Kinto Plus

Prekės kodas:
Prekė parduodama tik fiziniuose prekybos taškuose. Susisiekite su prekės vadybininku dėl prekių užsakymo
Turite klausimų?

Aprašymas

Sisteminio ir kontaktinio veikimo beicas skirtas žieminių ir vasarinių kviečių, Spelta kviečių, žieminių ir vasarinių kvietrugių, žieminių ir vasarinių miežių, žieminių rugių sėklų beicavimui.

Veikliosios medžiagos: fluksapiroksadas 33,3 g/l (3 % ) tritikonazolas 33,3 g/l (3 %) fludioksonilas 33,3 g/l (3 %)
Cheminės grupės: imidazolų, triazolų ir fenilpirolų

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS

Veikimo būdas
Kinto Plus – fungicidinis beicas, skirtas žieminių ir vasarinių kviečių, Spelta kviečių, žieminių ir vasarinių kvietrugių, žieminių ir vasarinių miežių, žieminių rugių sėklos apdorojimui. Kinto Plus saugo javus nuo per sėklą ir per dirvą plintančių ligų sukėlėjų.

Fluksapiroksadas priklauso pirazolo karboksamidų fungicidų klasei ir veikia kaip sukcinato dehidrogenazės inhibitorius (SDHI fungicidai). Fluksapiroksadas stabdo grybinių ligų vystymąsi, neleisdamas gamintis energijai ir taip pat stabdydamas kitų svarbiausių ląstelės dalių cheminę sintezę.
Tritikonazolas priklauso triazolų klasės fungicidams ir veikia suardydamas sterolių sintezę, apibūdinamas, kaip demetilinimo inhibitorius (DMI fungicidai). Tai sisteminio veikimo fungicidas, greitai patenkantis per šaknis į daigą ir pernešamas į augimo kūgelį.
Fludioksonilas priklauso fenilpirolų fungicidų klasei (PP fungicidai). Fludioksonilas yra ilgo kontaktinio veikimo fungicidinė veiklioji medžiaga, dalinai prasiskverbianti ir į sėklos vidų, bei į dygstančio daigo koleoptilę. Jis slopina patogeninių sporų sudygimą.
Visos trys veikliosios medžiagos papildo viena kitą ir pagerina viena kitos veiksmingumą nuo daugelio su sėkla ir per dirvą plintančių ligų. Kinto Plus yra veiksmingas nuo kietųjų kūlių kviečiuose ir kvietrugiuose, stiebinių kūlių rugiuose, dulkančių kūlių miežiuose. Žieminius kviečius, rugius ir kvietrugius saugo nuo pavasarinio pelėsio. Žieminiuose ir vasariniuose javuose veiksmingas nuo pašaknio ligų, miežius saugo nuo juostuotosios, tinkliškosios dryžligės ir tifuliozės.

AUGALAI IR NORMOS
Žieminiai ir vasariniai kviečiai, Spelta kviečiai, žieminiai ir vasariniai miežiai
Norma: 1,5 l / 1 tonai sėklos. Didžiausiais leistinas apdorojimų skaičius – 1. Naudojimo laikas: sėklų beicavimo metu, prieš sėją

Žieminiai rugiai, žieminiai ir vasariniai kvietrugiai
Norma: 1,2-1,5 l / 1 tonai sėklos. Didžiausiais leistinas apdorojimų skaičius – 1. Naudojimo laikas: sėklų beicavimo metu, prieš sėją.


Naudojimas
Beicuojama neskiestu produktu arba atskiestu vandeniu, tačiau santykiu, ne didesniu kaip – 1:7 (produktas : vanduo). Kinto Plus beicuokite tik švarias, sveikas ir daigias sėklas. Beicuojamų sėklų 4 drėgnumas turėtų būti 12-16 %. Sausesnės kaip 12 % drėgnumo sėklos gali suaižėti ir beicavimo metu į sėklų vidų patekęs beicas gali įtakoti sėklų daigumą. Beicavimui naudokite tik tam skirtas mašinas, kurios gerai sukalibruotos ir gali tolygiai paskleisti ir gerai padengti beicu sėklų paviršių. Įsitikinkite, kad jos gerai išvalytos ir ten nėra anksčiau naudotų produktų likučių.

 

Panašios prekės
Maxim Maxim
Plataus veikimo spektro kontaktinio veikimo fungicidas, skirtas varpinių ja..
Naujienos
Sėklos beicavimas – pigiausia javų apsaugos nuo ligų priemonė
2021 03 02
Sėklos beicavimas – pigiausia javų apsaugos nuo ligų priemonė
Svarbiausias darbas sėklos ruošime sėjai yra jos beicavimas arba, kitaip tariant, sėklinės medžiagos apdorojimas specialiai tam skirtais produktais. Todėl produkto, kurį planuojate panaudoti sėklos beicavimui, pasirinkimas yra ypatingai svarbus.
Plačiau
Įspėjama apie plintantį naują kenkėją
2020 06 05
Įspėjama apie plintantį naują kenkėją
LAMMC LŽI mokslininkų parengtame straipsnyje rašoma apie naujų kenkėjų plitimą Lietuvos pasėliuose. Daugybę įrodančių studijų galima rasti apie kenkėjų judėjimą iš pietinių regionų link šiaurinių ir puikią jų adaptaciją. Aktyvūs prekybiniai ryšiai tarp įvairių šalių taip pat prisideda prie kenkėjų judėjimo iš vienų regionų į kitus. Didelė konkurencija grūdų rinkose jų eksportuotojus verčia ieškoti naujų partnerių įvairiose pasaulio šalyse, taikytis su grūdus superkančiose šalyse galiojančiais reikalavimais, kurie nebūtinai sutampa su Europoje taikomais ir gali būti gana specifiniai. Vienas iš į kai kurias šalis eksportuojamiems grūdams keliamų reikalavimų – juose neturi būti vėžliablakių (Eurygaster).
Plačiau
Pasėlių būklės apžvalga ir artimiausios REKOMENDACIJOS
2020 05 22
Pasėlių būklės apžvalga ir artimiausios REKOMENDACIJOS
Labūnava, Kėdainių r. 2020 m. gegužės 20 d. Praėję lietūs labai teigiamai paveikė visų rūšių pasėlius. Šiemet pasėlių būklė yra nepalyginamai geresnė nei praėjusiais 2019 metais.
Plačiau
Vasarinių miglinių javų augimo ir vystymosi ypatumai 2020 m. gegužę
2020 05 13
Vasarinių miglinių javų augimo ir vystymosi ypatumai 2020 m. gegužę
2020 metų pavasaris buvo vienas ankstyviausių šalies istorijoje. Tai atspindėjo ir vasario pabaigoje prasidėjusi žiemkenčių pasėlių pavasarinė vegetacija. Pietinėje Lietuvoje buvo ūkių, kurie jau kovo mėnesį užbaigė sėti vasarinius miglinius javus. Vis tik didesnė ūkininkų dalis buvo atsargesnė ir sėjos kovo mėnesį atsisakė. Kurie buvo teisūs, parodys javapjūtės rezultatai. O šįkart aptarsime dabartinę vasarinių miglinių javų pasėlių būklę ir jų vystymosi prognozes iki gegužės pabaigos.
Plačiau
Žieminių javų pasėlių priežiūros darbai 2020 m. gegužės mėnesį
2020 05 12
Žieminių javų pasėlių priežiūros darbai 2020 m. gegužės mėnesį
Lietuvoje augančių žieminių javų pasėlių būklė šių metų gegužės pradžioje yra geresnė, palyginti su pernai metų geguže. Žiemos metu buvo galima stebėti, kaip pamažu vyksta augalų vystymosi procesas, o pavasarį jis smarkiai suintensyvėjo. Pasėlių priežiūros darbai šiuo metu atitinka klasikinius agronominius reikalavimus, o tai, kokius tręšimo bei purškimo darbus reikia atlikti ir kokias priemones tam pasirinkti, priklauso nuo pasėlių rūšies bei būklės.
Plačiau
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
2020 04 20
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
Šiais ūkiniais metais turėjome ne tik šilčiausią žiemą per visą Lietuvos istoriją, bet ir turime daugiausiai geros kokybės žiemkenčių pasėlių – apie 1,2 mln. ha. O svarbiausia – džiaugiamės realia galimybe anksčiausiai užbaigti vasarojaus sėją. Dar kovo viduryje prasidėjo šie lauko darbai: vasarojaus sėjai skirtų dirvų purenimas, žieminių kviečių, miežių bei kvietrugių pasėlių pavasarinis akėjimas, siekiant sumažinti drėgmės išgaravimą iš žemės. Be to, skubėjome tręšti žiemkenčius ir dirvas vasarojaus sėjai bei daugiamečius žolynus.
Plačiau
„Skalauk teisingai“ – internetinė svetainė apie tinkamą augalų apsaugos produktų pakuočių skalavimą
2020 03 30
„Skalauk teisingai“ – internetinė svetainė apie tinkamą augalų apsaugos produktų pakuočių skalavimą
Beprasidedant pavasario darbams laukuose, siekdama skatinti ūkininkus tinkamai skalauti augalų apsaugos produktų pakuotes, Lietuvos augalų apsaugos asociacija (toliau – LAAA) parengė gerosios praktikos internetinę svetainę, skirtą ūkininkams ir visiems besidomintiems augalų apsaugos produktų pakuočių tvarkymu www.skalaukteisingai.lt.
Plačiau
Susisiekite su mumis

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką