Nauja
Amidala

Amidala

Prekės kodas:
Prekė parduodama tik fiziniuose prekybos taškuose. Susisiekite su prekės vadybininku dėl prekių užsakymo
Turite klausimų?

Aprašymas

Selekcininkas: Nordsaat Saatzucht, Vokietija

Lietuvoje registruota: 2022 m.

Kokybės klasė: salyklinio tipo, vidutinio ankstyvumo

Atsparumas išgulimui: 6,9 balo,

Augalų aukštis: 64 cm

1000 grūdų masė: 54 g.

Veislės savybės:

Veislės ūkinio vertingumo tyrimai, atlikti 2020 ir 2021 m. Plungės, Kauno, Pasvalio ir Utenos AVT skyriuose. Veislės tyrimo metais gautas vidutinis  8,08 t ha-1 grūdų derlius. Didžiausias ʻAmidalaʼ derlius buvo išaugintas 2020 m. Pasvalio AVT skyriuje –10,6 t ha-1. Viena iš nedaugelio salyklinių miežių veislių, turinčių aukštą salyklo įvertinimą  tiek Vokietijos „Berlin Program “ tiek „CBMO“ Prancūzijos salyklinių miežių augintojų komiteto. Vokietijoje didžiausi miežių dauginimo plotai 2021-2022 m. buvo apsėti ʻAmidalaʼ veislės sėkla. Satmbūs grūdai. Veislė labai atspari miltligei, atspari tinkliškajai dryžligei, rūdims, rinchosporiozei, vidutiniškai atspari ramularijai.

Grūdų kokybė:

Vidutinis baltymų kiekis buvo 10,9 proc., krakmolo –nuo  64,4 proc., stambių grūdų ant 2,5 mm skersmens akučių sieto – 93,9 proc.

Standartinės veislės: 2020 m. Avalon, Laureate, RGT Planet; 2021 m. Laureate , RGT Planet, Feedway

Panašios prekės
Laureate Laureate
Selekcininkas: Syngenta UK, Jungtinė Karalystė Registracija Lietuvo..
Klarinette Klarinette
Selekcininkas: Secobra  Recherches, Prancūzija Registracija Lietuvo..
Naujienos
Gegužės mėnesio augalininkystės aktualijos
2021 05 13
Gegužės mėnesio augalininkystės aktualijos
Jei šių metų balandžio mėnesio orai būtų buvę panašūs bent į pastarųjų penkerių metų vidurkius, trečios mėnesio dekados viduryje būtume galėję užbaigti vasarojaus sėją. Šį spėjimą patvirtina tie faktai, kad ūkininkai pakankamai gerai apsirūpinę technika, o planuojamų žemių vasarojaus sėjai buvo nedaug. Tačiau orų kaprizai sutrukdė tai padaryti.
Plačiau
Vasarojaus sėja: kada sertifikuotos sėklos atneša pelno?
2021 04 15
Vasarojaus sėja: kada sertifikuotos sėklos atneša pelno?
Sėjos laikas. Lietuvoje prasidėjo vasarojaus sėja. Balandį sėjami visų rūšių (migliniai ir pupiniai) vasariniai javai, cukriniai runkeliai, vasariniai rapsai, kukurūzai bei įvairios žolės, sodinamos bulvės. Lengvesnėse dirvose vasarojaus sėja prasidėjo dar kovo pabaigoje, kai vidutinė oro temperatūra pakilo iki 8-140C. Ilgalaikės orų prognozės rodo, kad visą balandį dienomis vyraus nuosaikiai šilti (8-15 0C), o naktimis vėsūs orai. Bus ir kritulių, ir šalnų, stipresnės sausros nelaukiama. Teoriškai tokie orai yra tinkamiausi vasarojaus sėjai.
Plačiau
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
2020 04 20
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
Šiais ūkiniais metais turėjome ne tik šilčiausią žiemą per visą Lietuvos istoriją, bet ir turime daugiausiai geros kokybės žiemkenčių pasėlių – apie 1,2 mln. ha. O svarbiausia – džiaugiamės realia galimybe anksčiausiai užbaigti vasarojaus sėją. Dar kovo viduryje prasidėjo šie lauko darbai: vasarojaus sėjai skirtų dirvų purenimas, žieminių kviečių, miežių bei kvietrugių pasėlių pavasarinis akėjimas, siekiant sumažinti drėgmės išgaravimą iš žemės. Be to, skubėjome tręšti žiemkenčius ir dirvas vasarojaus sėjai bei daugiamečius žolynus.
Plačiau
Susisiekite su mumis

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką