Lietuviųlt
Orai
Microfert

Microfert

Prekės kodas: Microfert

Natūralios organinės trąšos ir biostimuliantas, kurio pagrindą sudaro aminorūgštys ir peptidai bei visi augalams reikalingi mikroelementai.

Tara: 20 l

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

Natūralios organinės trąšos ir biostimuliantas, kurio pagrindą sudaro aminorūgštys ir peptidai bei visi augalams reikalingi mikroelementai.

SUDĖTIS (% tirpale) IR SAVYBĖS

Sausoji medžiaga

Organinė medžiaga

Bendrasis azotas (N)

Organinis azotas (N)

 

 

Bendrosios aminorūgštys

Laisvosios aminorūgštys

Organinė anglis (C)

55

44

7,4

7,0

 

 

44

18

22

Geležis

Manganas

Boras

Cinkas

Kobaltas

Molibdenas

Tirpumas vandenyje (20°C)

Tankis (esant 20°C)

10% tirpalo pH

0,2

0,1

0,05

0,01

0,01

0,005

Visiškas

1,27 g/l

6,0-7,0

·         Naudingos visiems augalams

·         Didina derlingumą

·         Ankstina ir suvienodina brandą

·         Gerina vaisių mezgimą

·         Sudėtyje esančių mikroelementų derinys padeda gydyti ir apsaugoti augalus nuo bet kokios rūšies chlorozės

·         Augalai tampa atsparesni ir lengviau išgyvena nepalankiomis sąlygomis (sausra, dirvožemio druskingumas, šaltis, šerkšnas, kruša ir pan.)

·         Pristabdo ir padeda gydyti virusines ir grybelines ligas

Registruotos normos ir naudojimo laikas:

1. Javai - 300-500 ml/100 l vandens. Vegetacijai atsinaujinant, krūmijimosi metu, prieš žydėjimą, maišant su augalų apsaugos produktais.

2. Rapsai - 300-500 ml/100 l vandens. Vegetacijai atsinaujinant, butonų formavimosi metu (rozetės tarpsnis), prieš žydėjimą, maišant su augalų apsaugos produktais.

3. Sodinukai - 200-400 ml/100 l vandens. 2-4 tręšimai kas 10-15 dienų, pradedant nuo tada, kai augalas atsigauna po persodinimo.

4. Vaismedžiai (sėklavaisiai ir kaulavaisiai) - 300-500 ml/100 l vandens. Prieš žydėjimą, žiedlapių kritimo, vaisių mezgimo ir vaisių formavimosi metu.

MICROFERT – tai skystos trąšos, ekologiškai gaminamos tik iš natūralios kilmės aminorūgščių ir peptidų. Šios natūralios trąšos aprūpina augalus reikalingomis aminorūgštimis ir peptidais, išsaugodami biologinę energiją, reikalingą jų sintezei augale, pasižymi visišku tirpumu vandenyje, greita absorbcija ir sisteminiu patekimu per antžemines augalo dalis.

Dėl lengvos ir greitos metabolizacijos MICROFERT atlieka biologiškai naudingą funkciją, aprūpindamos augalus organiniu azotu ir organine anglimi, reikalingais baltymų ir angliavandenių sintezei.

Dėl aminorūgščių ir peptidų derinio MICROFERT yra stiprus bet kokių augalų biostimuliatorius, gerinantis svarbiausių fermentų aktyvumą ir subalansuojantis hormonų pusiausvyrą, padedantis ištverti abiotinius (sausra, kruša, šaltis) ir biotinius (virusai, grybelis) veiksnius.

Trąšų sudėtyje esančios aminorūgštys ir peptidai turi stiprų chelatinimo poveikį MICROFERT sudėtyje esantiems mikroelementams. Kadangi šiuos kompleksus puikiai įsisavina ir lapai ir šaknys, pagerėja jų translokacija augalo organuose, o tai padeda užkirsti kelią chlorozės plitimui.

MICROFERT naudojamos pagrindiniais fiziologiniais augalo laikotarpiais (vegetatyvinis atsinaujinimas, žiedų formavimasis ir pumpurų diferenciacija, vaisių mezgimas, vaisių (šakniagumbių ar varpų) formavimasis.

Panašios prekės
Fertiplius MgB Fertiplius MgB
Natūralios organinės magnio, boro ir kitų mikroelementų trąšos, skirtos rap..
PROTIFERT Zinc PROTIFERT Zinc
Natūralios organinės mikroelemento cinko trąšos, kurių pagrindą sudaro amin..
PROTIFERT Manganese PROTIFERT Manganese
Natūralios organinės mikroelemento mangano trąšos, kurių pagrindą sudaro am..
Naujienos
2020 m. vasara: Kaip padidinti augalininkystės verslo pelningumą?
2020 03 26
2020 m. vasara: Kaip padidinti augalininkystės verslo pelningumą?
Lietuvoje dabar turime net 1,2 mln. hektarų puikios būklės žiemkenčių pasėlių – tokios kokybės dar nesame išgavę. Vasarojaus sėjai sąlygos geros, sėklinių grūdų pakanka ir jų sėja tikrai nevėluos. Kai kurie specialistai jau dabar prognozuoja aukštus žieminių rapsų ir javų būsimus derlingumo dydžius. Tad kokios gali būti abejonės dėl aukšto augalininkystės verslo ekonominio efektyvumo 2020 metais? Pasirodo, abejonių kilti gali.
Plačiau
2020 metų pavasaris: kokios tręšimo tendencijos vyrauja šiemet
2020 02 12
2020 metų pavasaris: kokios tręšimo tendencijos vyrauja šiemet
Šiemet stebime nestandartinę žiemą – be sniego ir su teigiama temperatūra. Pasėliai labai vešlūs, dauguma jų sodriai žalios spalvos. Matant tokią situaciją, ūkininkams kyla daug klausimų, susijusių su žieminių javų ir rapsų pasėlių dabartine būkle. 
Plačiau

Naršydami www.linasagro.lt puslapyje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų svetainės darbą.