Laureate

Prekės kodas:Laureate
Prekė parduodama tik fiziniuose prekybos taškuose. Susisiekite su prekės vadybininku dėl prekių užsakymo
Turite klausimų?

Aprašymas

Selekcininkas: Syngenta UK, Jungtinė Karalystė

Registracija Lietuvoje: 2017 m., standartinė veislė AVTS

Kokybės klasė: salyklinio tipo

Ankstyvumas: vidutinis

Augalų aukštis: vidutinis augalų aukštis 72 cm

Atsparumas išgulimui: 8 balai

1000 grūdų masė: vidutinė masė 55,12 g

Veislės savybės

Stambūs grūda. Lietuvoje ūkinio vertingumo tyrimai atlikti 2015 ir 2016 m. Šilutės, Kauno, Pasvalio ir Utenos AVT skyriuose. Veislės tyrimo metais gautas vidutinis 9,11 t ha-1 grūdų derlius, kuris buvo 11,2 proc. didesnis negu standartinių veislių derliaus vidurkis. ‘Laureate’ labai atspari dryžligei, miltligei, rinchosporiozei, vidutiniškai atspari miežių rumularijai.

Grūdų kokybė

Grūduose vidutiniškai buvo nustatyta 11,4 proc. baltymų ir 63,2 proc. krakmolo, hektolitro masė - 63,8 kg hl-1, stambių grūdų ant 2,5 mm skersmens akučių sieto -96,4 proc.

Dėl geros salyklo kokybės veislė pripažinta Europos aludarių bei įtraukta į Lietuvos salyklo gamintojo UAB „Viking Malt“ superkamų veislių sąrašą.

Standartinės veislės Lietuvoje: RGT Planet, Laureate, Avalon/Feedway

 

Panašios prekės
Nauja
Amidala Amidala
Selekcininkas: Nordsaat Saatzucht, Vokietija Lietuvoje registruota: 2022..
Klarinette Klarinette
Selekcininkas: Secobra  Recherches, Prancūzija Registracija Lietuvo..
Naujienos
Gegužės mėnesio augalininkystės aktualijos
2021 05 13
Gegužės mėnesio augalininkystės aktualijos
Jei šių metų balandžio mėnesio orai būtų buvę panašūs bent į pastarųjų penkerių metų vidurkius, trečios mėnesio dekados viduryje būtume galėję užbaigti vasarojaus sėją. Šį spėjimą patvirtina tie faktai, kad ūkininkai pakankamai gerai apsirūpinę technika, o planuojamų žemių vasarojaus sėjai buvo nedaug. Tačiau orų kaprizai sutrukdė tai padaryti.
Plačiau
Vasarojaus sėja: kada sertifikuotos sėklos atneša pelno?
2021 04 15
Vasarojaus sėja: kada sertifikuotos sėklos atneša pelno?
Sėjos laikas. Lietuvoje prasidėjo vasarojaus sėja. Balandį sėjami visų rūšių (migliniai ir pupiniai) vasariniai javai, cukriniai runkeliai, vasariniai rapsai, kukurūzai bei įvairios žolės, sodinamos bulvės. Lengvesnėse dirvose vasarojaus sėja prasidėjo dar kovo pabaigoje, kai vidutinė oro temperatūra pakilo iki 8-140C. Ilgalaikės orų prognozės rodo, kad visą balandį dienomis vyraus nuosaikiai šilti (8-15 0C), o naktimis vėsūs orai. Bus ir kritulių, ir šalnų, stipresnės sausros nelaukiama. Teoriškai tokie orai yra tinkamiausi vasarojaus sėjai.
Plačiau
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
2020 04 20
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
Šiais ūkiniais metais turėjome ne tik šilčiausią žiemą per visą Lietuvos istoriją, bet ir turime daugiausiai geros kokybės žiemkenčių pasėlių – apie 1,2 mln. ha. O svarbiausia – džiaugiamės realia galimybe anksčiausiai užbaigti vasarojaus sėją. Dar kovo viduryje prasidėjo šie lauko darbai: vasarojaus sėjai skirtų dirvų purenimas, žieminių kviečių, miežių bei kvietrugių pasėlių pavasarinis akėjimas, siekiant sumažinti drėgmės išgaravimą iš žemės. Be to, skubėjome tręšti žiemkenčius ir dirvas vasarojaus sėjai bei daugiamečius žolynus.
Plačiau
Susisiekite su mumis

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką