Mavrik

Prekės kodas: Mavrik
Prekė parduodama tik fiziniuose prekybos taškuose. Susisiekite su prekės vadybininku dėl prekių užsakymo
Turite klausimų?

Aprašymas

Kontaktinis insekticidas žieminių ir vasarinių rapsų, žieminių ir vasarinių kviečių, miežių, kvietrugių ir žieminių rugių pasėlių, morkų ir bulvių graužiantiesiems ir čiulpiantiesiems kenkėjams naikinti.

Veiklioji medžiaga. Tau-fluvalinatas(240g/l).

Pavidalas. Aliejinė vandens emulsija.

Registruota norma ir naudojimo laikas:

1. Žieminiai ir vasariniai rapsai -  naikinami rapsų žiedinukas, ankštarinis paslėptasraublis, ankštarų gumbauodžiai. Norma 0,2 - 0,3 l/ha, puškiama plintant kenkėjams.

Rapsinis žiedinukas (Meligethes aeneus) – purkšti, kai stiebo augimo trapsnio pradžioje aptinkami 1-2 žiedinukai ant augalo, butonizacijos tarpsnyje – 3-4 žiedinukai ant augalo. Ankštarinis paslėptastraublis (Ceutorhynchus assimilis) – žieminiuose rapsuose purkši žydėjimo tarpsnio pabaigoje (BBCH 69), vasariniuose - prieš žydėjimą (BBCH 59). Rapsinis stiebinis (Ceutorhynchus napi), kopūstinis stiebinis (Ceutorhynchus quadridens) paslėptastraubliai – purkšti prieš stiebams pasiekiant 20 cm ilgį. Ankštarinis gumbauodis (Dasyneura brassicae) - purkši žydėjimo tarpsnio pabaigoje (BBCH 69). Kopūstinis amaras (Brevicoryne brassica) - purkšti, kai kenkėjų apniktų augalų yra daugiau nei 10%.

2. Žieminiai ir vasariniai kviečiai, kvietrugiai, žieminiai rugiai - naikinami javų amarai, levų amarai, lemai. Norma 0,2 l/ha, puškiama plintant kenkėjams.

Veikimo būdas. Plataus veikimo spektro kontaktinis insekticidas, priklausantis sintetinių piretroidų klasei. Preparatas pasižymi kontaktiniu poveikiu, taip pat veikia per kenkėjų virškinamąjį traktą. Veiklioji medžiaga mažais kiekiais patenka per kenkėjų virškinamąjį traktą, jutimo organus, stigmas bei galūnes ir paralyžiuoja jų nervų sistemą – ima greitai blogėti kenkėjų koordinacija, ir jie staigiai žūva.

Tirpalo kiekis. Rapsams, javams ir bulvėm naudokite 200–300 l/ha, morkoms – 200 l/ha.

Meteorologinės sąlygos purškiant. Geriausiai veikia, kai oro temperatūra +15–20°C, veiksmingas ir esant didesnei temperatūrai.

Panašios prekės
Decis Mega Decis Mega
Sintetinių piretroidų cheminės grupės insekticidas, kontaktinio ir vidinio ..
Naujienos
Įspėjama apie plintantį naują kenkėją
2020 06 05
Įspėjama apie plintantį naują kenkėją
LAMMC LŽI mokslininkų parengtame straipsnyje rašoma apie naujų kenkėjų plitimą Lietuvos pasėliuose. Daugybę įrodančių studijų galima rasti apie kenkėjų judėjimą iš pietinių regionų link šiaurinių ir puikią jų adaptaciją. Aktyvūs prekybiniai ryšiai tarp įvairių šalių taip pat prisideda prie kenkėjų judėjimo iš vienų regionų į kitus. Didelė konkurencija grūdų rinkose jų eksportuotojus verčia ieškoti naujų partnerių įvairiose pasaulio šalyse, taikytis su grūdus superkančiose šalyse galiojančiais reikalavimais, kurie nebūtinai sutampa su Europoje taikomais ir gali būti gana specifiniai. Vienas iš į kai kurias šalis eksportuojamiems grūdams keliamų reikalavimų – juose neturi būti vėžliablakių (Eurygaster).
Plačiau
Pasėlių būklės apžvalga ir artimiausios REKOMENDACIJOS
2020 05 22
Pasėlių būklės apžvalga ir artimiausios REKOMENDACIJOS
Labūnava, Kėdainių r. 2020 m. gegužės 20 d. Praėję lietūs labai teigiamai paveikė visų rūšių pasėlius. Šiemet pasėlių būklė yra nepalyginamai geresnė nei praėjusiais 2019 metais.
Plačiau
Vasarinių miglinių javų augimo ir vystymosi ypatumai 2020 m. gegužę
2020 05 13
Vasarinių miglinių javų augimo ir vystymosi ypatumai 2020 m. gegužę
2020 metų pavasaris buvo vienas ankstyviausių šalies istorijoje. Tai atspindėjo ir vasario pabaigoje prasidėjusi žiemkenčių pasėlių pavasarinė vegetacija. Pietinėje Lietuvoje buvo ūkių, kurie jau kovo mėnesį užbaigė sėti vasarinius miglinius javus. Vis tik didesnė ūkininkų dalis buvo atsargesnė ir sėjos kovo mėnesį atsisakė. Kurie buvo teisūs, parodys javapjūtės rezultatai. O šįkart aptarsime dabartinę vasarinių miglinių javų pasėlių būklę ir jų vystymosi prognozes iki gegužės pabaigos.
Plačiau
Žieminių javų pasėlių priežiūros darbai 2020 m. gegužės mėnesį
2020 05 12
Žieminių javų pasėlių priežiūros darbai 2020 m. gegužės mėnesį
Lietuvoje augančių žieminių javų pasėlių būklė šių metų gegužės pradžioje yra geresnė, palyginti su pernai metų geguže. Žiemos metu buvo galima stebėti, kaip pamažu vyksta augalų vystymosi procesas, o pavasarį jis smarkiai suintensyvėjo. Pasėlių priežiūros darbai šiuo metu atitinka klasikinius agronominius reikalavimus, o tai, kokius tręšimo bei purškimo darbus reikia atlikti ir kokias priemones tam pasirinkti, priklauso nuo pasėlių rūšies bei būklės.
Plačiau
2020 m. balandis: Žieminių rapsų pasėlių priežiūros darbai
2020 04 03
2020 m. balandis: Žieminių rapsų pasėlių priežiūros darbai
Vertinant vizualiai – žieminių rapsų pasėlių būklė „gera“. Dabar viskas priklausys nuo mūsų pačių gebėjimų pasėlių priežiūroje, nes prognozuotoss balandžio mėnesio sausros veikiausiai nebus, o lietaus pakaks. Šaltos naktys taip pat baigsis balandžio pirmosiomis dienomis. Sinoptikai prognozuoja normalius orus visam mėnesiui. Be abejo, su trumpalaikiais nukrypimais, kadangi Lietuvoje tai įprastas reiškinys.
Plačiau
„Skalauk teisingai“ – internetinė svetainė apie tinkamą augalų apsaugos produktų pakuočių skalavimą
2020 03 30
„Skalauk teisingai“ – internetinė svetainė apie tinkamą augalų apsaugos produktų pakuočių skalavimą
Beprasidedant pavasario darbams laukuose, siekdama skatinti ūkininkus tinkamai skalauti augalų apsaugos produktų pakuotes, Lietuvos augalų apsaugos asociacija (toliau – LAAA) parengė gerosios praktikos internetinę svetainę, skirtą ūkininkams ir visiems besidomintiems augalų apsaugos produktų pakuočių tvarkymu www.skalaukteisingai.lt.
Plačiau
Susisiekite su mumis

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką