Klarinette

Prekės kodas:
Prekė parduodama tik fiziniuose prekybos taškuose. Susisiekite su prekės vadybininku dėl prekių užsakymo
Turite klausimų?

Aprašymas

Selekcininkas: Secobra Recherches, Prancūzija

Registracija Lietuvoje: 2020 m.

Kokybės klasė: pašarinio tipo

Ankstyvumas: vidutinio ankstyvumo

Augalų aukštis: 78 cm

Atsparumas išgulimui: 8,8 balai

1000 grūdų masė: vidutinė masė 53 g

Veislės savybės:

Veislės ūkinio vertingumo tyrimai atlikti 2018 ir 2019 m. Tyrimų metais gautas vidutinis 6,35 t ha-1grūdų derlius arba 107,9 proc. lyginant su standartinėmis veislėmis. 2020-2021 m. privačiuose v.miežių veislių tyrimuose derlingumas buvo 101,5 proc. lyginant su standartinėmis veislėmis. Veislė labai atspari visoms lapų ligoms. ‘Klarinette’ veislė labai atspari miežių lapų ligoms: miltligei, dryžligei, rumularijai, vidutiniškai atspari rinchosporiozei.

Grūdų kokybė:

Grūduose buvo nustatyta 12 proc. baltymų ir 63 proc. krakmolo, hektolitro masė – 67,2 kg hl-1, stambių grūdų ant 2,5 mm skersmens akučių sieto – 95 proc.

Standartinės veislės: RGT Planet, Laureate, Avalon

Panašios prekės
Laureate Laureate
Selekcininkas: Syngenta UK, Jungtinė Karalystė Registracija Lietuvo..
Nauja
Amidala Amidala
Selekcininkas: Nordsaat Saatzucht, Vokietija Lietuvoje registruota: 2022..
Naujienos
Planuojantiems iš anksto – „Dotnuva Seeds“ pašarinių žolių mišiniams AKCIJA!
2024 02 05
Planuojantiems iš anksto – „Dotnuva Seeds“ pašarinių žolių mišiniams AKCIJA!
Planuojantiems iš anksto – „Dotnuva Seeds“ pašarinių žolių mišiniams AKCIJA! Užsisakykite nuo vasario 5 d. iki kovo 8 d. ir gaukite 10% žolėms, o kukurūzų sėkloms - 3% nuolaidas!
Plačiau
Gegužės mėnesio augalininkystės aktualijos
2021 05 13
Gegužės mėnesio augalininkystės aktualijos
Jei šių metų balandžio mėnesio orai būtų buvę panašūs bent į pastarųjų penkerių metų vidurkius, trečios mėnesio dekados viduryje būtume galėję užbaigti vasarojaus sėją. Šį spėjimą patvirtina tie faktai, kad ūkininkai pakankamai gerai apsirūpinę technika, o planuojamų žemių vasarojaus sėjai buvo nedaug. Tačiau orų kaprizai sutrukdė tai padaryti.
Plačiau
Vasarojaus sėja: kada sertifikuotos sėklos atneša pelno?
2021 04 15
Vasarojaus sėja: kada sertifikuotos sėklos atneša pelno?
Sėjos laikas. Lietuvoje prasidėjo vasarojaus sėja. Balandį sėjami visų rūšių (migliniai ir pupiniai) vasariniai javai, cukriniai runkeliai, vasariniai rapsai, kukurūzai bei įvairios žolės, sodinamos bulvės. Lengvesnėse dirvose vasarojaus sėja prasidėjo dar kovo pabaigoje, kai vidutinė oro temperatūra pakilo iki 8-140C. Ilgalaikės orų prognozės rodo, kad visą balandį dienomis vyraus nuosaikiai šilti (8-15 0C), o naktimis vėsūs orai. Bus ir kritulių, ir šalnų, stipresnės sausros nelaukiama. Teoriškai tokie orai yra tinkamiausi vasarojaus sėjai.
Plačiau
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
2020 04 20
Paskubėkime: vasarojaus sėjos užbaigimas
Šiais ūkiniais metais turėjome ne tik šilčiausią žiemą per visą Lietuvos istoriją, bet ir turime daugiausiai geros kokybės žiemkenčių pasėlių – apie 1,2 mln. ha. O svarbiausia – džiaugiamės realia galimybe anksčiausiai užbaigti vasarojaus sėją. Dar kovo viduryje prasidėjo šie lauko darbai: vasarojaus sėjai skirtų dirvų purenimas, žieminių kviečių, miežių bei kvietrugių pasėlių pavasarinis akėjimas, siekiant sumažinti drėgmės išgaravimą iš žemės. Be to, skubėjome tręšti žiemkenčius ir dirvas vasarojaus sėjai bei daugiamečius žolynus.
Plačiau
Susisiekite su mumis

Linasagro.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką