apsaugo nuo tokių javų ligų: kviečių dryžligės, stiebalūžės, lapų ir varpų septoriozės, tinkliškosios dryžligės, varpų fuzariozės, miltligės, rinchosporiozės.

Curbatur®3 sustiprina fungicido Priaxor veikimą nuo stiebalūžės, kviečių dryžligės ir kitų ligų.

Laikotarpis po paskutinio purškimo iki derliaus nuėmimo: 35 dienos.

Maišymas. Priaxor ir Curbatur®3 galima maišyti su herbicidais Arrat ir Biathlon 4D, augimo reguliatoriais Medax Top, Medax Max, Terpal (Terpal į mišinius pilamas paskutinis), insekticidu Fastac 50, įvairiais fungicidais, taip pat su kokybiškomis mikroelementinėmis trąšomis.

Vandens kiekis: 150–300 l/ha.

Laikotarpis be lietaus 1 val.

Panašios prekės
Orius Orius
Sisteminis fungicidas žieminių ir vasarinių kviečių, žieminių ir vasarinių ..
Leander Leander
Sisteminis fungicidas, skirtas žieminių ir vasarinių kviečių bei žieminių i..
Maredo Maredo
Efektyvus sisteminis fungicidas, pasižymintis ilgalaikiu apsauginiu ir gydo..
Juventus Juventus
Sisteminis fungicidas saugoti nuo grybinių ligų ir žieminių rapsų augimo re..
Signum Signum
Sisteminio poveikio fungicidas, skirtas kopūstų, morkų, porų, salotų, žirni..
Librax Librax
Sisteminis fungicidas su apsauginiu ir gydomuoju veikimu, apsaugai nuo..
Cantus Gold Cantus Gold
Sisteminio veikimo fungicidas apsaugai nuo baltojo (sklerotinio) puvinio, j..
Globaztar 250 SC Globaztar 250 SC
Plataus veikimo spektro fungicidas, naudojamas žieminių ir vasarinių kvieči..
Priaxor Priaxor
Sisteminis fungicidas, pasižymintis apsauginiu ir gydomuoju veikimu...

Naršydami www.linasagro.lt puslapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų svetainės darbą.