Lietuviųlt
Orai
0

Wicki

Prekės kodas: Wicki

Maistinio tipo, labai derlinga, akuotuota veislė.

Tara: 500 kg

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

Veislė sukurta Vokietijoje, „Secobra Saatzucht“ sėklininkystės įmonėje. Lietuvoje registruota 2015 m. Šios veislės grūdai yra maistinio tipo ir atitinka Extra - I kokybės klasės reikalavimus. Veislė vidutinio ankstyvumo. Augalai vidutinio aukščio, labai atsparųs išgulimui.

Akuotuota veislė. 2O13-2O14 tyrimų metų vidutiniais duomenimis AVT skyriuose derlingumas siekė 1O6 proc. lyginant su standartu. Didžiausias derlingumas buvo gautas 2014 m. Kauno AVT skyriuje - 9,74 t/ha arba 111 proc. lyginant su standartu. 2O15 m. derlingumas lyginant su standartu Kauno AVTS buvo 1O6,4 proc. o Estijoje - 1O4 proc. 1OOO grūdų vidutinė masė – 44,5 g. Šios veislės atsparumas išgulimui įvertintas maksimaliai 9 balais. Vegetacijos periodo vidutinė trukmė – 87 dienos. Veislė atspari varpų fuzariozei, kviečių dryžligei ir miltligei. 

Panašios prekės
KWS Collada KWS Collada
Tai ankstyva, labai derlinga, stambių grūdų ir aukštų kokybinių parametrų v..
Quintus Quintus
Labai derlinga, akuotuota, nereikli augimo sąlygoms veislė. Tara: 5..
Naujiena
Flippen Flippen
Maistinio tipo vasarinių kviečių veislė. Labai derlinga, grūdai ati..
Naujienos
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
2020 04 20
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
Šiais ūkiniais metais turėjome ne tik šilčiausią žiemą per visą Lietuvos istoriją, bet ir turime daugiausiai geros kokybės žiemkenčių pasėlių – apie 1,2 mln. ha. O svarbiausia – džiaugiamės realia galimybe anksčiausiai užbaigti vasarojaus sėją. Dar kovo viduryje prasidėjo šie lauko darbai: vasarojaus sėjai skirtų dirvų purenimas, žieminių kviečių, miežių bei kvietrugių pasėlių pavasarinis akėjimas, siekiant sumažinti drėgmės išgaravimą iš žemės. Be to, skubėjome tręšti žiemkenčius ir dirvas vasarojaus sėjai bei daugiamečius žolynus.
Plačiau
 Sėjamųjų avižų auginimas Lietuvos ūkiuose: ką būtina žinoti
2020 03 18
Sėjamųjų avižų auginimas Lietuvos ūkiuose: ką būtina žinoti
Pasak sėklininkystės ekspertų, avižos Lietuvoje niekada nebuvo dominuojančiu kultūriniu augalu. Šį vaidmenį atliko žieminiai rugiai, soros ir vasariniai miežiai, o dabar – žieminiai ir vasariniai kviečiai. Tačiau avižų pasėlių plotai visada užimdavo 4–5 vietą tarp šalyje auginamų grūdinių javų. Net ir per pastaruosius 10 metų vidutiniai avižų pasėlių plotai išsilaikė 65–75 tūkst. ha ribose. Mažiems ūkininkams avižos – itin vertingas kultūrinis augalas, o stambesni avižas augina todėl, kad jos auga ir nenašiose žemėse.
Plačiau

Naršydami www.linasagro.lt puslapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų svetainės darbą.